Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

Skarga na Forfitera!

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Forfiter
2. Nick oskarżyciela (z gry):popapraniec^^
3. Nick oskarżanego (z gry):Forfiter ( jakieś dziecinne wygibasy literkowe - mała duża ect. )
4. Dokładna data (dzień+godzina): 05-24-2014, 14:30
5. Mapa:de_dust2
6. IP oskarżonego: nie zdąrzyłem sprawdzić
7. Steam ID oskarżonego: jak powyżej
8. Dowód przewinienia: brak
9. Dodatkowy opis: Nie spełnia Swojej roli jako admin - jest jakby to powiedzieć...tępy?


Gram na waszym serwerze już sporo czasu i dobrze widać jaki jest na nim burdel,a największy na only dd2.
Jak wychodzę po admina i pisze specialnie na waszej stronie żeby jakiś wszedł to nie przysyłajcie takiego idioty jak forfiter,który to jak widzi czitera mówi do mnie 
"A WIESZ JAK SIĘ DONOSI?". Powiedzcie mi panowie skąd taki "idota" ma uprawnienia admina skoro nawet nie potrafi stwierdzić czy ktoś ma wh, a ja jako gracz od momentu 
tylko wejścia i przegrania przez takiego rundy odrazu go widze,więc mówie "WYPIERDOL GO", bo co mam powiedzieć? MOŻE "PANIE NAJMILSZY FORFITERKU KOCHANIUTKI TAM MASZ CZITERA TY JEBANY DEBILU?" no prosze was. Tak jest za każdym razem, ten człowiek siedzi na spekcie i nic nie robi a cziter ma już bagatela 24:0 , wtedy po wkurwieniu się połowy serwera,który siedzi na specie - pan forfiter budzi się dożycia jak jakaś pierdolona poczwara i zaczyna rządy terroru usuwając i banując przy okazji gracza "wkuwionego" jak i WSKAZANEGO PODKREŚLAM WSKAZANEGO wcześniej przez tego włąsnie gracza czitera. Śmiech na sali,zmieńcie tego idiote bo to żal pokazywać takie gówno za przeproszeniem na serwerze. Domyślam się,że wielu graczy się pod tym podpisze i należało by to zrobić. To nie jest admin to jakiś przygłup i tyle. Dziś banował 3 cziterów 35min , brawo! Oby tak dalej! A przecież przyszedł już wiedząc kto takowym cziterem jest. Gdzie tu logika? Bo u pana Forgówna napewno jej brak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam płakać czy się śmiać, bo sam już nie wiem o co tobie chodzi. Poza tym twój nie wyparzony język jest już trochę wkurwiający jak jedziesz przez mikro bardzo ładne słowa. 

Co to ciebie popierd****** to możesz do swoich kolegów pisać 

odrazu go widze,więc mówie "WYPIERDOL GO"

Co do tego widać że masz coś nie tak z głowa.  I już się zaczyna wielki płacz na forum że nic nie robie  hahaha

 


Jak jesteś tak wszechwiedzący to złóż podanie i pokaż na co cię stać 

 

Dziś banował 3 cziterów 35min

 

Co do tego to chyba masz info z kosmosu 

 

To nie jest admin to jakiś przygłup i tyle.

To chyba czas najwyższy pójść do lekarza zbadać się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ziomek się opanuj nie klnij! Chyba musiał sprawdzić czy ma czy nie. Nie banuje się w ciemno!!! Poza tym weź się ogranij myślisz że admin to pies że na zawołanie? Co do wzoru tez trzeba się stosować !!!!

 

@Blackhill

 

 

wkurwiający

 

popierd******

 

Nie zniżaj się do jego poziomu!! 

Edytowane przez xxxSuPerBasssxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popapraniec jak byś wiedział to trzeba nagrac demko z jego popisami bo inaczej takie dziecko napisze skarge na adma za bezsłusznego bana i wtedy nawet jak cały świat nawet Barack Obama  Putin i sam bóg potwierdzą to i tak gracz dostanie UB ponieważ bez dowodów nie można udowonic bana sam sie o tym przekonałem jak byłem tu adminem jak dla mnie bezpostawna skarga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ban idzie na jego odpowiedzialność, więc musi być pewien, że gracz ma wh/aim. Musi nagrać jeszcze demko w razie odwołania od bana (jako dowód). No ale po części masz racje, trwało to zbyt długo i spora ilość osób opuściła serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blackhill jest odpowiednią osobą na to stanowisko, ogarnia bardzo dobrze. Za same Twe słownictwo w skardze od razu bym ją przeniósł do kosza i nie rozkminiał, czy słuszna czy też może jednak nie.

 

btw. Brak dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

"Facet" jak za obrazę mógł wbić tobie + 60 minut i jeszcze mikro. Jak lubisz lżyć z innych. DOBRA RADA- Nagraj siebie i posłuchaj siebie. Może wróci tobie kultura języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Rozsierdzić was to rzecz tak miła jak żadna inna. Języka bym używał może i odpowiedniejszego gdyby to i miejsce odpowiednie było, syf i mogliła,a nawet splunięciem nie obraczę tej padliny nie serwera. 
Blakhill spinaj tam dalej poślady,że admina masz debila nie moja wina. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to chyba ty masz debila w głowie. zachowujesz się przez kabelek jak dziecko upośledzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego chodzisz do lekarza zaraz bedziesz płakał . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popapraniec jak Cie lubię jako gracza to uważam że teraz to wielka przesada. Tez mam tutaj admina, i często piszą mi że ten, tamten jest odpalony, wchodzę na specta, patrzę i nie zawsze ten ktoś jest odpalony, po prostu jest "PRO". Uważam że takie skargi skargi są bezpodstawne, sa gracze którzy nie potrafią przyznać się, że im akurat nie idzie tylko koleś jest odpalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, słyszałem więc wolno mi się wypowiedzieć. Kiedy ten mistrz o nicku "HardkcorowyxD"  zaczął się rozkręcać, poproszono mnie o wezwanie admina na alarmowym gg, które było dostępne. Z tego co wiem, popapraniec też pisał. Admin wbił nie od razu, po paru minutach, ale to zrozumiałe, bo przecież mógł na chwilę odejść od komputera i nie widzieć wiadomości. Nie rozumiem tylko, czemu siedział na spekcie przez prawie 10 minut i nie robił kompletnie nic, czym doprowadził do irytacji większość graczy. Nie piszcie mi bzdur, że admin musi być pewny decyzji blablabla, bo skoro przeczytał dwie "alarmowe wiadomości" i słyszy/czyta bluzgi graczy  to wątpliwości być nie może. Żadnego dema nagrywać z dowodami nie trzeba, bo przecież jest HLTV. Na przyszłość chciałbym widzieć szybszą reakcję człowieka, który odpowiada za porządek na serwerze, bo dzięki temu unikniemy takich sytuacji. Aha, popapraniec dostał bana na 5 minut, więc tu w ogóle nie ma tematu. Spokojnie mógł dostać na godzinę albo nawet 24/h. 

 

A tak już nawiasem pisząc, zaopatrzcie się do cholery w słowniki w przeglądarce. Niektóre posty to jakaś parodia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czemu siedział na spekcie przez prawie 10 minut i nie robił kompletnie nic

 

Może po prostu zauważył zgłoszenie wbił na serwa ale nie miał czasu żeby od razu go sprawdzić bo musiał zrobić coś w realu.. takie skargi są bez sensu co innego gdyby admin był na serwerze grał sobie i totalnie olewał zgłoszenia.. a tak przecież nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popapraniec: strasznie denerwująca osoba na serwerze, cały czas obraża przez micro, pisząc i wgl wyzywając...

Admin: Nie ogar, nie raz pisałem ze odpalony grał dalej, siedzi na spect nagle wychodzi na BF2 i tam gra, czasami wejdzie i zbanuje 2-3 osoby w przełomie godziny gdzie wie, że na DD2 jest wiecej odpałów i tam dłużej grać lub co jakiś czas sprawdzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żadnego dema nagrywać z dowodami nie trzeba, bo przecież jest HLTV

 i tutaj jest błąd ponieważ HLTV sie usunie a gracz może złoży skarge po jakimś czasie i argumentujac to tym że miał zepsuty komp i co wtedy że tak powiem dupa blada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet to ja gracza "Hardkorowy" zbanowałem ;p

Blackhill [Forfiter] był wtedy na spect, ale AFK.

Dlatego nie przyjmował zgłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

WYPIERDOL GO bo co mam powiedzieć?

 

A może, po prostu napisać, na u@ i czekać?? ;) Zamiast zwracać uwagę cheatera, informacjami na chacie... ?

 

 

bo skoro przeczytał dwie "alarmowe wiadomości" i słyszy/czyta bluzgi graczy to wątpliwości być nie może.

 

Sugerujesz, że ma banować, od razu na wejściu, bo ktoś bluznął na chat?   śmiech.....

 

 

A potem przychodzą typki na forum, i dostają ub, bo mają anty ss, a na demku brak dowodów...

 

 

pan forfiter budzi się dożycia jak jakaś pierdolona poczwara

 

Co Ty palisz? lol

 



Podsumowując: Jeżeli admin jest na serwerze, to obserwuje, i nie ma potrzeby go poganiać, bo wcale tym nie pomagasz, a tylko szkodzisz. Ma zbanować wtedy gdy będzie pewien, a nie wtedy gdy jakiś gracz tak napisze.

 

@topic: Wyzywałeś? To dostałeś bana, i nie ma co się rozwodzić.

 

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×