Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drawer

uniewinniony - ns EagleEye ciśnie na czitach

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: smileY :D
Nick cheatera: EagleEye
Serwer: DM + BF2
Data + dokładna godzina: 01.05.2014 r. o godz. 15:35
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): No Steam
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 89.68.206.187:27005

A tutaj dodaje demko: Gracz spalił się pod koniec filmiku jak strzelał do dwóch CT, najpierw strzela w jednego, a zaraz jak tylko padł pierwszy to samo mu przerzuciło celownik na drugiego...

http://speedy.sh/hkabP/EaglenaWH.dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10:53 - chciał wychodzić, nagły odwrót i zabicie.

11:29 - od razu wycelowanie na gracza

11:32 - tutaj to już się spalił... po zabiciu celownik już sam poleciał.

 

dopiero się uczę rozpisywać demka xD

Trening czyni mistrza :P

Ewidentne wh.

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o mnie, więc się wypowiem.

 

Po 1. Jak wstawiasz demko to powinienes je rozpisać....

 

Po 2. Wytłumaczenie:

 

Akcja:

10:53- Zabicie .:Tresh3er:. Wytłumaczenie: Tak chciałem wyjść, ale usłyszałem, jak ktoś się zrespił, więc się obróciłem. Uzywajcie słuchawek...

 

Akcja:

11:29:- Tutaj proszę spojrzeć na czas 11:23 Kaygema mnie wtedy zabija,więc wiedziałem, że tam jest, zrespiło mnie nie daleko tego dachu co tam stał, więc od razu tam popatrzyłem czy jest jeszcze...

 

Akcja:

11:32- Tutaj faktycznie dziwne ta akcja wygląda, ale słyszałem tam strzały z awp i ak, więc od razu się odwróciłem.

 

 

Także, nie mam wh, a kolega widać się nie popisał bo powinien opisać demko tak jak kolega forever, opisał te akcje które mu się nie podobały i tak powinno być.

 

 

Dodam, jeszcze, że admini wczoraj grali ze mną i to dość długo, więc chyba zareagowaliby jakoś..

Edytowane przez EagleEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eagle wybacz, ale nie ma takiego wpisu w regulaminie, że muszę rozpisać demko, więc sorki...

A co do sprawy z adminami to Darek Cię sprawdzał wielokrotnie, ale miałeś takie szczęście, że Darek nie sprawdzał w tym czasie co ja i Cię nie wyłapał...

Tyle ode mnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eagle wybacz, ale nie ma takiego wpisu w regulaminie, że muszę rozpisać demko, więc sorki...

A co do sprawy z adminami to Darek Cię sprawdzał wielokrotnie, ale miałeś takie szczęście, że Darek nie sprawdzał w tym czasie co ja i Cię nie wyłapał...

Tyle ode mnie... 

 

Skoro tyle razy mnie sprawdzał,dlaczego jakoś nie zareagował??

 

Nie mam żadnego czita, ale widzę, że tu raczej jest tak jak na innych sieciach, grasz lepiej niż, stali bywalcy, większość administracji to masz czity, śmieszne to jest, bo z tego co gadałem z innmi napotkanymi(nie z tej sieci)  zgadzają się ze mną w 100%.

 

Także mówię nie mam żadnych czitów.

 

Chciałem tu zostać na dłużej ale zobaczymy jak to będzie...

Edytowane przez EagleEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem hmmm , EagleEye to bardzo dobry gracz ale jak kto uważa na demku pokazane że ma czity to admini zdecydują lub jeśli Petruś będzie miał czas to sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety demko jest słabe, a rozpisane akcje to błazenada.

 

Pomimo to mysle, ze cos jest z Tobą nie tak, biorąc pod uwage, akcje z 12:23 jak chciałeś gościa wyczekać, albo 12:28 z tym he.


Poczekam jeszcze na 2 Ubs-a.

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja z 12:23- słyszałem, strzały z machine guns??? To chyba normalne, że tam popatrzyłem?? A to że he później rzuciłem to chyba logiczne??

 

 

Panowie używajcie słuchawek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po stronie EagleEye chłopak dobrze gra i tyle jak nie stać was na słuchawki to po co mówicie że on ma wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po stronie EagleEye chłopak dobrze gra i tyle jak nie stać was na słuchawki to po co mówicie że on ma wh

Ty za to masz. ;)

 

 

Akcja z 12:23- słyszałem, strzały z machine guns??? To chyba normalne, że tam popatrzyłem?? A to że he później rzuciłem to chyba logiczne??

 

 

Panowie używajcie słuchawek....

Ta, dokładnie za wóz, gdzie był typek, i juz miałeś rzucać he, żeby go wykurzyć. Jaasne. :ziom:

 

@topic: Szkoda, że demko masakrycznie słabe, nie wiem czy to naprawde taki problem, znaleźć dobre demko, opisać je i wrzucić..... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chyba słabe słuchawki masz, bo ja tam go słysze... Niech może ktoś inny to oceni, bo to jest szok... Chociaż nie ma co oceniać bo nic nie mam.

Edytowane przez EagleEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10:53 -clar
11:29 - slychać , clar
11:32- slychac  , clar .

12:23- slychac jak strzela z krowy 

12:28 - clar. 

 

CZYSTO . 

 

~close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×