Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
๖The Doctor™

Zakazane perki

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który niekoniecznie spodoba sie niektórym graczom. Chodzi o tzw. zakazane perki czyli kombinację klasy z perkiem, która powoduje, że dane połączenie jest zbyt over powered. 

Przykłady: (Klasa+perk)

Snajper+Kierowca tajsona

Komandos+Kierowca tajsona

Komandos+Tajemnica Ninjy

Komandos+Notatki Ninjy

itd. Niektórym się to nie spodoba ale jeśli na serwerze są 2 lub 1 osoba z takim połączeniem to jest naprawdę niewesoło. 

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiadomo, że się nie spodoba, bo to jest głupi temat. Snajper+Tajson? Zanim zdążysz dobrze namierzyć, to już dostaniesz kulkę w łeb. Przecież wystarczy dobrze się przyjrzeć i uważać. Nie będziesz miał z tym problemu :) Jest dobrze. Lepiej ulepszać to co słabe, a nie psuć to co dobre. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

na nie powody @up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Doctorem, przez takie właśnie kombinacje jak np. komandos+TN itd. serwer pustoszeje, ludzie wychodzą bo gra staje się nudna, bezsensowna

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomo, że się nie spodoba, bo to jest głupi temat. Snajper+Tajson? Zanim zdążysz dobrze namierzyć, to już dostaniesz kulkę w łeb. Przecież wystarczy dobrze się przyjrzeć i uważać. Nie będziesz miał z tym problemu :) Jest dobrze. Lepiej ulepszać to co słabe, a nie psuć to co dobre. Pozdrawiam!

Chodzi ci o snajpera a ciekawe czy przeczytałeś do końca.

 

na nie powody @up

To jest tylko 1 powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.Oczywiście sam jak wylosuje teje ninji to 1 co to komandos ale ninje widać i są też takie "osobniki :D" że niewiedzą aby odczekać 4 sekundy i ich widać. co do snajpera i tajsa( o chołpie zły wybór) !!! NA NIEEEEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premki nie powinny dostawać dodatkowego hp za fraga w tajsie ;d .

Z Tym się Zgodzę Taki GULA Na Tajsie By miał 50+ hp 

Co do resztu to Neutral ! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .

Przy takim zestawieniu perka z klasą, to drużyna przeciwna nie ma co grać, bo i tak przegra..

Więc opuszcza serw.

(Nie powinna być taka kombinacja dopuszczalna.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że nie ma perka który pozwala być niewidzialnym w 100% oraz słychać kroczki. Ja w tym nie widzę problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tutaj żadnego problemu...

Wystarczy dobrze się przyjrzeć i widać ninje. Z tajsem też nie ma aż ta dużego problemu bo ma tylko 1 hp, ale wiadomo, że z awp staje się troszkę groźniejszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze

 

Cod ma takie uroki

Jak chcesz poszukaj Coda bez Perków i nie bd miał problemów Być Pro...

 

Cod to Cod Klasa + Perk = zniszczenie ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE :) moim zdaniem wszystko jest jak najbardziej OKEJ i nie powinno się niczego zmieniać :) gra stałaby się nudna bez tego :P takie moje zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kierowce to może być tylko żeby nie było tak (jak to juz pare razy widziałem na serwerze) że ktoś ma tajsa wbija na premce i nabija sobie 150 hp...Postawie dziś temat o tym 

Edytowane przez AwanaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy blokowali wszystkich możliwych kombinacji, w których itemy kolidują z klasami lub premką... to nie możliwe.

 

Jednakże problem 'Kierowcy Tajsona' z posiadaczami premium jest dość znaczny. Zablokowałem dodawanie HP na początek to z klas premium. Proszę sprawdzić, czy przy wspominanym perku dostaje się dodatkowe HP (dla klasy, która nie posiada dodatkowego hp - np. snajper). Jeżeli będzie działać to zablokuję również HP z klas premium dla tego itema.

 

Proszę o potwierdzenie.

 

@edit 11.08.14

 

Sprawdzone - powinno działać. Na itemie `Kierowca Tajsona` nie powinno dodawać HP za kill/hs zarówno od klas (premium), jak i premium.

Dodatkowo zostało zmniejszone dodatkowe HP z premki, na 10hp za KILL oraz 15hp za HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×