Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RobsonPL

Skarga na Kamilovski

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to już druga skarga na Kamilowskiego w bardzo krótkim czasie. Informował, że kończy z adminowaniem, więc może mu nie zależy i odawala mamone? Takie są skutki dawania, posady osobom nieodpowiedzialnym i nie dojrzałym. Piszę tą skargę nie, żeby na kablować na gracza, tylko zauważyłem, widoczny spadek grających na serwerze. Gracze po nieuprzejmości, a nawet prostackim zachowaniu wychodzą z serwera, który przez coraz dłuższy czas świeci pustkami. SS/Dowody : http://speedy.sh/W6GkP/bez-tytuluwewe.bmp  http://speedy.sh/YbxUj/ssd.bmp , rozmowa na steam: http://speedy.sh/3u4xz/bez-tytulu4534534.bmp

 

PS. Co do nałożonego przeze mnie bana, to trwał 5 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że kultura nie jest mocną stroną Kamila acz kol wiek co do pustki na serwerze to nie jego wina. Nie wiem jak jest naprawdę ale jak on przebywa na serwerze i ja to tak wulgarny to nie jest. Co do skargi nie wypowiem się bo na serwerze mało Kamil przebywa (wtedy co i ja ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może się zdenerwować i każdy może powiedzieć o słowo za dużo.

Myślę że Kamil dobrze się nie zachował ale jesteśmy przecież tylko ludźmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodemu już za dobrze chyba.

Kamilku, jeśli masz wyje*ane w to, ze jesteś adminem to po prostu złóż rezygnację ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa jest taka ze admin admina nie powinien pouczac przy graczach jak to jest up. Co do rozmowy widocznej up to od admina jest wymagana kultura więc poczekałbym z odebraniem mu adma albo po prostu zawiesił na pare dni i dać jeszcze jedną szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych screenach nie widać nic wulgarnego ;o Fakt, napisał coś w stylu "zamknij pape", ale bez przesady. W każdym razie nie widzę w tym wulgaryzmów, a myślę, że nie jeden admin tej serwerowni pisał poważniejsze rzeczy, no ale .. Chłopak młody, ciągle się uczy, ale jak tak można ( admini z jednego serwera donoszą na siebie na wzajem ? lol ;O )

 

 

Jest już to druga skarga, lecz moim zdaniem bezpodstawna. Jeśli się mylę zróbcie coś z nim bo wstyd jak to czytam xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz widziałem jak Kamil wulgarnie odnosi się do graczy. Do mnie również (zanim dostałem admina) teksty typu "ale debil", "idiota z Ciebie chuju" itp. itd. 

Moim zdaniem odebranie admina i przywrócenie możliwości napisania podania za...jakichś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ? Doctor, czegoś takiego nigdy nie pisałem nikomu... Chyba Ci sie ciś pomyliło... A po za tym na tych ss'ach nie ma takich wulgaryzmów."Zamknij pape" to jakiś straszny wulgaryzm ? Pozdro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor to są ciężkie zarzuty !!! Nie możesz czegoś takiego pisać, chyba że masz dowody. Każdy może w ten sposób oczernić drugą osobę! Daj dowody jak masz, jak nie to ... (powinieneś wiedzieć co masz zrobić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zarzuty zarzutami ale przed chwilą sam byłeś świadkiem. Piszczał przez mikrofon swoim głosikiem i był wielce oburzony że mieliśmy czelność go upominać bo przecież, jak to stwierdził "Nie czytaliśmy regulaminu". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor wrzuć na luz, co?? Gram z nim dość często i jakoś mi nie przeszkadza że używa mikro wyłącznie tylko do gry :P. Zaczyna sie robić niezdrowa atmosfera, potrzebne to jest ??
(no i Panowie jak chcecie się oskarżać to tylko z konkretnymi dowodami, a nie spamowanie, ja juz powiedziałem chyba wszystko, XD) 

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

mi sie nie zdazylo zeby byl wulgarny a co do pustki serva to nie jego wina to jest winna no live ktozy wbijaja lvl i inni nie moga grac np trafila mi sie sytuacja ze byl 20 lvl to co on mi zrobi jak mam prawie 140 to zmienilem na lekarza i byla wyruwnana gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem do czego Wy dążycie w tej skardze. Nikt nie na żadnych dowodów, a admini z jednego serwera donoszą na siebie jak "szmaty", bo inaczej nie umiem tego nazwać. Jaki w tym cel?

 

Nie powinienem się tu wypowiadać, ale nie ogarniam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze to nie wiem do czego Wy dążycie w tej skardze. Nikt nie na żadnych dowodów, a admini z jednego serwera donoszą na siebie jak "szmaty", bo inaczej nie umiem tego nazwać. Jaki w tym cel?

Nie powinienem się tu wypowiadać, ale nie ogarniam Was.

To nie jest zadne donoszenie tylko po prostu irytuje Nas jego zachowanie. Nie dosc, ze nie zna i nie przestrzega regulaminu to poucza nas i obraza publicznie na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, pilnuj się, bo admin zobowiązuje do odpowiedniego zachowania - masz dawać przykład.

 

Co do rozmów na steam, to musicie załatwić to między sobą. ;)

 

 

Close

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Nie będziemy tolerować hejterów na serwerach. Proszę admina, aby zachowywał się godnie ze swoim stanowiskiem. Monitorujcie sytuację, jeżeli dalej admin będzie miał lekceważące stanowisko do swojej funkcji to zgłaszajcie.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×