Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: 312


 


4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Gram pod dwoma nickami:

 

http://www.gametracker.com/player/Jaason/193.33.177.12:27126/

 

http://www.gametracker.com/player/312/193.33.177.12:27126/

razem to daje jakieś 11450 minut.

2. Steam ID_0:0:2462424


3. Wiek: 29

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: praktycznie od początku istnienia CS się tym zajmowałęm, nie tylko czysto "panelowo" ale też skryptowo, administracyjnie (własne serwerki). Swego czasu adminowałem na CS.PL#1, jeżeli ktoś w ogóle jeszcze pamięta jeden z pierwszych polskich serwerów CS-a. Brałem udział przy projektach a właściwie początkach Czarnej Listy Cziterów, więc znam się nieco na rzeczy.
6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Doświadczony, spokojny, wyważony nie szukający spin tylko równej, dobrej  zabawy, rozrywki i na tym się skupiam. Denerwuje mnie jak włażą czity i się serwer wyludnia. Wiem, że to specyfika serwera NS, ale myślę, że mogę pomóc.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak, z zastrzeżeniem: z racji pracy i innych obowiązków gram głównie w weekendy (dość sporo ostatnio), od czasu do czasu w tygodniu wieczorem. Może się zdarzyć sytuacja mojej niedostępności dłuższej niż 24h w tygodniu dość systematycznie i nie chciałbym zgłaszać tego za każdym razem bo myślę, że tutaj wyraziłem się dość jasno jak wygląda sytuacja. Na forum raczej spokojnie będę zaglądał.
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: brak

 

P.S punkt 2 i 3 musialem wkleić niepokolei gdyż w odpowiedniej kolejności te teksty się nie wyświetlały. Nie wiem dlaczego.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Tylko jak już dostaniesz admina graj na 1 nicku i na steam !!!  Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Tak czesto go widze ogarniety miły i kultularny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na WIELKIE TAK widze Cie zawsze wtedy kiedy jestem :D 
A po za tym wiem, że będziesz mądrze korzystał z admina.
 

Edytowane przez Pro19Boszcz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyda nam się ogarnięty , kulturalny i bardzo aktywny admin :)

 

Bez zastanowienia TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

+ ogarnięty

+ kulturka

+ aktywny gracz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tagu steam nie ustawiłem go i nie ustawię z paru powodów:

1) uważam to za prywatną przestrzeń a nie przestrzeń reklamową (dość, że reklamuje to wśród znajomych grając tutaj - już paru graczy ściągnąłem)

2) za oferowanie darmowej pomocy na serwerze nie będę sprzedawał tej przestrzeni 

 

Jeżeli ten punkt ostatecznie zadecyduje to dodam, że dodając ten temat liczyłem na ten cytat:

 

OSTATECZNY REZULTAT ZALEŻY JEST OD WIELU CZYNNIKÓW M.IN. ZAANGAŻOWANIA W ŻYCIE FORUM, SERWERA ORAZ DOJRZAŁOŚCI I KULTURY.

 

Co do GT tak jak pisałem głównie gram w weekendy, ale sprawdziłem całe TOP 10 ba nawet Top30 wykres miesięczny. Wcale nie jest najgorszy. Biorąc pod uwagę grających adminów wygląda na całkiem niezły, choć to pewnie kwestia interpretacji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9. Akceptacja Regulaminu: Tak

16. Każdy Administrator Serwera ma obowiązek dodania do nicku steam tagu cs-kopytko.pl.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera-update-30514/

 

Nie jest to sprzedaż powierzchni reklamowej. Po prostu taki jest wymóg i jedna z form przynależności do grona Naszych adminów. Nie mogę przystać na to, aby ktoś go nie miał, gdyż było by to nie fair w stosunku do innych, którzy go mają, a chcieli by mieć co innego. Jedyna opcja czasowego braku tagu to czas gry w inne gry wymagające zmiany nicku.

 

 

może się zdarzyć sytuacja mojej niedostępności dłuższej niż 24h

Chodzi tutaj o reakcję na prośby o UB wymagające wstawienia demka lub skargi. odnośnie czasu gry to jest on ustalony z przediałem tygodniowym, a nie dziennym, więc można nadrabiać w  inne dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do banów tak jak pisałem, na forum mam możliwość zaglądania i reagowania codziennie, poza tym po latach wypracowałem sobie system w którym jak kogoś zbanuję dodaję takie zgłoszenie na forum z demkiem, więc potem nie ma nawet problemu by ktoś przekleił link do tego jak potrzeba.

Ok. zatem eliminuje mnie tag. 

Koniec tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się ogarnięty, lecz niestety regulamin póki co jest jaki jest i trzeba go przestrzegać. Jeżeli coś się zmieni w regulaminie lub Ty zmienisz zdanie to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×