Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

Linia Rashu

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Linia raszu trwa 44 sekundy bądź do  momentu podłożenia paki lub pozostania ostatniego terrorysty, nie wiem o co Ci chodzi ? A gdy jest tylko jeden terrorysta od samego początku to lini raszu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trwa 44 sekundy... Runda trwa 2 minuty, a czasami jest tak, że w 1:00 jeszcze jest ta linia rashu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie skracam dlatego też, dla mnie linia rashu jest good, w końcu to TP, a nie FFA, i JEDNAK ONA OD CZEGOŚ JEST ! Lecz póki co linia rashu to co ja grałem to po 45 sekundach się wyłączała bądz w momencie gdy paka została podłożona oraz gdy został jeden Terrorysta.

Edytowane przez Pro19Boszcz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do propozycji Madary i Czubasa... Linia Anty Rushu powinna całkowicie niknąc ( przynajmniej na okres próbny )... Ale kiedys juz chyba byl podobny temat i z tego co pamietam do Petrus wypowiedzial sie na nie...

No ale zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Lecz póki co linia rashu to co ja grałem to po 45 sekundach się wyłączała bądz w momencie gdy paka została podłożona oraz gdy został jeden Terrorysta.

No i tak powinno być. Jak znajdę chwilkę to popatrzę na serwerze jak i czy to w końcu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proboszcz grasz chyba na innym TP ;). Wczoraj też rash nie dzialal poprawnie (jeżeli chodzi o wyłączanie się po 45 sekundach, reszta jest dobrze). Może problem tkwi w pluginie? Może "gryzie" się z jakimś innym, bo jeżeli się nie mylę to też są takie przypadki.

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
co do map to chyba powinniście założyć nowy temat, choć ostatnio został dodany mirage i wg. mnie obecny mapcycle jest git.
Co do rashu i TP na tym serwerze Proboszcz, to pisałem już wcześniej. Jeśli uważasz, że na TP rash to podstawa, to nie wiem na jakich TP grałeś. To tak jakby na LANie dla zawodników sceny światowej w CS 1.6 wprowadzić rash, żeby nie skracali.. Zastanów się.. Rash jest po to, aby ograniczyć noobów grających FFA i nauczyć ich gry zespołowej i pilnowania bsów, a nie latania za fragami. Według mnie, gdyby na TP linia rashu została zdjęta, wystarczyłoby dopisać do regulaminu, że zbyt częste raszowanie będzie traktowane jako brak TP = ban, i nie byłoby problemów. :)

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Witam,

co do map to chyba powinniście założyć nowy temat, choć ostatnio został dodany mirage i wg. mnie obecny mapcycle jest git.

Co do rashu i TP na tym serwerze Proboszcz, to pisałem już wcześniej. Jeśli uważasz, że na TP rash to podstawa, to nie wiem na jakich TP grałeś. To tak jakby na LANie dla zawodników sceny światowej w CS 1.6 wprowadzić rash, żeby nie skracali.. Zastanów się.. Rash jest po to, aby ograniczyć noobów grających FFA i nauczyć ich gry zespołowej i pilnowania bsów, a nie latania za fragami. Według mnie, gdyby na TP linia rashu została zdjęta, wystarczyłoby dopisać do regulaminu, że zbyt częste raszowanie będzie traktowane jako brak TP = ban, i nie byłoby problemów. :)

 

Pozdro

Zgadzam się z kolegą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle zostaje przy usunięciu granic rashu  w tedy można by dodać pare nowych map :) jak np. de_forge de_cabble

 

Mówisz o usunięciu granic raszu, wiesz co to wtedy będzie ? Z serwera "TP" stanie sie serwer "FFA" gdzie kązdy będzie już łaził swoimi drogami, będzie skracanie od samego początku itp... to może odrazu lepiej usunąć serwer "TP" i postawić serwer "FFA".

Zastanów się co Ty nie raz masz na myśli...

 

 

A co DO LANU to nie poruwnywójmy serwera TP do Lanu ok ?? Bo to nie jest to samo... TP nas uczy gry zespolowej oraz zabezpieczenia tak zwanego "BS" a nie skracania... od skracania masz inne serwery.

A Lan to już grasz wtedy kiedy umiesz a nie, bez serwera TP i bez nauki tak naprawde nic nie zagrasz.

(to jest moje zdanie nie każdy musi się z tym zgodzić!)

 

  wystarczyłoby dopisać do regulaminu, że zbyt częste raszowanie będzie traktowane jako brak TP = ban, i nie byłoby problemów. :)

 

Tak i sądzisz że gracze by tego przestrzegali..?

Moim zdaniem banowanie graczy za to, że raszuja poniszczylo by troche reputacje adminów jak i sieci kopytko. 

A co jeśli admin by się zapomniał o tym, że nie wolno skracać, co dałby sobie bana ?

 

MOIM ZDANIEM GŁOWNY GŁOS MAJA TUTAJ ADMINI ORAZ H@ SERWERA I TO OD NICH ZALEZY CO Z TĄ LINIA ZROBIC NALEŻY.

Edytowane przez Pro19Boszcz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
@up
Nie czarujmy się, patrząc na poziom gry i myślenia większości (nie wszystkich) graczy, to już jest FFA, a większość i tak chodzi swoimi drogami (dasz w CT info że masz pakę, to albo to ignorują, albo to ignorują (nie oprócz tych wyjątków) :)
Co do LANów i normalnych TP, człowiek musi się uczyć poprzez doświadczenie. Czasem trzeba skrócić parę razy, czasem powstrzymać się od tego. Bez możliwości wykazania się podczas zdjętego rashu gracze nigdy nie będą mieli okazji się nauczyć kiedy co należy robić. Nie szufladkuj wszystkich i daj szansę wykazać się graczom, a nie oceniasz ich z góry. Jak to sam napisałeś "bez serwera TP i bez nauki tak naprawde nic nie zagrasz".
Zasady to zasady, granie tp to granie tp. Adminów jest sporo, jak ktoś lata FFA to jest banowany, dopisanie małego podpunkciku nie zrobiłoby żadnej różnicy, a gracze łamiąc regulamin zostaliby raz i drugi skarceni i raczej nie praktykowaliby tego dalej.
Nie dowiemy się jak będzie, jeśli nie zaryzykujemy ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy na siłę z serwera TP PUBLICZNEGO serwera prywatnego pod mixy/esl. Na lanie itd. grają zgrane ze sobą teamy, które bez przerwy się komunikują na TS3. Na serwerach publicznych nie ma o tym mowy, więc...

 

Większość zmian jest ok... ale pamiętajcie, że to serwer również dla NS lub ludzi, którzy nie są obyci z grą TP. W obecnej sytuacji zmiany, które proponujecie bardziej zaszkodzą, niż pomogą w czymkolwiek. Innym aspektem jest brak adminów, który nie pomaga w tym. Czy kryteria doboru adminów, są aż tak surowe (a może są zbyt łagodne?), że tak mało osób chce dojść do grona administracji?

 

Większość tematów była już  poruszana wiele razy. Serwer jest już prawie 5 lat, także wiele rzeczy, pluginów, pomysłów itd. było przerabianych w praktyce. Zachęcam do przeglądania starszych tematów w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

i Co z ta linia raszu? Dajcie to 45 sek. i gra na Tp bedzie przyjemniejsza :)



Ja chetnie bym zlozyl podanie na admina TP, tylko nie mam tych 20 postow, pomimo tego ze gram na serwerze juz kilka miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem rash powinien być od dzielny dla ct i tt .

Powiedz mi jak może być rash dla tt ?.... 

Rash powinien zostać jaki jest, ewentualnie zamiast tracenia HP, to ewidentnie od razu powinno się za dotknięcie rashu ginąć. A żeby TP się utrzymało, to musi być ład i porządek, a usunięcie raszu graniczy z serwerem FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kiedyś miałem mindfucka czego ten rash się nie wyłącza.

Nie wiem czy usunięcie tych oto liń będzie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki tylko screen z dzisiaj odnośnie tematu. PS. To koniec rundy, a nie czas do wybuchu paki ;)

Ile osób było na serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm napewno nie można całkiem zlikwidować lini ponieważ nawet z nimi nieraz nie udaje się grać z niektórymi graczami TP a bez nich to w ogóle chaos by zapanował i ffa..

 

Po 44 sec powinny znikać, lub po podłożeniu paki. Moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×