Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Reset LVL

Zmiany na serwerze COD  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za resetem exp'a na początku wakacji?

    • TAK
      30
    • NIE
      3
  2. 2. Jaki max lvl powinien być Twoim zdaniem na serwerze?

    • Taki jak obecnie - 401
      4
    • 201
      11
    • 101
      18


78 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z tego co zauwazylem to dosc dawno nie bylo resetu i gra staje sie meczaca bo ciezko zabic kogos z 300 hp. Mysle ze gdyby wszyscy startowali od zera to gra byla by wyrownana a co za tym idzie ciekawsza :) co sadzicie o tym ?  :D

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE reset nie bedzie co miesiąc Twoja strata że nie grałeś po resecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by ewentualnie zrobić ten reset, jako na początek wakacji - ale to już decyzja graczy.

 

ps. Jak oceniacie obecny EXP na serwerze. Jest lepiej, czy powinno się wrócić do wolniejszej wersji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na NIE .Petrus jaki to mam sens robić reset jak nikt nie wbije max lvl może od razu zmniejszyć  lvl  do 100 max albo 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie nie ma różnicy czy mam mały czy duży lvl .  Chociaż wolałbym reset ,gdyż  gra z małym lvl'em bardziej pochłania i jest ciekawsza . Chrzanić to ,że tyle mój lvl nabijałem . Liczy się to , żeby więcej graczy zaczęło wbijać na COD. Wraz z resetem ogłosić jakiś konkurs.

 

P.s. może nie na początku wakacji bo akurat jadę do Serbii xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wbijac max lvl ? Da ci to coś ? Bo moim zdaniem nie ma sensu grać z takim dużym lvl bo wtedy gra staje się nudna. Baku:S ma rację że wtedy na pewno będzie więcej graczy a przecież o to też chodzi bo teraz są pustki. A co to za różnica teraz czy w wakacje i tak do 401 lvl się nie dojdzie :-) najlepiej by było zrobić głosowanie jak będzie większość za resetem to zrobić a jeśli nie to niech zostanie jak jest :-D

Edytowane przez mat0507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak jak napisalem reset powinien byc na początku wakacji, bo jest czerwiec, to oznacza ostatni czas poprawiania ocen i gra sobie ktoś ma przypuśćmy 50lvl a masz na serwie jest 110, wbija po poprawkach on ma 50 caly czas a ten który mial 110 ma teraz 170 przypuśćmy ale nie tylko jemu podskoczył lvl , co za tym idzie ciężko jest kogoś zabic . Dlatego zrobić teraz reset a następny np. az ktoś wbije 200 lvl przypuśćmy . 


To jest tylko moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zrobić reset, ale co to da? za miesiąc, dwa znów ktoś napisze "zróbm reset bo ...". Można ustalić jakieś zasady robienia resetów, np. co jakiś czasookres, czy po wbiciu przez pierwszego gracza max. lvl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wgl. Chcial , aby było max 201 lvl i Slow exp. :). Tyle ode mnie . wtedy nikt by nie plakal ze duze lvl bo byly by male roznice w umiejetnosiach bo mniejsze roznice lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślę żę 200 lvl max było by dobrze ale zawsze się ktoś znajdzie że bd narzekał moim skromnym zdaniem skoro jest 401 lvl proponował bym przyspieszyć exp

Edytowane przez GeneraL*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 Lvl to jest torchę za dużo żeby go nabic. Spójrz General ile czasu już grasz i jaki masz Lvl dopiero, a gdzie tam do 400. Propozycja Baku'sia jest moim zdaniem dobra ale najlepiej zrobic to wraz z resetm i dac jakieś głosowanie i zobaczymy co większośc na to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no czy tobie to slonce zaszkodziło czy co ? Reset po co ... Ja mam 60lvl i jadę takiego np. gule ;) poczekajcie jeszcze z tym resetem dopóki ktoś nie wbije 401 lvl ;) chyb żeby lepiej zmniejszyć do 201 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×