Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Soap

WTF lagi

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, gram u was od jakis 2 tyg i ostatnio mam zajebiscie zjebany problem sorry za bluzgi ale wiecie jak czlowiek może sie wkur.. 

Gralem normalnie przez ponad jakis tydzien wbilem sporo odznak chyba 26 ;] co kosztowalo mnie sporo czasu, ale od jakis 2-3 dni cos mi sie JEBIE z pingiem gra chodzi jak krew z dupy i to tylko na tym serwerze i pytam sie czy to jest możliwe? ping skacze mi od 1500 do 2000 lol  i nie wiem o co biega moze wy cos rozkminicie szkoda mi tego serwera bo mi sie w miare podoba  :-?

 

Pozdrawiam Soap`~Mydło  <uzi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lagi w innej postaci, tak na 2 sekudny mi zacina gre, tzw gracze zamrażają się itp. Pingi też mi skaczą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem duży ping na DM usuwałem folder download, wchodziłem na różne serwery konkurencyjne i spowrotem na DM kopytko. Zawsze mi to działało.

 

Popatrz również na programy typy Skype, GG, jakieś asystenty pobierania itp, lub może ktoś w domu również korzysta z komputera i masz lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jak miałem duży ping na DM usuwałem folder download, wchodziłem na różne serwery konkurencyjne i spowrotem na DM kopytko. Zawsze mi to działało.

 

Popatrz również na programy typy Skype, GG, jakieś asystenty pobierania itp, lub może ktoś w domu również korzysta z komputera i masz lagi?

Folder download w czym?

Można dać jeszcze priorytet na niski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zobacze jak nie zadziala to jestem w dupie dam znac czy zadziala ;d wielki dzienks za podpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie oczywiste nawet po skasowaniu plikow z downloada nie dziala  <beisbol> po odinstalowaniu i ponownego zainstalowaniu tez moge zapomniec ;] jezus mariusz ja pierdole zawsze cos nie tak  :angry:

a5e7286372_kurwa_no_nie.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś używa twojego internetu? tzw. ktoś wbija na wifi, np jak moja siostra i sąsiad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta wbija ale nikt nic nie sciaga a neta mam dobrego 100,0 Mb/s  <samuraj>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net, a ping to dwie różne kwestie (jedynie jak za wolny to oczywiste, ale przy większych prędkościach to dwie różne rzeczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem omg ten ping tak z dupy sie wzial.. wiem ze kazdy ma moj problem w dupie no ale w dupe janusza jak chujem? sry za bluzgi nw czy mozna nie czytalem waszego regulaminu ;p moze jakis H@ by sie wypowiedzial w koncu jestem jego klientem jednym z jego  graczy, klient nasz pan  yo  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz internet 100MB to chyba jest oczywiste, że coś zabiera łącze skoro masz 2k pinga. Taki ping nie bierze się ze złych ustawień itp.

Musisz mieć na 100% włączony jakiś program, który absorbuje transfer... choćby GG, jakiś torrent itd. Kolejną możliwością jest antywirus, więc spróbuj wyłączyć zaporę oraz antywirusa. No chyba, że ktoś inny korzysta na innym kompie również z tego internetu, wtedy też mogą być takie objawy. Innych możliwości nie ma.

 

 

wątpie.

Nie pisz takich bezsensownych postów + nie używaj wulgarnych wyrażeń, bo zamiast rozwiązania problemu otrzymasz warna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka możliwość.

Kiedyś miałem  virusa, który z mojej skrzynki pocztowej wysyłał  spam do wszystkich użytkowników yahoo w Kanadzie. Nigdzie tego nie było widać( ani w poczcie wysłanej, ani w skrzynce nadawczej),  program antywirusowy też niczego nie zaobserwował.  Jak zainstalowałem Nortona to automatycznie wykrywł to g...o i przyznam byłem w ciężkim szoku.  Średnio na minute wysyłał ok 20 maili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania autora.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×