Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Reset LVL

Zmiany na serwerze COD  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za resetem exp'a na początku wakacji?

    • TAK
      30
    • NIE
      3
  2. 2. Jaki max lvl powinien być Twoim zdaniem na serwerze?

    • Taki jak obecnie - 401
      4
    • 201
      11
    • 101
      18


78 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za 201 lvl !

A co do resetu to na Nie.

nie każdy 24/7 siedzi na serwerze i nabija lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana ilości LVL i ilość expa za poszczególne rzeczy można zmienić tylko i wyłącznie podczas resetu. Wiadomo, że reset był nie dawno, ale temat nie został zamknięty z uwagi na małą liczbę graczy na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to głównie chodzi bo zauważyłem że ludzie wychodzą z serwa jak wejdą na niego jak widzą same 100+Lvl'e jak biegają, więc reset pewnie by pomógł. No i przydało by się zmniejszyc exp i max Lvl i jeszcze proponowałbym żeby może zrobic że do 50 Lvl'a (czy tam któregoś) że exp idzie wmiare szybko. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

to moze zrobic ten reset tylko ze wzgledu na to ze jest malo graczy a przy okazji zmienic max LvL do 201 a nastepne resety po osiagnieciu max LvL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proponuje max 201 lvl i slów exp (tak jak kiedyś). Po jednym punkcie na lvl, czyli +50 do każdej statystyki (jeżeli klasa ma 130hp na start to na full statystykach miałoby się 230hp) Nikt nie jęczał by, że ktoś ma za dużo hp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zmiana ilości LVL i ilość expa za poszczególne rzeczy można zmienić tylko i wyłącznie podczas resetu. Wiadomo, że reset był nie dawno,

  

 

Wy czytac nie umiecie ?! xd reset był niedawno

 

+ Jak byłby ten reset COD Traciłby ludzi ... co 2 miesiące resety ...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat i dodaję ankietę do pierwszego posta.

 

Mimo tego, że reset był niedawno proponuję wprowadzić go na początek wakacji ( w pierwszym tyg ). Normalnie taka sytuacja nie miała by miejsca, jednak jak zauważyliście na serwerze gra tylko garstka osób, a grywalność spadła diametralnie. Reset na pewno pomoże jako początek zmian oraz zachęci do grania nowych ludzi.

 

Wraz z resetem proponuję ograniczyć znacznie liczbę lvl oraz spowolnić EXP. Samo wrażenie wizualne nowych graczy jest różne, gdy widzą 30-ste lvl na serwerze, a 150-lvle. Nawet jeżeli na wbicie tego 30 lvl obecnie trzeba by tyle czasu co na 200 lvl obecnie to sam efekt wizualny powinien poprawić grywalność. Inną rzeczą jest, że 30-sty lvl jest słabszy i nowi będą mieli większą szansę na zabicie go.

Proponuję wprowadzić tzw. 'wolny exp'. Dalej będzie można zdobywać lvl, jednak będzie to szło znacznie wolniej. Każdy lvl będzie cenniejszy niż obecnie, a niewielki maksymalny poziom sprawi, że nie będzie aż tak dużych różnicy między poszczególnimy graczami. Oczywiście w takiej sytuacji proponuję wprowadzenie maksymalnego lvl na poziomie 101.

 

Obecnie Nasz serwer jest dość nietypowy. Ani exp nie jest szybki, ani wolny. Gracze rządni dużych lvl nie mają tu czego szukać, a i Ci nowi mają kłopoty bo jest zbyt duża różnica mocy między poszczególnymi osobami.

 

Proszę o liczne wypowiedzi i głosy w ankiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgadzam się ze wszystkim. Co z tego, że mamy duże lvl jak na serwerze nie ma graczy -_- Z wolnym expem będzie lepiej i ten max 101 lvl będzie idealny na nasz serwer. Nowi gracze wchodząc nie zobaczą 160lvl z full hp, tylko normalnego gracza. Według mnie taka zmiana będzie idealna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, ale teraz resety nie mogą być tak szybko. Żeby nie było płaczu, że ktoś ma 65lvl a ty masz 15 lvl XD Bo wbijanie lvl spadnie 4x : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXP leciałby dość wolno, więc już 30 lvl będzie duży. Powinno to rozwiązać większość problemów. Proszę o wypowiedź większą liczbę raczy, szczególnie z dużymi lvl ;)

 

@down

 

201 mógłby być równie dobrze z obecnym expem, gdyż i tak nikt nie ma powyżej 200. Jak zmniejszymy exp'a to 200 lvl będzie rownież abstrakcyjny jak obecnie 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to 201 powinien być maksymalnym. Nie przesadzajmy też z tym 101. Myślę, że 201 w wystarczalności wystarczy(Masło maślane)

 

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram też na innym serwie gdzie jest 401, szybkie expienie i duzo bonusów do expa. Paczki wypadające z graczy zawierające różne bonusy, możliwość kupienia sporej ilości expa w sklepie podczas gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Panowie na początku wakacji niech bd reset 

Damy rade wbić lvl  fajnie by było gdyby max lvl był 101 albo 201

 

 

PS: Nie martwcie się po wakacjach wracam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po co znowu Reset? to nie nasza wina ze ktos ma 20lvl .. jak nie gra jego wina trzeba siedziec caly dzien i expic .. tez mialem 1 lvl i gula 160 i dalem rade Jestem na Nie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×