Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CzubaS

runda rewanżowa

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tak fajnie się gra na takim pluginie :D

 

PS Można by było dodać z 4 mapy. Tylko żeby były one ciekawe i znane np 

de_plaka

cs_office

itp. bo obecne mapy nudzą się bo jest ich tylko 6 chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komentarze typu "przyda się", "jestem na tak" są nie na miejscu. Nie dyskutujemy na temat dodania jakiegoś błachegu pluginu, tylko na temat diametralnej zmiany. Nie wiem czy jest sens zmienia coś, co funkcjonuje dobrze i przyciąga wiele graczy.

pamiętajcie, że na forum udziela się tylko odsetek z całej ilości osób grających na serwerze i wielu wybrało ten serwer nie bez powodu. Taka zmiana może odstraszyć wielu starych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonuje dobrze- ale może będzie funkcjonowało jeszcze lepiej? Przecież można wprowadzić taki plugin na jakiś czas oznaczony, i zobaczyć czy będzie to dobrze działało.

Nie dowiesz się czy Twoja teza jest słuszna, dopóki nie sprawdzisz tego pluginu.

Swoja drogą, jestem jak najbardziej ZA wprowadzeniem tego pluginu na serwer, i chętnie będę na nim grał ( a wracam do gry juz za tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle jestem na tak Mało jest serwerów z pluginem mr15 z tych ktore znam to tylko tp hashjama ma plugin mr15 a jak widać ciagle full u nich ;) może to być zawsze zmiana na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym pluginem?
ta gra staje sie po prostu nudna.. Nowy plugin powinien byc wgrany chociaż na okres próbny.

Gra będzie zacieta i na pewno nie zniechęci graczy a na dodatek przyciągnie nowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie róbcie kibla z Serwera bo szybko pozbędziecie się graczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną propozycję odrzucam. Taka zmiana nic nie da.

 

Bedzie dobrze z mr15 na niewielu serwerach jest ten plugin przyciagnie graczy

Nie jest tak bez powodu... po prostu się to nie sprawdza.

Nie da się wyłączyć PTB. Wiem, że narzekacie, że Was przenosi itp... ale tak musi być. Przez całą mapkę lub jak w propozycji przez ewentualnie 2x w różnych teamach nie gra cały czas taka sama liczba graczy. Przez chwilę poobserwujcie co się dzieje wśród graczy. Kilka osób gra cały czas, a reszta się wymienia tzn. wchodzą nowi, a część pogra chwilkę i wychodzi lub idzie dalej. Jeżeli nie będzie można przechodzić lub nie będzie korygowało "mocy" drużyn, według pozycji, ilości fragów oraz przede wszystkim ilości osób to może się okazać, że w ciągu 1 rundy zrobi się w 1 teamie 3 osoby, a w drugim 10. Co wtedy? proste - serwer robi się momentalnie pusty.

Jeżeli chcecie wprowadzić plugin zostawiając PTB, to mija się to z celem. Dobrych graczy będzie przenosić, aby pomogli słabszym. Takim sposobem pograją jedna serię w CT, a drugą w TT. Gdzie logika?

 

Jest okres wakacyjny. Paradoksalnie liczba graczy pewnie troszkę zmaleje, więc jeżeli jest serwer full to według mnie nie ma co zmieniać.

 

Temat zostawiam jeszcze chwilkę otwarty, możecie komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak mam pomysł aby na serwie został wyłączony auto balans drużyn.

Chodzi mi o plugin w którym grane jest po 12 rund w ct a potem przenosi do terro. wygrywa drużyna która ugra 13 rund.

Taki plugin istnieje lecz niestety nie wiem jak się nazywa i nie moge go znaleźć. Nie wiem też jak będzie wyglądał balans drużyn jeśli wyjdzie np 2 graczy z jednej drużyny.

Co wy na to? Myślę że urozmaici to rozgrywkę. Jeśli ktoś wie jak ten plugin się nazywa to również proszę o wypowiedź :D

 

 

Wyłączyć auto balans drużyn.... tylko z tego powodu ten plugin jest bez sensu na tp(z oczywistych powodów), po co to komu wgl? takie rzeczy można próbować na ffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jest tak bez powodu... po prostu się to nie sprawdza. Nie da się wyłączyć PTB. Wiem, że narzekacie, że Was przenosi itp... ale tak musi być. Przez całą mapkę lub jak w propozycji przez ewentualnie 2x w różnych teamach nie gra cały czas taka sama liczba graczy. Przez chwilę poobserwujcie co się dzieje wśród graczy. Kilka osób gra cały czas, a reszta się wymienia tzn. wchodzą nowi, a część pogra chwilkę i wychodzi lub idzie dalej. Jeżeli nie będzie można przechodzić lub nie będzie korygowało "mocy" drużyn, według pozycji, ilości fragów oraz przede wszystkim ilości osób to może się okazać, że w ciągu 1 rundy zrobi się w 1 teamie 3 osoby, a w drugim 10. Co wtedy? proste - serwer robi się momentalnie pusty. Jeżeli chcecie wprowadzić plugin zostawiając PTB, to mija się to z celem. Dobrych graczy będzie przenosić, aby pomogli słabszym. Takim sposobem pograją jedna serię w CT, a drugą w TT. Gdzie logika?   Jest okres wakacyjny. Paradoksalnie liczba graczy pewnie troszkę zmaleje, więc jeżeli jest serwer full to według mnie nie ma co zmieniać.   Temat zostawiam jeszcze chwilkę otwarty, możecie komentować.

 

Popieram twoją wypowiedz, nic nie zmieniaj w tej kwestii, bo to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostaje tak jak jest. Nie wykluczam, że kiedyś do tego wrócimy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×