Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
3Palce

Ban 3Palce

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana za to że grałem od godziny na tym serwerze i przeniosło mnie do terro i zagrałem 2 fajne rundy:) Moim zdaniem admin powinien się opanować :) 








[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: 8
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Usun to z kompa'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1567201195'
[AMXBans] Your IP: '84.38.103.201'
[AMXBans] ======================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeniesienie moderatora  tego tematu do odpowiedniego działu , po 2 czekam na wyjasnienia Admina "8" , bo ten powód jest moim zdaniem żałosny . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mogę zabrać tutaj głos w tej sprawie gdyż byłem aktualnie na serwerze podczas kiedy dostałeś tego bana.
Było to tak, że grałeś bardzo dobrze, skany itp... miałeś bardzo celne i nawet gdy wszedłeś raz na B już przy wyjściu z trupa zacząłeś strzelać... nie wiem nawet jak to robiłeś lecz od tego jest HLTV i tak zwane SS'y, lecz skoro nie masz SS'ów to podaj link do HLTV, gdyż twoją wypowiedzieć jako admin bądź H@ tej serwerowni od razu bym wyśmiał i zamknął pozostawiając bana permanentnego.
Wcale nie dziwie się adminowi "8", że dał Ci bana. Sądzę dlatego też, że trzeba obejrzeć HLTV i dopiero wtedy okaże się czy miałeś "WH" czy nie...

Edytowane przez Pro19Boszcz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z drugim kontem autorze tematu...?

 

Zapomniałeś hasła?

 

Warnik, za MC ;)

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drew, sprawa wygląda tak. Mój brat grał na serwie w czasie tego bana. Założył nowe konto bo nie wiedział że już tu posiadam:( A co do demka, oglądałem i to było zwykłe granie. Sam za takie gry dostaje bana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to był powod zpowodu czitow.. nie robie ss jak jestem pewien na 100%. ty akurat strzelałeś przed wyjsciem na bsa i ostro nie kryłeś się z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zawsze kręcić demko i wrzucać na forum z informacją o banie w jakimś specjalnym dziale dla adminów na przykład, bo jeszcze się zdarzy, że nie będzie można odzyskać HLTV i ktoś może być nieuczciwie posądzony i więcej sobie nie pogra na serwerze. Pierwszy krok do wyludnienia serwa to bany z d..y.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osiem zawsze lepiej robic ssy nawet jak masz 110% pewności bo wtedy mogą takie głupie sprawy wyniknąc i jeszcze taki cziter może UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to był powod zpowodu czitow.. nie robie ss jak jestem pewien na 100%. ty akurat strzelałeś przed wyjsciem na bsa i ostro nie kryłeś się z tym

Rozpisz demko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ty 8 jesteś zabawny. To że reprezentujesz poziom non skill w cs'ie to nie znaczy że każdy lepszy ma wh/aim'a czy co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zawsze kręcić demko i wrzucać na forum z informacją o banie w jakimś specjalnym dziale dla adminów na przykład, bo jeszcze się zdarzy, że nie będzie można odzyskać HLTV i ktoś może być nieuczciwie posądzony i więcej sobie nie pogra na serwerze. Pierwszy krok do wyludnienia serwa to bany z d..y.

Jaason jak dla mnie pomimo tego ze nie dostałeś adma za to ze nie miałeś tagu CS-Kopytko.pl jest zbytnio dziwne, ponieważ pomagasz serwerowni, wstawileś już ze 3 demka czitów... jak dla mnie nawet za to powinieneś dostać juz adma tym bardziej, że jestes ogarniety..

 

Ale nie o tym mowa wracając do cytatu zgadzam sie w 100% i tak jak napisał tutaj

 

Rozpisz demko. ;)

 

tutaj popieram również w 100% sądzę, że rozpisanie demka i obejrzenie go przez grupę "UB" spowoduje wyjaśnienie całej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 palce nie obrażaj innych bo to ci nie pomoże a osiem aż taki słaby nie jest tabeli nigdy nie zamyka a wrecz jest na odwrót otwiera on tabele wiec taki słaby nie jest :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bunia, ja nie mam na celu nikogo obrażać. Ale dał mi bana za to że grałem lepiej od niego i do tego nie zrobił ss'ów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. mam nadzieje że z mojej strony sie to nie powtórzy.. Chodź nie powiem coraz częsciej sie myle. wybacz

 To że reprezentujesz poziom non skill w cs'ie to nie znaczy że każdy lepszy ma wh/aim'a czy co innego...

<banan>  OCZYWISCIE> MYSLISZ ZE BANY DAJE DLATEGO ZE SA LEPSI..? :roll:  Takich nie brak\uje

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 czekam do godziny 23 jeśli nie rozpiszesz demka sam to zrobię . Resztę załatwi z Toba Petrus .

 

@@ Edit : 

 

Hahhahahaha no nie , spadłem z krzesła , obrzydliwie czysto , wszystko widać przez te sg , wszystko slychać , 0 reakcji na modele , nic nic jeszcze raz nic . kolega dostaje UB , a co bedzie z Toba "8" to niech zadecyduje Petrus , bo to jest już masakra . 

 

UNIEWINNIONY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Osiem,

 

1. Dając bany z powodem innym niż zrobienie ss'ów (gdzie i tak nie powinno się to zdarzać) nie ma mowy o tym, aby nie być nie pewnym, czy dany gracz jest spalony.

2. Powinieneś rozpisać demko w temacie, które akcje według Ciebie są spalone i za co wyleciał.

3. Powody np. takie jak Ty dałeś są niedopuszczalne. Nikt nie będzie się zastanawiał o co Ci chodziło.

 

Podsumowując, nie będziemy tolerować banów wyssanych z palca. Adminuj jak należy, albo się pożegnamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×