Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: `Mam Meble w Domu : 3
2. Steam ID: W profilu .
3. Wiek: 17lat
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Nie mogę znaleźć swojego nicku . Ale mam przegrane wymagane godziny, oraz gralem na dd2 pod paromi innymi nickami, na których map przegrane po kilka godzin .
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Spore. + Mialem tu admina na cod .
6. Znajomość AMXX (x/10) 7
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ogólnie, to nie chciałem w najbliższym czasie składać podania na admina bo chciałem miec przegrane wiecej godzin, ale juz nie mogę wytrzymać jak wbija bot na wh, i jeszcze bezczelnie pisze na say, że ma skila . -,- I właśnie szkoda ze w takim momencie nie ma admina, a juz nudne staje sie pisanie non stop na gg alarmowym .
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: TAK
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34589-podanko/

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

teraz zostanie Ci granie na 1 nicku, oczywiscie jak się dostaniesz :P

Nie mam nic przeciwko, do tego zglaszasz cziterow. 

ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie kojarzę Cię z serwera, jednak mam jedno zastrzeżenie: nick.

Gdy się dba o kulturę a to jest jednym z zadań adminów wydaje mi się, to się powinno zacząć od siebie. Oni przecież mają dawać przykład.

Co do GT:

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.12:27126/top_players/?query=pierdol+szkole&Search=Search

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sorry, że piszę w podanie. 

Jeśli przeszkadza wam nick to juz go zmieniam : )

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na TAK powody @up

Edytowane przez Bunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kazdy jest na "TAK" ale...
Pytanie gdzie u Ciebie to sie znajduje:

 

Uwaga! Przed złożeniem podania:

- Obowiązek dodania do nicku steam tagu cs-kopytko.pl.


@UP a skoro nie ma tego czego wymaga regulamin nie ma podania. Czyż nie ? <samuraj>

Też Cię jakoś za często nie widzę, a co do godzin nocnych a dokładnie od 20:00  tam do 1:00 to juz zupelnie.
Skoro miałeś admina już na jednym z serwerów kopytko to dlaczego go nie masz dalej.

Dlatego jestem na NIE !!

Edytowane przez Pro19Boszcz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze na siłę szukas zna mnie haków : ) + sorrki jeszcze raz ze pisze w podaniu .

Cytat Uwaga! Przed złożeniem podania: - Obowiązek dodania do nicku steam tagu cs-kopytko.pl.



ale ja mam tag : ) Tylko, że csk , bo mój nick jest długi i nie miesci mi sie w wymaganych znakach razem z cs-kopytko.pl, Nie wieżysz sprawdz, + zaproś : 3  

Skoro miałeś admina już na jednym z serwerów kopytko to dlaczego go nie masz dalej.


 

Zrezygnowałem z powodów nauki, musialem poprawić oceny, ale w między czasie gralem mixy z kolegami i spodobalo mi się granie na zwyklym serwerze bez modu, dlatego nie gram juz na cod . 

 

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze we wzorze. Chyba oczywiste, że sprawdzamy jakoś ile kto ma przegranych godzin na serwerze. Jak się domyślasz robimy to po nicku, który podajesz we wzorze podania, a na tym co podałeś masz 2h. Czyli na jakim grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram na `Mam Meble w Domu : 3 , ale wcześniej gralem na `Pierdol szkole zostan ninja!~ taki nick podalem w podaniu, ale koledzy wyżej mieli zastrzeżenia , więc go zmienilem na ten który jest teraz w podaniu . Jeżeli Konieczne chcesz to ja dogram do tych 10 h i dam ci znac, żebym 2 tematu nie robil . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim nicku też masz bardzo mało czasu gry. Masz grać tyle ile powinieneś + pilnuj GG.

 

Postaraj się jakoś upchać odpowiedni tag do nicku jeżeli dasz radę.

 

Podanie zaakceptowane!

 

@edit 2.08.14

 

Admin usunięty. użytkownik zgłosił nieobecność, lecz została znacznie przekroczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×