Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Janki

Czarna lista BL i AC

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znajomy mi podsuna taki pomysł zeby wgrac plugin ktory powoduje ze gracz zbanowany na BL albo na AC nie bedize mial dostepu na server. Dzieki temu server bardziej bedzie sie bronil od cziterow  i troche mniej pracy dla adminow. Co myslicie o tym????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była wgrana baza danych z bl'a, von Petrus usunął, ale jestem jak najbardziej za ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to dotyczy graczy steam, a komuś kto ma ns to nic nie zrobi ; / A na naszym dd2 własnie ci drudzy najczęściej czitują ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi sie, ze to dotyczy graczy steam, a komuś kto ma ns to nic nie zrobi ; / A na naszym dd2 własnie ci drudzy najczęściej czitują ; D

Racja ale dużo też jest na steam, więc się i tak przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie powiem Ci ze ostatnio sa tacy co sa na czarnej liscie... i ciezko jest wylapac takiego gracza... dajesz takiemu bana a on sie tlumaczy ze kupil konto i bylo zbanowane na bl... i to takie tlumaczenie... a czy ktos mowi prawde czy nie to sie nie dowiesz... Ja bym wprowdzail bl  bo zawsze jakos by to pomoglo   w utrzymaniu  porzadku na serverze  a nawet wrzucic to i zobaczy jak to bedzie sie sprawdzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoże grywalnośći serwera, ale patrząc połowa ma bana AC/BL i te tłumaczenia.. xd Skoro było i Petrus usunął znaczy, że się nie sprawdziło.

 

+ h@ wiele razy pisał o poziomie oceniana demek na w/w portalach, wiele banów jest niesprawiedliwych, uważam, że to zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za banami z Ac.

Pomysł super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany na AC są takie same jak na BL i dobrze o tym sam wiem i nie raz się przekonałem że za czystą gre po znajomości możesz mieć UB tak samo jak i Bana!! JESTEM WRECZ PRZECIWNY wgraniu takiego Pluginu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po wgraniu pluginu na forum zlecą się "zbanowani" "nieuczciwie" itp. Każdy będzie pisał, że jest niewinny, nigdy nie odpalał się. Myślę, że to zbędne.

 

PS. Admini, czy macie aż taki problem z graczami STEAM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak sa gracze co maja bany na AC i BL nie wiadomo jak traktowac takiego gracza... dla Ciebie wydaje sie odpalony iinni to tez zglaszaja dostaje on bana... a i tak sie wykrece potem... zeby byc pewny ze gracz jest zbanowany trzeba bardzo dlugo go opserwowac nie wystarczy 10min... a jeszcze jak wie ze jest admin na servie to jest jeszcze gorzej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba portale zawsze jakąś gafę popełnią. Widać to nawet po odwołaniach bądź ''przekrzykach'', że tu ma bana a tam nie dali.. Szkoda gadać.

Jak to zostanie wprowadzone to pewne jest, iż trochę graczy poleci... Mi to lotto bo tu i tu bana nie mam. W każdym razie jak zostanie to wprowadzone wolałbym, aby istniała możliwość odwołania się od bana.

 

PS: Banid ma tam taki system, można wybrać z czego bany mają być uwzględnione i z czego nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baza banów z AC i BL była już wprowadzona kiedyś i została wycofana. Nie przewiduję ponownej reaktywacji.

Współpracujemy z portalem AC, zgłaszając im cheaterów, jednak gracz musi być zbanowany u Nas, aby mieć zablokowany dostęp do naszych serwerów. Nie zmienia to faktu, że ban na w/w portalach nie służy wizerunkowi.

 

Opisywałem to już w przeszłości kilka razy. Zainteresowanych odsyłam do lektory starszych postów.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×