Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RondosPL

Skarga na forfitera

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na : FoRfilTeR

nick oskarżyciela : ^.^RoNdoSPl

Skarga na : ForfilTeR

Dokładna data : 25.05.2014. ok 19.00

Mapa : dd2

IP oskarżonego : - wyszedł

steam id oskarżonego - wyszedł (to jest admin to na pewno macie)

dowód przewinienia : -

dodatkowy opis: Nasz kochany admin Forfilter ponownie czeka 15min (Co najmniej) aby zrobić ssy? Takie trudne? Jeżeli admin nie wie jak się robi ssy no to chyba coś nie gra. Pisze, że musi mieć ,,dowód'' no to chyba od tego jest ss ? A z tego co wiem demko jest na stronie jak się kliknie w HLTV więc ? Admin w ogóle nie ogarnia adminowania. Bardzo dużo osób wyzywało go od nie ogarów itp. Znowu sytuacja się powtarza. Każdy normalny gracz chcę sobie pograć w spokoju. Więc jeżeli zobaczy cheata od razu wychodzi (wgl się nie dziwie) więc serwerownia traci graczy. Szczególnie jak widzą admina i mają z niego ,,beke''. Z resztą sam słyszałem cytat: ,,Ja już tu więcej nie wchodzę. Chodź poszukamy nowej serwerowni'' Jeżeli admin się tłumaczy brakiem czasu to Po ch*j mu potrzebny do szczęścia ten admin! Żeby zaszpanować : ,,patrzcie mam admina. S.W.A.G'' Tacy ludzie nie powinni w ogóle go posiadać. Proszę o naganę lub USUNIĘCIE admina z serwerowni! Ma to negatywny wpływ na całą serwerownie.

 

Świadkowie :Popapraniec i ludzie grający około 19.

 

Z serdecznym pozdrowieniem dla ADMINA FoRfilTera ^.^RoNdoSPl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha 15 min to ty chyba masz coś z głowa. Co do skargi to powiem tyle na hltv nie można zobaczyć dokładnie aima, ale wh to owszem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Admin nie banuje na wejściu, najpierw musi poobserwować gracza, żeby mieć pewność, a w przypadku aima nagrać demko, + sam chyba nie chciałbyć wyrwać bana po sekundzie obserwacji przez admina.

Tak jak @up aima nie widać na hltv, i potem cheaterzy dostają ub.

 

Skarga jest bezpodstawna - jak admina nie ma - to źle,  jak wejdzie i zbanuje - to też źle.

 

 

Close

 

@edit: otwieram na proźbę autora

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwni jesteście.

Drugą skargę piszecie w ten sam sposób i po raz kolejny bezsensowną. 

 

Jeżeli czeka to obserwuje, a jak nic nie zaobserwuje to bana nie daje. Proste jak drut. 

Gdybym miał banować każdego kogo podsyłacie na U@ to serwer składałby się z HLTV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wszystko wyjaśnione, po co temat droczyć dalej.... Gdybym ja miał banować każdego zgłaszanego na u@ za mojej kadencji to bym po jednym dniu stracił admina bo grali sami ''pro'' bo dowodów nie mam to nie powiem cziterzy... Admin banuje wg swojego zdania, a nie ilości zgłoszeń... Staramy sie jak możemy. Mógł mieć kilka zgłoszeń i sprawdzał po kolei. Jak dla mnie ta skarga bez sensu. Lepiej dać jednego słusznego bana niż 10 niesłusznych bo ktoś ma widzimisie już tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój txt z rozmowy 

RondosPL/cs-kopytko.pl: tylkokurwa nie 30 min

Takie słówka możesz mówić do swoich kolegów 

Jak jesteś taki mądry i wszechwiedzący to złóż podanie i rób porządek 

 

 

co do tego to już chyba jakaś padaka 

steam id oskarżonego - wyszedł (to jest admin to na pewno macie)

HAHAH co ma do tego że wyszedłem skoro owy gracz dostał bana

 

Nasz kochany admin Forfilter ponownie czeka 15min

Masz chyba jakiś chiński zegarek skoro twierdzisz że ban poszedł za 15 min. Raczej masz coś z głową nie tak 

Poza tym dla twej kosmicznej świadomości dodam że na dd2 wszedłem o 

2014-05-25 - 18:43:20

 a gracz dostał bana o 

25.05.2014 - 18:46:21

I nie gadaj że trwało to 15 min 



 

Świadkowie :Popapraniec

 

Wow i też powiedzą że ban poszedł za 15 buahahah popatrz logi serwerów i póżniej pisz skargę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Blachill ty, to lapiej stul tą... Bo przed chwilą widziałem Cie na serwerze na,którym smigał sobie gracz "MOHEROWY_BERET" i tak napierdalał za przeproszeniem na WH i AIM,że w głowie się nie mieści - po rozpoczęciu rundy w 10 sec załatwiał wszystkich. Co Ty zrobiłeś? Wyszedłeś z serwera i szkoda,że nie nagrywam demek bo było by warto. To Twoje trzaskanie chałapą tu na forum i pokazywania jaki to ty jesteś
super i w ogóle, nie wiem po co to. Skoro każdy gracz czy to na DD2, czy na DM lub też na Tp dobrze wie jakim jesteś adminem i się z Ciebie śmieją. Twoja ksywa Blackhill odnosi się chyba do ilości gówna jakie na tym wgórzu leży bo do niczgo innego napewno nie. Szmaciarz. Admini powinni zobaczyć HLTV między godziną 14 ,a 14:30 i zobaczyć jak to wasz super admin wycofuje się z zadania zostawiajać serwer na pastwe czitera...ah no bo teraz serwer sam wyżuca...to chyba już jesteście nie potrzebni. Tyle,że ten cziter po zmianie IP WRACA z powrotem,a gdzie jest nasz kochany "GÓWNIANAGÓRA" ? Ahh no przecież,że gra sobie na DM! Powodzenia z takimi adminami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@popapraniec^^, hehe jak będzie demo to chętnie obejrze i zobaczysz że w tym czasie nie grałem jak był ten mocher. Widać że masz coś nie tak z oczami i głowa 

Co do twojej ksywy to chyba mówi samo za siebie. 

 

Pozdro.



 

odnosi się chyba do ilości gówna

 

To masz chyba pod nosem. Wiecznie szukasz jakieś problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×