Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AwanaS

Skarga na RobsonPL

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin : RobsonPL

2. Nick oskarżyciela (z gry): AwanaS
3. Nick oskarżanego (z gry):RobsonPL
4. Dokładna data (dzień+godzina): 11.05.2014 15:38
5. Mapa: De_dust2

6. IP oskarżonego81.15.131.28
7. Steam ID oskarżonego: VALVE_0:4:1838952531
8. Dowód przewinienia: świadek nick FuenteS
9. Dodatkowy opisZostałem zbanowany na 5min z powodu txt (chociaż nic takiego nie zrobiłem).Oczywiście przypadkowo został ban nałożony jak co chwile admin dostawał tzn 'baty'.po kolejnym wejsciu na serwer zapytałem dlaczego dostałem bana zaczął mówić że byłem na txt a gdy dalej upierałem sie przy swoim napisał "nie będę się kłócił z dzieckiem" i nałożył mi bana na 3 godziny.
 
 
Jest do dla mnie śmieszne że admin banuje bez powodu bo ktoś gra lepiej niż on sam.tak samo wymuszanie głosowania na mapie która mu nie pasuje (zdażenie z dzisiaj koło godziny 15).
Licze że ktoś z tym w końcu coś zrobi bo jest to żałosne.
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RobsonPL, uświadamiam cię, że na początek uświadamia sie gracza, aby nie wchodzil na txt, a jeżeli nie poskutkuje to daje się bana.

A ty AwanaS szkoda, ze nie zrobiles screenu, jak z nim pisales , i co do niego pisales. Wtedy bys mial dowód, ze nie słusznie cie oskarżył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Robson admin który ma bana na tej serwerowni po raz kolejny podpadł graczom tak jak napisał BiałyMurzyn najpierw sie ostrzega

tak samo wymuszanie głosowania na mapie która mu nie pasuje (zdażenie z dzisiaj koło godziny 15).

tutaj Petrus powinien zadziałac ponieważ zmiane mapki według mnie powinno sie przeprowadzac tylko pod kilkoma powodami po 1 jak  duża mapa a mało ludzi 2 powód gdy gracze o to proszą a nie jak sie adminowi podoba jak na tak krótki okres jego panowania tak dużo skarg Petrus Powinnien wyciągnąc konsekwencje przynajmniej oi może zakaz votovania map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że miejsce miało na mapie dust2_b. Na ogólnym dwukrotnie informowałem, o banie za tekstury, bo wcześniej wchodził inny gracz. Wszedłeś na txt, dostałeś zasłużonego bana na 5 min. Po jego wygaśnięciu, pieniłeś się do mnie (screen u dołu), za co dostałeś kolejnego bana.

PS: Co do tego, że dostałem "baty" to się tylko sam ośmieszasz, bo akurat żaden gracz mi nie robi szczególnej trudności.

http://speedy.sh/4mvTf/bez-tytulu23.bmp

 

#PS: Co do votowania, to gdy widzę, spadek graczy, szczególnie po zmianie mapy która jest duża do ilości grających to rozpoczynam votowanie. Większość graczy jest, za, a, że jednemu się to nie podoba to inna sprawa. Demokracja(tfu!) panuje w Polsce.

 

#PS "AwanaS: daj bana to polece ale na 4um" Skarżysz się jak dziecko, którym Cię nazwałem, jeszcze wcześniej zapraszałeś na ts'a, myślisz, że będę się spinał przez kabelek?" To już rozmowa nie na forum.

Edytowane przez Morsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

AwanaS, na screenie widać, że sam go prowokowales, ale bana mogles dac na 1h, a nie na 3 . A co do zmieniania map, to na moje pierw powinna byc wota, czy wgl gracze chca zmienic a potem dopiero na jaka mape .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AwanaS obrażasz ,prowokujesz a na dodatek masz czelność żalić się na forum?

Moim zdaniem Robson postąpił dobrze

PS następnym miej dowody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie pytanie nr 1 dlaczego na tym ss nie ma pokazanego tego co ty pisales po 2 kiedy wchodzilem na txt po 3 zapytaj graczy którzy byli wtedy na serwerze kto na txt wchodzil.Już pare razy spotkałem sie z opinią że RobsonPL nie powinien mieć adma. Ale takie jest moje zdanie skoro chcecie zeby admini na serwerze robili co chcą to juz wasza sprawa. Tyle w temacie na tej mapie nie wszedłęm na txt a co do tego co napisał The Doctor "AwanaS jest często widywany przeze mnie na txt" to powiedz mi dlaczego nigdy nie dostałem za to bana oraz pokaz ss'y tego ze wszedłem. Tyle w temacie skoro widze ze admin serwera pisze rzeczy typu 'Nie mam zamiaru rozmawiać z dzieckiem" to troche to żałosne (Robson dostał zaproszenie na ts ale chyba sie przestraszył).Dziękuje i do zobaczenia.

 

 

                                                                                                                                                                                                    Pzdr/AwanaS 



I jeszcze taka odpowiedz na to co napisał RobsonPL zawołałem cie na ts bo, i to jest najśmieszniejsze, administrator serwera zaczął mnie wyzywać od dzieci.

 

                                                                                                                                                                               Pzdr/AwanaS



I jeszcze 1 dlaczego na twoim ss'ie Robson nie ma tego co ty pisałeś?? Czyżby wyparowało?? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@AwanaS, takie pisanie 'jak dasz bana to poleci skarga' jest poniżej krytyki. Tak się po prostu nie pisze. Jeżeli dostałeś niesłusznego bana to należało się odwołać po nim na forum np. z demkiem HLTV, a nie zaczynać bezsensowną konwersację na serwerze.

 

@, nie dawaj banów z powodem wyjętym z kieszeni. Masz banować wyłącznie z powodami standardowymi, a w wyjątkowych sytuacjach możesz użyć własnego, ale musi on być ujęty tak, aby każdy kto to przeczyta wiedział o co chodzi - nie używamy tytułów banów jako odpowiedzi do gracza.

Po drugie nie przesadzaj z tymi banami. Koleś nie szczególnie Cię obraził czy coś więc schowaj ambicję do kiszenie w takich sytuacjach. Staraj się upominać graczy, a jak już banujesz  to rozważnie dobieraj czasy banów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×