Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
๖The Doctor™

Zmiany na serwerze i próba rozkręcenia

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Dołączając do sieci liczyłem na troszkę większy ruch na tym serwerze (lub jakikolwiek). Dlatego proponuję rozkręcić trochę serwer.

Przydałaby się świeża administracja, reklama, tryb FFA itd. Sam mogę zareklamować, bo mam stronę na FB (około 6.500 lajków) i nie byłoby problemu.

Odświeżyć nutki końcowe, zrobić konkursy itd. 

Cicho liczę, też na CoD mode w wersji GO :D

To ma być, że się tak wyrażę "czyn społeczny", wspólna inicjatywa graczy dlatego chciałbym poznać  Wasze opinie, propozycje i pomysły. 

Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na zdanie społeczności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mile widziane konkretne propozycje. Wiadomo, że trzeba rozkręcić.

 

 

Odświeżyć nutki końcowe, zrobić konkursy itd.

Nie ma w ogóle RS na serwerze, więc do odświeżać? :) Odnośnie konkursów to raczej mija się z celem.

 

Jeżeli ktoś reflektuje na admina to rekrutacja jest otwarta, oczywiście.

 

 

Cicho liczę, też na CoD mode w wersji GO :D

Wątpię ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mile widziane konkretne propozycje. Wiadomo, że trzeba rozkręcić.

 

 

Nie ma w ogóle RS na serwerze, więc do odświeżać? :) Odnośnie konkursów to raczej mija się z celem.

 

Jeżeli ktoś reflektuje na admina to rekrutacja jest otwarta, oczywiście.

 

 

Wątpię ;p

Mam nawet jakotaki pomysł zrobienia tego wszystkiego ale brakuje mi trochę wiedzy technicznej typu wgrywanie różnych plaginów itd. Ale jeśli uważasz, że spróbować nie zaszkodzi to chętnie się tym zajmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Podaj link do tego fb . Żeby wiedziec na czym polega twoja grupa/strona
2. Jaki rodzaj reklamy jesteś w stanie zaproponowac


+ co do samej reklamy cs go to przydal by się ktoś o zdolnościahc filmowych, chodzi mi o robienie fajnych akcji . A do czego to ? Juz wam mówię ostatnio na YT dośyć sporo ludzi wrzyca filmiki z cs go, jak grają, jakies ace . Nie powiem, bo często oglądam takie filmiki. I do tego dośyć sporo ludzi je ogląda, więc taka reklama byla by tez fajna .

Ja oglądam tego ziomka, on ma średnio 4k wyświetlen pod karzdym filmikiem z cs:go https://www.youtube.com/user/KamykHD/videos   

Oczywiście on ma widzów ja to rozumiem, ale jak by taki filmik z naszego serwera wstawic to myślę ze z +/- 300-500 osób by filmik obejrzalo a serwer jest 12 slotowy więc częśc tych ludzi niech wbije na serwer i juz bd ok

Lecz aby filmik nagrac  trzeba sie umuwic na pewien dzien i wszyscy którzy posiadają cs go niech umówią sie na meczyk a 1 osoba niech nagrywa jakies fajne akcje . To taka propozycja odemnie ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linku nie podam publicznie (podeślę Ci na pw). Jest to strona o charakterze defacto rozrywkowym (śmieszne obrazki, hejty, ostra krytyka, czarny humor itd.)

Tryb TP? Ok, pasi. Trzeba wgrac nutki na zakończenie i przekonać ludzi do GO bo widać, że na kopytku mało osób ma "bogatego" steama. Ja sam pospraszam znajomych bo swego czasu po eslach sie grało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzyn ogarnij ortografię.

Fajnie, jak się uda ten serwer rozkręcić.

No pewnie, ale główny problem to brak graczy ze steamem. Może ktoś tam ma ale na serwerach dużo avatarów nie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie filmik też udostępnie go na różnych grupach FB. Na każdej jest ok 500 osób z więc to też dużo. Co do gierki na serwerze możemy się umówić na jakąś godzinę kiedyś, zebrałem trochę znajomych to kogoś zaprosić się uda :) Róbcie filmik ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Murzyn ogarnij ortografię.



Pisałem na lapku i mam tam troszkę inna klawiaturę niż na pc, i nie zwracałem uwagi czy są błędy .

To może dzisiaj o 14 zrobimy próbę?



Pamiętajcie nagrywać : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linku nie podam publicznie (podeślę Ci na pw). Jest to strona o charakterze defacto rozrywkowym (śmieszne obrazki, hejty, ostra krytyka, czarny humor itd.)

Tryb TP? Ok, pasi. Trzeba wgrac nutki na zakończenie i przekonać ludzi do GO bo widać, że na kopytku mało osób ma "bogatego" steama. Ja sam pospraszam znajomych bo swego czasu po eslach sie grało :D

 

Może zabrzmi to głupio ale moim zdaniem myślisz, że nie wiadomo co zrobisz i bedziesz bogiem bo masz CS:GO... i sądzisz, że innych nie stać na CS:GO? Mylisz się może po prostu ludzie nie chcą sie przezucać na CS:GO, nawet jeśli jest fajny to co z tego, może i jest lepsza grafika, lecz jakoś "GO" mnie nie przkonuje i wole grac w 1.6 gdzie mam przyjacioł z reala jak i z serwerów od ponad 3 lat i bardzo dobrze mi sie  znimi gra... Dlatego moim zdaniem w swojej wypowiedzi sądzisz, że inni są gorsi.  

 

<<<BŁAZENADA>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może zabrzmi to głupio ale moim zdaniem myślisz, że nie wiadomo co zrobisz i bedziesz bogiem bo masz CS:GO... i sądzisz, że innych nie stać na CS:GO? Mylisz się może po prostu ludzie nie chcą sie przezucać na CS:GO, nawet jeśli jest fajny to co z tego, może i jest lepsza grafika, lecz jakoś "GO" mnie nie przkonuje i wole grac w 1.6 gdzie mam przyjacioł z reala jak i z serwerów od ponad 3 lat i bardzo dobrze mi sie  znimi gra... Dlatego moim zdaniem w swojej wypowiedzi sądzisz, że inni są gorsi.  

 

<<<BŁAZENADA>>>

Nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć ale troche mnie to obraża. Ten cudzysłów jest tam celowo, troche dystansu. Po prostu chodzi mi o to, że więcej jest graczy non steam niż steam i to jest problemem. Gdyby wszyscy mieli 1.6 na steam to raczej GO też nie byłby o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zgłaszać konkretne propozycje zmian, konkretne pluginy lub błędy, które należy poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×