Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

skarga BartaZ

34 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):steez
3. Nick oskarżanego (z gry): BartaZ
4. Dokładna data (dzień+godzina): 13:55, 11.05
5. Mapa: mirage
6. IP oskarżonego:nie wiem
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:1:24632679
8. Dowód przewinienia: będzie HLTV to będzie można zobaczyć
9. Dodatkowy opis: Graliśmy sobie na mirage i weszliśmy w domek na A, no i nagle "admin" BartaZ wraz z Szczepanem w jakiś sposób zaczęli mi ubliżać tylko dlatego, że nie szedłem na walku -___- po czym "admin" BartaZ wlepił mi kicka z powodem "przeszkadzasz w grze" o.O Ja się pytam w jaki sposób ci przeszkadzałem? Kazałem ci iść w domek? Rzuciłem flesha, blokowałem, krzyczałem etc.? Człowieku zamykasz prawie na każdej mapie, a jak wyjdziesz na + to jest święto jakieś. Ten człowiek minął się z powołaniem, bo z tego co widzę nie jest to pierwsza skarga na niego. Nie chodzi mi już o tego kicka, ale o sam fakt udzielenia "kary" za nic... Ogarnijcie tego admina, bo on się w ogóle nie nadaje... 

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

dostałeś kicka z powodem przeszkadzasz a jak jesteś dzieckiem neo które nie wie za co dostało kicka no to ma pecha 

 

 

każy mi pisał ze przeszkadzasz wiec dostałes kicka ok?

 

 

kolejna bezpodstawna skarga nauczcie sie grać a nie przeszkadzacie innym graczą chcesz biegać to idź na ffa close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze to napisać!!! Nawet jak dostane warna!!! JEBNĘ ze śmiech za chwile!!! Wiedziałem od samego początku, że to się tak skończy. Gracie na serwerze TP panowie, wiec jakoś przestrzegajcie panujących tam zasad. BartaZ to nie pierwsza skarga na ciebie i pewnie nie ostatnia, a wszystkie skargi które użytkownicy pisali na ciebie były uzasadnione, więc coś w tym jest, niech administracja serwerowni poważnie to rozpatrzy bo widzę ze na TP robi się powoli kicha....

Podpinam dla jasności.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35602-skarga-na-bartaz/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34196-samowolka-admina-bartaz/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34490-bartaz-wielki-skr%C3%B3t/

Ktoś tu bije rekord w dziale skargi....

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Człowieku, zdążyłem ledwo wejść na 4-5 rund tak mi sie wydaje. Pod wieczór wrzuce tutaj hltv i bedziesz mi mógł pokazać komu tak bardzo przeszkodzilem w grze ;) Masz szczęście, że nie nagrywałem demka prze record, bo już bym miał kolejny dowód na to jaki jestes kozak przez mikro... "jak chcecie biegać to na ffa" To znaczy że granie TP polega na chodzeniu na walku przez całą mapę tak? Super. "nauczcie się grać" jakoś to Ty mimusujesz co mapę więc to raczej mogłeś dla siebie zachować... No i możesz mi na koniec wytłumaczyć w jaki sposób ci przeszkadzałem

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartaZ nie bądź zły, mimo tego, że jesteś moim kuzynem i to ja poleciłem ci cs-kopytko.pl nie nadajesz się na administratora serwera TP. Funkcja ta po prostu przerasta cię pod każdym względem i do tego jeszcze zobacz swoje GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź grać gdzieś indziej jo a skarga bez podstawna każda skarga musi wnieś do bana a a nie do kicków lol takie skargi tylko dzieci piszą mam na innych  serwach admina i 1 H@ jako pomocnik bez sensu skarga głupie kick chcesz sie bawić to wyjaśniłem @up 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź grać gdzieś indziej jo a skarga bez podstawna każda skarga musi wnieś do bana a a nie do kicków lol takie skargi tylko dzieci piszą mam na innych  serwach admina i 1 H@ jako pomocnik bez sensu skarga głupie kick chcesz sie bawić to wyjaśniłem @up 

 

 

Aż to zacytuje aby nie zniknęło. Mamy rozumieć, że masz na innych serwerach Admina i siedzisz tutaj? Wydaje mi się, że nie czytałeś regulaminu, mało tego jeszcze przyznajesz się do jego złamania. Poza tym, co to ma być! Mówisz graczowi, że ma iść grać na inny serwer?! Za samo to gdyby to zależało ode mnie to już straciłbyś wszystkie przywileje.

Czytając poprzednie skargi zawsze było coś na rzeczy, takie zachowanie nie powinno być pokazywane na serwerze i forum, tymczasem tutaj idealnie widać, że nie nadajesz się na funkcję admina. Średnio raz na miesiąc jest na Ciebie jeden temat, nie wiadomo czy nie byłoby więcej gdyby każdy "zainteresowany" zarejestrował się i czytał dany dział.

 

 

 

Poza tym - na Boga, takie błędy robić gdy przeglądarka sama je podkreśla? Litości... Sam nie piszę idealnie ale ludzie, aż tak?!

 

 

@DOWN

 

polski sie kłania dzieciaku wyjaśniłem up 

 

Przyganiał kocioł garnkowi  hahaha  hahaha

I Ty masz człowieku 24 lata? Przynajmniej z Twojego podania tak wynika... Na prawdę takie zachowanie faktycznie, niejeden 15 latek reprezentuje lepsze niż Ty tutaj.

Kolejny dowód godnego zachowania Admina: http://zapodaj.net/9a426bae3a0df.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie inferesuje mnie co masz na innych sieciach... Czekam na wypowieź kogoś wyższego rangą, bo nie ma sensu pisać tego samego w nieskończoność

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ja się po raz kolejny wypowiadać na temat BartaZa nie będę, bo nie jest on wart moich słów, jednakże w zamian zostawię po sobie "perełkę", która odda więcej niż 1000 słów:
http://i59.tinypic.com/11tn49w.jpg

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

każy mi pisał ze przeszkadzasz wiec dostałes kicka ok?

Sory, ale muszę to napisać. Jesteś średnio na jeża rozgarnięty. Dopiero co wczoraj Ci na steam tłumaczyłem na steam przez dosłownie 10 minut jak masz karać na serwerze, a tu dalej to samo.  Na u@ to nawet Ci mogą napisać, że jakiś nazista mu rodzinę morduje w drugim pokoju... i co zadzwonisz na policję? ...

Ludzie zgłaszać mogą co chcą.. to Ty masz zaobserwować przewinienie i dopiero jeżeli się zgłoszenie potwierdzi karać.

 

 

mam na innych serwach admina i 1 H@

wyjaśnij to

 

@SB

 

Wypowiedzi na SB nie skomentuję, są poniżej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tylko, to pomagasz tutaj.

 

4. Administrator serwera cs-kopytko.pl nie może być dzielony z taką samą lub podobną funkcją na innej serwerowni.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera-update-30514/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj BartaZ Bartaz .. 

Chciałbym coś napisać na Twoja obronę ale nie znajduje żadnych argumentów .

dostajesz skarge i zamiast to wyjaśnić to Ty jeszcze bardziej zaostrzasz konflikt..

ja pomimo błędu przy zbanowaniu gracza jakoś nie robię żadnej afery tylko wszystko na spokojnie wyjaśniam i na koniec przyznaję się do błedu.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35877-ub-mowmimistrzu/

poczytaj swoje wypowiedzi i przemyśl które podejście jest lepsze dla Twojego wizerunku i wizerunku całej naszej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Cytat 4. Administrator serwera cs-kopytko.pl nie może być dzielony z taką samą lub podobną funkcją na innej serwerowni.

 


No to chyba ktoś sam się wkopał, panowie, lubię i szanuję tą serwerownie bo zawsze jest na niej klimat, ale!!! Zaznaczam ale jeżeli dalej będzie się tak działo to szybko stracimy fanów kopytko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Normalnie apokalipsa.

Również przykładam się do skargi. Dokladnie wczoraj jak grałem na serwerze TP po godzinie 20 jakoś o ile dobrze pamiętam, napisalem do Ciebie na U@ abys sprawdzil kolesia. Na to Ty odrazu jak to zobaczyles napisales mi, że koleś jest czysty. Nawet nie chciało Ci sie za przeproszeniem ruszyć dupska chodźby na tą 1 minute. Dlatego też wyszedlem z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

administrator a nie admin tp:P tzn H@  a ja tu nie mam nawet moda 



Również przykładam się do skargi. Dokladnie wczoraj jak grałem na serwerze TP po godzinie 20 jakoś o ile dobrze pamiętam, napisalem do Ciebie na U@ abys sprawdzil kolesia. Na to Ty odrazu jak to zobaczyles napisales mi, że koleś jest czysty. Nawet nie chciało Ci sie za przeproszeniem ruszyć dupska chodźby na tą 1 minute. Dlatego też wyszedlem z serwera.

spr. go jak zginalem byl czysty to nic nie zrobilem proste



sam petrus mi napisał ze nie jesli spr. raz to nic nie musze robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ty udajesz, czy rzeczywiście reprezentujesz takie dno i biedę umysłową? Admin = skrót od ADMINinistrator. I nie jest powiedziane, że konkretnie tp, czy dd2, dm itd. Admin to admin, każdego serwera.
W mojej skardze na Ciebie napisałeś "regulaminu sie naucz" oraz iż czytałeś poradniki, regulaminy itp. Coś Twoje słowa nie przekładają się na to, jak z Tobą jest.
Co do czytania Twoich wypowiedzi w tym temacie, to mam czasem ochotę skoczyć z okna.
Jakby nie było mnie na steamie to stało się.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

idź grać gdzieś indziej jo a skarga bez podstawna każda skarga musi wnieś do bana a a nie do kicków takie skargi tylko dzieci piszą mam na innych  serwach admina i 1 H@ jako pomocnik bez sensu skarga głupie kick chcesz sie bawić to wyjaśniłem @up 

 

 

 

Zaraz, zraz bo teraz już sam nie rozumie albo nie umiem czytać z zrozumieniem, dla jasności podkreśliłem to co admin BartaZ napisał.

 

Chyba, że ktoś tu po prostu nie umie pisać z zrozumienie. Czekamy na wyjaśnienie.

 

Jednoznacznie przyznając się do posiadania obojętnie jakiej funkcji na inne serwerowni, cs-kopytko.pl powinno cie automatycznie usunąć z grona Administracyjnego, coś mi tu nie pasuje. hmm

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administrator a nie admin to duza roznica bo admin ma zazwytczaj gowno do gadania np w spr ssow a ADMINISTRATOR ma duzo do jest ADMINISTRATOREM anie adminem jak jest napisane proste naucz sie czytac nie jest napisane zakaz jak ktos ma admina na tp lub innych chodzi o H@ a nie zwykłego co nic nie moze  close 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×