Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
๖The Doctor™

Zmiana trybu

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to trzeba ogarnąć ustawienia tego serwera czego Pietrusowi się nie chce zrobić. W tym momencie wchodzisz na serwer gdzie gra dwóch-trzech kumpli, po pięciu sekundach robią głosowanie czy Ciebie wyrzucić - pyk i wylatujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślisz, że jeśli FFA cieszy się większym zainteresowaniem i zmienisz mod serwer sam się napełni?

 

Serwerem GO trzeba się zajmować, a Petrus nie ma na tyle czasu.

Jednorazowe wejście w kilka osób nie pomoże, bo trzeba tak robić codziennie i to kilka razy na dzień, a wątpię, że t się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci admin? Wejdź na serwer i zapraszaj znajomych (może z 2 wejdzie) + na serwerze musi być juz z 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wszedłem na serwer i pozapraszałem kilku znajomych, ale wszedł tylko Nattowe (i to tylko na chwilkę :/ ) Problem w tym, że ja gram tylko w weekend :(

 

A może dodać na serwer kilka botów? Jeśli jakiś jeden przypadkowy gracz wejdzie to przynajmniej nie zastanie pustego serwera i chwile pogra ;)

Edytowane przez WestCoast Customs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja ostatnio wszedłem na serwer i pozapraszałem kilku znajomych, ale wszedł tylko Nattowe (i to tylko na chwilkę :/ ) Problem w tym, że ja gram tylko w weekend :(

A może dodać na serwer kilka botów? Jeśli jakiś jeden przypadkowy gracz wejdzie to przynajmniej nie zastanie pustego serwera i chwile pogra ;)

Boty to super pomysł. Powody napisał west.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Boty dodane.

2. Ustawienia servera zmienione.

3. Mapki:

- de_dust2
- de_train
- de_inferno
- de_nuke
- de_mirage

4. Rundy 15

 

Na razie zostanie TP. Jeżeli są jakieś błędy lub złe ustawienia to proszę zgłaszać. Będę na bieżąco to poprawiał!

To samo tyczy się jeżeli po aktualizacji nie będzie można wejść na serwer. Po każdej takie akcji konieczna jest również aktualizacja servera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×