Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Parę nowinek

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

parę rzeczy:

1. grając zauważyłem jedną rzecz, załóżmy jestem Top1 ale mi na mapie nie idzie i mam staty dużo gorsze od otwierającego team ale mimo wszystko rozwalamy team przeciwny, to skrypt przerzuca mnie zamiast niego by pomóc drużynie przeciwnej.  Moja sugestia, powinien przerzucać jego zamiast osobę o wyższym ranku. 

2. Co do dodatków, ciekawa wydała mi się możliwość zakupienia na serwerze podczas gry poprzez specjalne polecenie np.  /kup okularów przeciwsłonecznych za 5k. Wtedy żadne fleshe Ci nie straszne ;) Co sądzicie?

3. Wyciągnięte z jakiegoś serwera innego ale wesoła opcja, być może za bardzo rozwali u nas grę, ale warte przedyskutowania: gracz wpisuje /ruletka (może co jakiś czas to wykorzystać np. 2 minuty) wtedy skrypt losuje z paru rzeczy jakie mogą się przytrafić: dostanie np. dodatkowe życie, będzie niewidzialny np. przez 10 sekund albo mega szybki, ale też może stracić całą kasę jaką posiada lub też zostać tykającą bombą, czy też biegać jak pijany. Opcji jest oczywiście więcej to tylko przykłady, które chciałbym przedyskutować.

Co sądzicie? Jeżeli potrzeba przetestować jak te 2 ostatnie propozycje działają live mogę podać IP serwera gdzie to jest wdrożone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że to jest only dd2. Nie chce żeby zrobił się z tego jakiś 4fun. Tylko pierwsza propozycja nadaje się do dodania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 na tak 2 i 3 na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykłe DD2, dodatki z BF2 czy skąd tam tylko uprzykrzą życie, więc 2 i 3 do odrzucenia moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 propozycja ok.

To ma być zwykły dust. Bez żadnego przepychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do propozycji nr. 1 jestem jak najbardziej za... chodż wiadome jest to jak dzialają auto balanse na serwerach nie mówie tutaj tylko od serwerowni cs-kopytko lecz innych rownież,

co do opcji nr. 2 to odpada całkowicie, co prawda fajna sprawa no ale jednak od czegoś te flesze są :P

Ale co do opcji nr. 3 jestem tutaj neutralny, chodż zamiast losowac życie itp.., to może warto było by losować tylko kase raz na 5 minut :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1 jak najbardziej ,2 odpada ,3 moze być zakłady jak zostają 1vs1 i obstawiasz i parę groszy ci wpada za wygrana ,a za przegrana tracisz te pieniądze ile postawiłeś na dana osobę . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zlopus1g wygląda na sensowy odnośnie tego obstawiania (na ffa to jest stosowane i nie wpływa jakoś strasznie znacząco na rozgrywkę). Jestem za tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystkie propozycje odrzucam.

1 - Wszystko pięknie ładnie, tylko gorzej z realizacją tego. Tak czy siak będzie musiało kogoś przenieść.

2,3 - Odpada całkowicie.

 

Odnośnie zakładów to muszę się nad tym zastanowić. Nie wiem, czy jest to koniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×