Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

44 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:KimzoneX

Nick cheatera: k3x cos tam ( jest zaznaczony na screenie)
Serwer:cs.kopytko TeamPlay
Data + dokładna godzina:od godziny ok 17- 18:30 ( 2 mapy, Nuke oraz Train)
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): Na screenie
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): Oj tego zapomnialem ale ogarniecie:)

 

Demko:http://speedy.sh/aRWsb/nuke1.dem mapa De_Nuke

Screen:http://speedy.sh/eTKpY/kex.bmp

 

Rozpiska:

 

7:16-7:30 - oo widze model,pójde sobie go zabić, bo przez całą runde pajacowałem na respie

9:31- wyczekuje bo wie że czai się tam przeciwnik, tt podchodzi ii jeeeest kolejny frag...ale to nie koniec

9:50- 10:30-  czeka na tt który tam stoi, ale dziad nie chce podejść a jest linia raszu, po czym kiedy linia raszu już schodzi, idzie po fraga. Najlepsze jest że tt szedł na shifcie, ale on doskonale widział gdzie znajduje się przeciwnik.

 

Jak chcecie więcej to oglądnijcie demo z mapy De_Train nagrane w godzinach 17:30-18:30:)

Tam też pewnie znajdziecie pare perełek. Jest to gracz steam---> prosze po ocenie dema wrzucic na AC:) W razie czego rozpisze także mape Train ( tam było więcej akcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7:16-7:30
Błachostka Skany Leciały więc podszedłęm patrze nic, drzwi cofneły mnie znowu patrze cofnął więc Czekałem jak najbliżej ścianki i głowe widać :* Maybe Clear jak dla mnie. Zauważ Najpierw Głowa + AK wtedy Strzał Orient musi być ;0

9:30 

Pisali że Kwadrat a ja jestem AWP więc Dwór Pilnowałem żeby nie zrobili Plecó na Kurnik w 3-4

Dziękuje tyle w tym temacie

ESP to wspomagacz dla Admina co Pomaga na Spec i jak się Dednie jak byś niewiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ESP to wspomagacz dla Admina co Pomaga na Spec i jak się Dednie jak byś niewiedział :)

Nie martw się, Gracze też mają i sam widziałem :P Dla kompletu wyjaśnij akcje z 9:50- 10:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De_Train :  http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1406021752-de_train-1401724320-1401726360.zip

 

2:45- 2x strzał w model chociaż nie widział

5:50- modelowo

10:50- modelowo

21:06- To jest ciekawe. Zazwyczaj gdy ct wejdzie w anty rasz gracza odbija zadajac dmg. Tutaj ct został wybity w górę i tak został. K3x jednak jakimś cudem wiedział że ct;ka nie odbiło a wybiło w górę- i strzela DOKŁADNIE w model, jeszcze gapiąć się w ten model przez 3 sek przed strzelaniem.

 

 

K3x- nie wywiniesz mi się gagatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruś :P 
Info poszło że Wycofał więc pomyślałem że gdzieś tam Kampi poszedłem na Góre usłyszałem Kroki odrazu Refleks w Dół i Patrzyłem on wyszedł oddał Strzał Koło bani ja uderzyłem I WIN!

Train Eh :) 

2:45 - Tak Przyznaje się że Skanowalem hahahahahuuhauhauhauhauhaua Wtopa Człowieku To Jest Skan 724h w Cs na Steam z 2k11 Na marne nie idzie :* Może innym razem :*

5:50 hahahahahahahahahahaha Co ty tu widzisz? Że BH Robie :P Pozdrawiam Kamil ; ( Jak coś to 5:56 Dokładnie chyba i że Patrzyłem tam i strzeliłem bo tam uciekał to dla Cb Widzę WH ;0 Pozdrawiam  x2 Kamil

 

10:50 - Około 2 sek przed moim wybiegnięciem Strzelał Więc Starałem się mierzyć na Pake i ledwo co zdąrzyłem namierzyć :)

 

 

21:06 - Stare Dobre Bugowanie Traina ;0 Podaj Mi Głos kiedy on Upad? Nie ma takiego Sam tam kampiłem bo mnie raz wywaliło ;0 Zwykły Bug i Zwykły Skan Zauważ że Po Wyskoku Strzelałem w Dół a jakoś KUźwa nie słychać że spad więc poszedłem lekko w góre bo stoi na Ramie/ Graj Mixy i Podsadź tam Znajomego z AWP Runda Wasza a tu mi nie płacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż ktoś inny to obejrzy. Kolego zasłanianie sie godzinami gry to słaba wymówka.

Poza tym masz autobh, widać to jak buguje Ci sie bh pod wagonami- nie wiem czy to dozwolone czy nie

Edytowane przez PoinT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"21:06 - Stare Dobre Bugowanie Traina ;0 Podaj Mi Głos kiedy on Upad? Nie ma takiego Sam tam kampiłem bo mnie raz wywaliło ;0 Zwykły Bug i Zwykły Skan Zauważ że Po Wyskoku Strzelałem w Dół a jakoś KUźwa nie słychać że spad więc poszedłem lekko w góre bo stoi na Ramie/ Graj Mixy i Podsadź tam Znajomego z AWP Runda Wasza a tu mi nie płacz "

 

Wytłumacz mi więc:

- na jakiej podstawie wiedziałeś że go wybiło w górę a nie odbiło? Przecież gdyby go odbiło, to również nie słyszał byś głosu.

Ja nie twierdzę że nie jestem w błędzie, i możliwe że grasz czysto- ale te akcje (9:50 oraz 21:06) jednak pozwalają mi poddać w wątpliwość Twoją czystą grę. Co więcej, nie oglądałem dema z całego traina. Oglądałem do 11 minuty, a potem przesunąłem suwak do akcji z 21 minuty.

Poza tym masz autobunnyhopa- i tu już nie ma żadnych wątpliwości bo buguje Ci sie pod wagonami, aczkolwiek do autobh nie mam jakichś pretensji, bo duża ilość graczy go używa.

ahh i jeszcze jedno. Twoje tłumaczenie że ktoś dawał info...

Ja nie widziałem na demie żeby ktoś dawał Ci info ustne lub pisemne.

Czekam na Z1opusia lub Blackhilla bo tylko oni są dla mnie wiarygodnymi osobami-wybaczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- na jakiej podstawie wiedziałeś że go wybiło w górę a nie odbiło?

 

Uderzyło go 2-3 Razy w 1-2 sekundach a to odpycha daleko więc nie reale że zdążyłby to oznacza że go wybiło do Góry Znam się bo bugowałem jak  mi się nudzilo.. 

 

Gdzie mi sie Buguje no gdzie stary O.o ? Ja Mam Steam 2k11 730 h i nie mam co robić tylko bawić się i szukać Bana na AC + BL, nie jestem Głupi

 

Gram Czysto pisze to większość osób jak widzę, Mam akcje szczęścia i Akcje pomyślenia tak jak Train i ta Rama ;0 Mam Nadzieje że mnie zrozumiecie ;0

Gram w tą grę już 7 Lat i Ogar muszę chyba mieć?

Edytowane przez NeVeas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
to na sam początek co do demka (obejrzałem train, edytuję jak obejrzę nuke)
0:50 - zaczyna się zabawa na auto bh (za samo to moim zdaniem gracz powinien otrzymać bana, jest to niedozwolone ułatwianie gry; skoro gracze dostają bany za auto BH na serwerach przeznaczonych do robienia bh [czyt. KZ, HNS], to na TP tym bardziej ban się należy),
2:45 - w sumie nic w tym specjalnego, słychać + można się domyśleć,
5:50 - słychać/ czysto,
10:06 - to mnie zdziwiło; zero odgłosów a wyjście z praktycznie nacelowanym targetem (ręka szybsza od oka),
14:15 - również dziwne info (rozumiem, że można się cofnąć żeby sprawdzić, ale zazwyczaj patrzy się na wejście przy drabinie, a w tym przypadku celownik już przy targecie; gdy schodzi z pochy to już go słychać/ czyst0),
21:06 - mam słuchawki za 220zł i naprawdę wiele rzeczy jestem w stanie w nich usłyszeć, ale napisałeś:
"Uderzyło go 2-3 Razy w 1-2 sekundach a to odpycha daleko więc nie reale że zdążyłby to oznacza że go wybiło do Góry Znam się bo bugowałem jak  mi się nudzilo.."
Słychać tylko jednego slapa, a nie 2-3. I przyznam, że nawet  mi, cziterowi z DM, było ciężko określić iż gracz znalazł się na górze, choć odsłuchiwałem tę akcję 5 razy. Reasumując, ta akcja jak dla mnie spalona.

Za kilka chwil edytuję i zdam swoje relacje z nuke, a póki co parę słów podsumowania:
- Nie masz steama 2k11 (Konto od: 30 września 2012) - banid.pl
- 733 godzin to nie dużo jak na taki rocznik steama (ja na swoim pierwszym steamie tylko od kwietnia 2012 do lutego 2013 wbiłem 957h; na drugim przez niespełna miesiąc 112h); co za tym idzie Twoje tłumaczenie o doświadczeniu z gry mnie nie przekonuje,
- Nie masz mutacji, podejrzewam że wiek 13-14 lat góra, więc jakoś mi się nie widzi, żebyś tyle mixował, bo mało kto chce w drużynie ludzi bez mutacji. Poza tym, grasz 7 lat? A to interesujące. Bo nawet na auto BH nie umiesz strafe'ować, a te Twoje [pro] wyjścia ze strzałami za domniemane kampy to śmiech.

Oglądając zauważyłem, iż Drew był na serwerze. Mniemam, iż przyglądał się temu graczowi. Chciałbym więc przeczytać jego zdanie nt. tego gracza.

c.d.n

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtopa Człowieku To Jest Skan 724h w Cs na Steam z 2k11 Na marne nie idzie

                                                                                         iiii

 

Ja Mam Steam 2k11 730 h i nie mam co robić tylko bawić się i szukać Bana na AC + BL, nie jestem Głupi

 

Śmiechłem jak to przeczytałem .. Wliczając w to COD i inne mody 4FUN.  

 

Steam 2k11, wątpię, że Twój. Taki opór jak Ty tyle czasu grał na COD'ach itp i nagle kilka miechów i taki kox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP!

Po co Komentujesz jak nic nie wiesz ?

Snoopx Akurat mialem typkow co gralem z nimi mixy...

Tak sam sie zdzwilem z tym Trainem ale kuzwa gram czysto i uslyszalem jakos ze na rame spadl ;)

Reszta info + Skill + Oko szybsze niz reja

 

Jestem Clear ! Clear Clear Clear Fart to z Trainrm i wielki sluch ;)

 

Nie pogodze sie jak dostane Bana to moja ulubiona siec i bym nie Odpalal sie i dodatek na steam! Clear zrozumcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie mogę edytować, więc drugi post.
Na nuke to się uśmiałem.
Od wejścia na serwer auto BH
7:16 - 7:30 - słychać i widać strzały/ czysto (jeśli ktoś nie widzi to polecam mp_decals 300 w configu),

8:34 - o tu to śmiechu co nie miara. DAWID KSIĘŻKI POZDRAWIAM był na ciężarówce. Próbował wskoczyć na murek- Twój celownik z ziemi nagle się podniósł. Ten spadł- Tobie celownik opadł. Akcja spalona na 100%.
9:31 - dla mnie to również spalone,
9:50 - 10:30 - na darmo nie wyczekiwałeś, dużo tych zbiegów okoliczności.

Dla mnie są dwie wersje: albo grając korzystasz z jakiegoś komunikatora głosowego (nie wiem, czy jest to dozwolone), albo auto BH to dla Ciebie za mało i odpalasz WH.

Takie moje zdanie, decyzja ode mnie nie zależy ale prawo do wypowiedzi mam ;)

Pozdro
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, każdy cziter się tak tłumaczy.

 

K3x- mówiłem Ci że Cie wrzuce na forum. Śmiałeś sie ze mnie, mówiąc ,,wrzuc prosze bardzo", a teraz nagle mówisz że ,,sam nie wiesz jak to sie na trainie stalo"

Gdzie ta Twoja serwerowa ,, pewność siebie" się podziała?

 

Autobh- nie mam o to strasznych pretensji. Dużo graczy to używa, co 2 osobę trzeba by było za bh banowac. Ale za komunikatory lub esp ( stawiam ma esp, nie wh) ban jest

Edytowane przez PoinT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snoopx nawet jak gadam mam prawo i Zawsze lecimy Ja do TT drugi do CT hah jak chcecir banujcie tydzien za Ts3 takie info pasuje? Hahahahshahahahha Ale o wh mnir kurwa juz nie osadzajcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak chcecir banujcie tydzien za Ts3

 

 

TS3 jest traktowane jak normalne wh, czyli tu nic nie pozostaje do mówienia, sam się przyznałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mi pokaz :* Aha czyli czekam na Bana dla twojego Braciszka za gadanir podczas gry sam sie przyznal :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Train 

2:45 nic niezwykłego 

5:50 nie wiem co mam tu dokładnie zobaczyć

10:50 podobnie jak akcja z 5:50 nic nie widać 

21:06 skan na farcie

 

Zaraz zobaczę jeszcze Nuka

Powiem szczerze dupy nie urywa

7:16 - 7:30 nic ciekawego

8:34 nie wiem o jaki tobie chodzi celownik opadający ale ja nic tu nie widzę niezwykłego

9:31 tutaj to już nie wiem dokładnie co mam zobaczyć 

9:50 co mam tutaj ujrzeć 

10:30 podobnie tutaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black po 1:

- gość przyznał się że teamspeakuje z drugim kolegą, który gra w przeciwnej drużynie.

-obejrzyj demko z esp

-po 3 no jestem szczerze zdziwiony że gość sie przyznaje do tego że używa nielegalnego dopalacza- a Ty i tak nic nie widzisz.

W każdym razie jeżeli gościu się przyznał, a dostanie ub, to wybaczcie ale ja z oszustem grać nie bede i podziekuje za gre na tej serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli stracimy gracza i 2 Adminow Fajnooo.

Jak ja dostane. Bana za Ts3 na zawsze to admin Kamil i jeszcze jeden admin tez Banik. Black napisal Clear wiec wiesz On sie zna ;)

Edytowane przez NeVeas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tylko wiara w Zlopusia lub Petrusa. Blackhill- zawiodłem się na Tobie. Dziwne że nawet autobh nie zauważyłeś które jest oczywiste, i dodatkowo Gość przyznaje się do ts' a a Ty nic nie widzisz?? Jesteś jego kolegą? Bo autobh zauważył by laik, a Ty masz range UB's a...ale cóż

Dziękuje Bonus RPG (snoopx) -ja tak samo uśmiałem się oglądając dema;)- teamspeak+ autobh wygrywają z uczciwą grą niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×