Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Spidi.

Ban za Sandały

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

lol Kolega dostał bana za to że zabił Corky Romano mając sandały murzyna a Corky Romano miał "Kierowce tajsona". Jak wszyscy wiemy Dzieki sandałkom murzyna widzimy niewidzialnych (Tajsonów,Ninje) lecz nasz kochany admin wolał go zbanować zamiast pogodzić się z porażka -,- ŻAŁOSNE! lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
po 1. Zastosuj się do wzoru: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/25598-wz%C3%B3r-skargi-na-graczaadmina/
Po 2. Skoro to kolega dostał, to co Cię to boli? Niech on napisze skargę, jeśli czuje się tym urażony, a admini mają prawo sprawdzać graczy (rozumiem, że chodzi Ci o MARCINa, który dostał SS'y).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doctor niby gówno ale wyobraź sobie że masz zajebisty perk i nagle dostajesz bana za nic...W takim wypadku daje sie test 16 bit a nie bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doctor niby gówno ale wyobraź sobie że masz zajebisty perk i nagle dostajesz bana za nic...W takim wypadku daje sie test 16 bit a nie bana...

Ojej! Straciłem perk! Teraz moje życie nie ma sensu, idę się pociąć łyżką -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban za sandały? Toś sobie chłopie wymyślił powód... dostałeś bana dlatego że pierwszy typ dostał bana który był odpalony i Ty też coś masz i dlatego ss'y poleciały tak szybko i troche bezsensu (sorry) żebyś mi nie uciekł.

I za tekst na UB temacie bądź pewny że będziesz pod moją uwagą ;]

Skarga widzę że bezsensu...myślałem że chociaż ludzie troszkę myślą jak już chcą po kimś pojechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×