Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Madara./W0w/

Anty Blok

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na TAK.

Przykład:

Na dd2 na respie tt stoją 2 osoby z awp, gdy jest jeszcze anty-blok to nic się nie dzieje, ale gdy znika i np. ct przebiega przez drzwi i chcę strzelić to nagle wyskakuje do góry i nie trafiam.

Moim zdaniem to tylko przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem to skaczesz dlatego, że stoisz w kimśc bądź ktoś stoi w Tobie. Co do tego podsadzania na gale to jestem ogolnie po twojej stronie, lecz jeśli by pomyśleć to zazwyczaj większość osób w momencie kiedy nie ma anty bloku wpada na siebie i blokują sobie droge, co jest "WQ" max.
Z tego też powodu jestem na "TAK i NIE".
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ten anty blok działa tylko na respie jeżeli np. strzelasz z awupy i ktoś cie zblokuje to nic z tego blokuje dalej ;/ moim zdaniem powinno to być usunięte;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Jest to bardzo kłopotliwe w m.in. jak napisałeś podrzucanie na galę i strzelanie AWP z Respa TT. Choć z drugiej strony #ProBoszcz też ma po części  racje, że ludzie na respie będą się blokować... Można też zrobić tak, że anty-blok działa przez 5-10 sek., ale gdy ktoś w kogoś wpadnie to nikogo plugin nie wybija, tylko po prostu można przez siebie do woli przechodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale gdy ktoś w kogoś wpadnie to nikogo plugin nie wybija,

Od tego jest inny plugin. Został wprowadzony, gdyż jak się kończył czas przenikania, a ktoś został w kimś to się bugowali i już tak zostawali.

 

Jeżeli chcecie to można np. zmienić czas na 3-5 sekund. Z usunięciem nie ma problemu, ale zostało to kiedyś wprowadzone ze względu na blokowania na respie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzić ruch prawostronny! :D Tak na serio to też jestem za  usunięciem tego noblocka. Wolę na sekundę się przyblokować z typem niż podczas strzału wyskoczyć w górę, bądź podczas rashu również ktoś biegnie równocześnie i nagle bach, wybija cię w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A może zrobić tak aby czas na kupno broni trwał z 5 sekund a czas anty bloku tez był 5 sekundowy. To jest 10 sekund łącznie na kupno broni co umożliwia nam dopasowanie swojego ekwipunku jak i namysł którędy możemy iść.
Podam tutaj przykład kiedy jest pojedynek na awp pomiędzy drużyną CT i TT gdzie po jednym zawodniku ustawiają się na środku, zawodnik z TT tak naprawdę ustawia się od 1 sekundy do 3 sekund najdłużej. Natomiast zawodnik z CT ustawia sie w ciągu 2 sekund bądź 4 sekund. [WSZYSTO TO JEST ZALEŻNE OD RESPA] 
Dlatego sądzę, że można było by zmiejszyć anty blok na około 5 sekund, bądz tak jak proponują tutaj niektóre osoby usunąć go i zobaczyć jak to będzie wyglądać.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Proboszcz, ale Ty masz denne uzasadnienia w każdym temacie, do którego zajrzę.
Ad rem:
Przenikanie moim skromnym zdaniem do usunięcia. Bardziej denerwuje mnie przykładowe wybieganie z respa na nuke i wylatywanie w powietrze co 2 sekundy niż ten przykładowo jeden chwilowy blok. Co do tematu to potwierdzam, ciężko jest szybko podsadzić się na galę na dd2, bs na tuscanie lub drugą czerwoną na nuke. Poza tym na serwerze jest i tak dużo pluginów.
Reasumując: Usunąć plugin na stałe.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Ad rem: Przenikanie moim skromnym zdaniem do usunięcia. Bardziej denerwuje mnie przykładowe wybieganie z respa na nuke i wylatywanie w powietrze co 2 sekundy niż ten przykładowo jeden chwilowy blok. Co do tematu to potwierdzam, ciężko jest szybko podsadzić się na galę na dd2, bs na tuscanie lub drugą czerwoną na nuke. Poza tym na serwerze jest i tak dużo pluginów. Reasumując: Usunąć plugin na stałe. Pozdro

 

 

 

Pięknie wyjaśniłeś. Mam dokładnie to samo zdanie "_"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się wypowiem. No pewnie, że trzeba to usunąć, gdziekolwiek teraz nie wejdę na public, wszędzie to jest. To jest zaraza jak pisanie .ready na vs. Biegnąć jako drugi, bądź nawet pierwszym, zawsze mnie podbije, a z tym to się równa, że nie dobiegnę na czas na poche i nie zafleszuje. 

#2 sprawa:

Prosiłbym i wiem, że to raczej mogłoby przejść. Wyłączyć komendy /rank, /rankstats, /me - bo to jest na ffa. /hp może zostać, zawsze warto wiedzieć ile krwi zostało w ciele. Dziwię się także, że nie ma team attacku na TP [niby-ESL].

 

Dodać adminów... Wtedy z moimi przemyśleniami serwer zyska Powera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Prosiłbym i wiem, że to raczej mogłoby przejść. Wyłączyć komendy /rank, /rankstats, /me - bo to jest na ffa. /hp może zostać, zawsze warto wiedzieć ile krwi zostało w ciele. Dziwię się także, że nie ma team attacku na TP [niby-ESL].

Podpisuje się pod tym żeby w końcu zrobić porządne tp  usunięcie zbędnych komend i włączeniem friendly-fire 

Cały czas zostaje przy usunięciu rashu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenikanie oraz anty-blok zostały wyłączone.

Dodatkowo wyłączyłem komendy /me /hp itd.

 

Został aktywowany dźwięk na początku rundy. Jeżeli będzie uciążliwy lub coś innego to proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×