Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CzubaS

runda rewanżowa

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak mam pomysł aby na serwie został wyłączony auto balans drużyn.
Chodzi mi o plugin w którym grane jest po 12 rund w ct a potem przenosi do terro. wygrywa drużyna która ugra 13 rund.

Taki plugin istnieje lecz niestety nie wiem jak się nazywa i nie moge go znaleźć. Nie wiem też jak będzie wyglądał balans drużyn jeśli wyjdzie np 2 graczy z jednej drużyny.
Co wy na to? Myślę że urozmaici to rozgrywkę. Jeśli ktoś wie jak ten plugin się nazywa to również proszę o wypowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można by spróbować z MR12 jeżeli o to Ci chodzi :) Ale wszystko należy do decyzji Petrusa, a jak widać kiedyś to było i się nie sprawdziło... Mimo to jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chodzi o to ale poszperalem troche u wujka google :) i znalazłem coś takiego
"http://www.koszary.eu/viewtopic.php?t=829&sid=1ba46630482f05ec0b5f99a9c9176305"
Lecz sądzę że jest dobrze na serwerze wiec nie wiem po co wprowadzać jakieś zmiany.
Tym bardziej, że nie raz jest tak ze nic nie pomaga gdyż gracze nie wiedzą co to jest "TP" i graja tak zwane "FFA" a nawet nie raz nie wykonuja celi mapy, w tym wypadku jest to podłożenie paki. Co powinno być moim zdaniem karane banem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
była już niejednokrotnie taka propozycja, ostatnia nawet ode mnie. Niestety, nie przeszła. Mimo to, dalej obstaję za dodaniem jej. Choć według mnie MR15 jest lepszy, ale jeśli ma wejść chociażby tylko 12 to i niech tak będzie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na nie. Jak dla mnie kompletny bez sens.. I lepiej jest tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że Was lubie ;D. Jeżeli chodzi o sam temat. Pomysł wydaje sie być realny i powinien sie sprawdzić. Widać małe zmiany od zeszłego roku (nowe mapy, zmiana /me rankstatstu). Teraz jeszcze to i rash i będzie gitarka. Powodzenia i do zobaczenia na serwerze ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin był już kiedyś na serwerze. Nie jestem sobie w stanie przypomnieć czemu, ale został wycofany bo coś z nim było nie tak...

Tak jak mówiłem 99% możliwych propozycji było już poruszanych i testowanych nie raz. Nie wiem czy jest sens zmieniać coś co funkcjonuje ok.

 

Oczywiście temat godny uwagi. Przyjrzę się temu pluginowi na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

mr 15? Bardziej chyba mixy itd, niż na zwykły server. Przynajmniej takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie psujcie serwera bo jest bardzo dobrze a ja wracam na 1.6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×