Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mezio

kilka błędów perk/mapa

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

-nie da się nominować mapy de_dust2012 od dłuższego czasu wcześniej gdy się dało mapa była grywalna i to nieźle. 

-miało być zrobione z nominacjami że co chyba 7 można znowu nominować daną mapę.

-perk oddech menela nie ładuje u mnie tego hp.

tyle błędów znalazłem.Dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa moc petrusa ... i w tajemnicy gierka gdy trafi sie he 1/1 nie zawsze zabija tylko odejmuje hp oto moje uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa moc petrusa ... i w tajemnicy gierka gdy trafi sie he 1/1 nie zawsze zabija tylko odejmuje hp oto moje uwagi.

no też to miałem tylko zapomniałem o tym dziś z gierkiem była taka sytuacja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOC PETRUSA działa tylko wtedy, jeśli wylosujesz item będąc "żywym". 

Tj. Jeśli padłeś i aktualnie jesteś poza rundą i wylosujesz perk, w następnej rundzie będziesz normalnie widzialny, mimo to dostaje się 10HE + przenikanie/10sec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica gierka na moje oko ma coś takiego , jeżeli jest  1/1 to bierze   100hp   +  inteligencja .  Tak mi się wydaje  i ogólnie wszystkie perki z granatami powinny tak mieć !

 

 

 

+ Kolejny błąd

Po wylosowaniu jakiegoś perku który daje nam ciche kroki i go sprzedamy  ta "umiejętność" zostaje nam na kilka rund albo "pojawia się i znika"

 

 

Conan Barbarzyńca moim zdaniem powinien dawać dodatkowe dmg TYLKO do krowy , którą się dostaje ale nie 50 dmg  tylko maksymalnie 30 bo to już lekka przesada +   ma jeszcze dynamit a gdy nazbiera się ich przez kilka rund  można wbić na taki  dd2 long i samymi dynamitami wybić cały team . Jak na takie ilości hp na naszym CODZIE  ten perk jest zdecydowanie za mocny .

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie da się nominować mapy de_dust2012 ponieważ została ona usunięta (nie wiem dlaczego :( )

@Petrus nam to zapewne wyjaśni... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie raz z moca petrusa zdazylo mi sie jak kupywalem perki to wylosowalem bedac zywym i bylo mnie widac raz dziala raz nie wiec ja bym to poprawil tak samo jak gierka i oddech menela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy mapa cs_sandcaver zostanie wybrana na następną mapę i się zmienia następuje reset serwa i wchodzi mapa de_dust2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRINGO, Moc Petrusa w ogóle nie działa(oprócz granatów i przenikania) tyle razy wylosowałem to,gdy byłem żywy i zawsze byłem widzialny..

 

Co do Tajemnicy Gierka mi wszystko dobrze działa :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conan Barbarzyńca moim zdaniem powinien dawać dodatkowe dmg TYLKO do krowy , którą się dostaje ale nie 50 dmg  tylko maksymalnie 30 bo to już lekka przesada +   ma jeszcze dynamit a gdy nazbiera się ich przez kilka rund  można wbić na taki  dd2 long i samymi dynamitami wybić cały team . Jak na takie ilości hp na naszym CODZIE  ten perk jest zdecydowanie za mocny .

 

 

Z tym perkiem zgadzam się w 100%, za mocny i powinien działać tylko na krowe...

 

@przy mp5 jest z tym perkiem masakra

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym perkiem zgadzam się w 100%, za mocny i powinien działać tylko na krowe...

 

@przy mp5 jest z tym perkiem masakra

Ten temat jest do błędów a nie do PROPOZYCJI ZMIAN zmieńcie dział z tym conanem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-nie da się nominować mapy de_dust2012 od dłuższego czasu wcześniej gdy się dało mapa była grywalna i to nieźle.

Powinno już być ok.

 

 

-miało być zrobione z nominacjami że co chyba 7 można znowu nominować daną mapę.

Zmienione na 8, zgodnie z poprzednim tematem.

 

 

Conan Barbarzyńca moim zdaniem powinien dawać dodatkowe dmg TYLKO do krowy

temat: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35733-conan-za-mocny-perk/

 

 

@edit 17.07.14

 

Obecnie można nominować co 4 mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

MOC PETRUSA działa tylko wtedy, jeśli wylosujesz item będąc "żywym". 

To jak wytłumaczysz to wylosowałem ten perk ok mogłem przenikać przez ściany ale nie miałem 10 granatów i było mnie widać :-/  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest także jakiś bug w perku Tajemnica Generała - natychmiastowe zabicie z HE - teoretycznie, bo w praktyce od jakiegoś czasu zauważyłem, że tylko zabiera hp jak normalny HE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest także jakiś bug w perku Tajemnica Generała - natychmiastowe zabicie z HE - teoretycznie, bo w praktyce od jakiegoś czasu zauważyłem, że tylko zabiera hp jak normalny HE.

RACJA ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest straszny chaos w tym temacie. Prosiłbym o dokładnie opisanie od nowa każdego problemu, jeżeli coś nie działa jeszcze, a zostało tu wspomniane.

 

@topic

Moc Petrusa powinna działać. Jak zostało wspominane może się lekko bugowac jak się go wylosuje będąc martwym z racji tego, że item działa 1 rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×