Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mOri.

Kompletny brak TP

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę bo jak sama nazwa świadczy jest to server TP. (Team Play) Gra zespołowa dla niełuków którzy tego nie wiedzą a jest ich wielu..

 

Na serverze panuje chaos, brak tp jest na porządku dzienym i ciężko przekonać niektórych do gry TP..

Świadczy o tym nawet wypowiedź jednego z graczy po tym jak napisałem że kompletne FFA jest grane..

 


steez :  to jest cs-kopytko

*** Procentovsky[t] killed .:Krisu:. with a headshot from famas ***
steez :  tutaj tylko ffa

Yes ! killed papa with m4a1
Yes ! killed mOri. with m4a1

 

Jest to trochę żenujące niestety..

Co więcej? Admini nic z tym nie robią..

Był dziś na serverze bodajrze admin Czubas pisałem do niego kilkukrotnie żeby przyjrzał się grze w TT i albo ją ogarnął na TP albo nagrodził pare osób zasłużonymi banami za jej brak i przeszkadzanie.. A on Co? Olał to i wyszedł z servera...

 

Coś tu nie gra.. A napewno nie wygląda to na TP.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie każdy zwaraca uwaga na ortografy, plus pisałem to na szybko.. Jak Cię tak to boli to nie czytaj i nie pisz jak nie masz nic w temacie do powiedzenia..

Więc co ty się zastanów dwa razy..

 

Ja przemyślałem co chce napisać bo widać że jest z tym ewidentny problem na serverze.

Zresztą nie będę z tobą wchodził w jakieś dyskusje, temat Cię nie interesuje nie wypowiadaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda na serwerze panuje chaos co do gry tp wchodzi jakis nowy gracz i gra kompletne ffa ;/ 

 

CzubaS normalnie zająłby się problemem ale spieszyło mu się na turniej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ortografia się kłania ... Jak coś chcesz napisać to przemyśl to dwa razy.

 

Tak samo jak ty do mnie napisałeś na cod mod stronie że moje posty są niezbędne ... Tak samo mogłeś się nie wypowiadać ..

Temu graczowi należy się warn nic nie wznosi a sam nie jest Lepszy... + Spam

 

 

Chaos no niby tak ale gdy w CT np jest 2 starsze osoby np. Dzejkob i Select to układają gre itp.

 

Jest wiele osób co ułożą gre rozumiem wam chodzi o TP

Czasem trafi się 1 na 10 taki " Idiota " I nie pójdzie z wami wtedy najlepiej pójść za nim bo nie ogarnie TP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ludzie nie łuki, swój język mają.. XD

A co do tematu, to ja (i większość graczy) co najmniej 2 miesiące temu stwierdziłem otwarcie, że "na tym TP brak TP", co wypowiedź steeza w 100% potwierdza, ale nie widzę w niej nic złego, jego słowa to suchy fakt.
Szczerze? Nie dziwi mnie to. Kiedy jeszcze przed updatem działał mi steam grałem na TP Steam only (reklamować nie będę) i po braku możliwości dalszej gry na steamie znalazłem ten, jeden z najlepszych wówczas serwerów TP dla 47/48, to byłem zniesmaczony różnicą. Trzeba przyznać, że gracze na Steamie są raczej odpowiedzialniejsi i bardziej obeznani z grą niż nsy (nie tyczy się to wszystkich). Tak więc jak mówiło się, że w TT rashujemy pochę, to wszyscy bez wyjątków na nią biegli. Tutaj to nie działa. I na to niestety nic się nie poradzi.
Teoretycznie, zależy to jeszcze od mapy i strony, po której gramy. Czasem zdarzało mi się grać z nieogarami w CT na nuke i przejmując bombę sam ugrywałem rundę. W TT na nuke tak to już nie działa. Tam trzeba się ładnie natrudzić, żeby samemu zrobić znaczenie w rundzie.

Reasumując, przytoczę słowa znanego na arenie CS 1.6 Johana 'face' Klassona, które utkwiły mi gdzieś w pamięci: "Drużyna polega na indywidualnych zdolnościach każdego z graczy. Każdy z graczy polega na drużynie." ;)

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temu graczowi należy się warn nic nie wznosi a sam nie jest Lepszy... + Spam

 

 

Chaos no niby tak ale gdy w CT np jest 2 starsze osoby np. Dzejkob i Select to układają gre itp.

 

Jest wiele osób co ułożą gre rozumiem wam chodzi o TP

Czasem trafi się 1 na 10 taki " Idiota " I nie pójdzie z wami wtedy najlepiej pójść za nim bo nie ogarnie TP...

Tobie też się należy warn kolego ..." Idiotą " możesz siebie nazwać .. a nie obrażasz innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazowiecki ale ty dalej robisz to samo wypowiadasz się nic nie wnosząc do tematu i tylko robisz ferment więc nie dziwne że tak Cię nazwał bo to prawda..

 

Co do tematu..

BONUS RPG- Ja nie mówię że steez powiedział coś złego, wręcz przeciwnie stwierdzam że niestety powiedział czystą brudną prawde..

Ale to znaczy że trzeba spiąć dupe i coś z tym zrobić.. Podejście steam a non steam rozumiem.. Lecz sam gram na ns odkąd ukradli mi steam i przynajmniej wydaje mi się że niczym nie odstaje od graczy grających na platformie Steam, liczy się typ człowieka-gracza.. Bo steama też może sobie kupić byle pierwsza lepsza ku*** za przeproszeniem. Napewno wiesz o co mi chodzi.

 

Trzeba po prostu coś z tym zrobić i po to założyłem ten temat. Myślę że najwięcej tu mogą admini TP podziałać ( wiem z przykładu adminowałem server TP, na którym zdażał się nieogar) Wystarczyło jednemu, drugiemu i trzeciemu baranowi dać banika na pół godzinki, a inni zaraz ich błędów nie powtarzali..

A trzeba przyznać że z tego co zauważyłem admini tutaj średnio na jeża pilnujągry TP ( nie chcę tąwypowiedzią nikogo urazić po prostu mówie co myślę ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ up to prawda, na tyle rzadko, że kopytko postanowiło takowy założyć i wątpię, że zmienienie serwera na Steam only przejdzie, bo serwerownia straciłaby przez to wielu graczy. ;)

Choć nie ukrywam, iż czytając ten temat taka propozycja cisnęła mi się na usta.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na TP nie ma wielu adminów i stąd też nie ma porządku na serwerze, gdyż nie ma go KTO upilnować... Sprawdźcie czy spełniacie wymagania i podanie złóżcie :)

 

Póki co to możecie zgłaszać na GG Alarmowe [@Petrus tam chyba jeszcze siedzi, więc na pewno ktoś wbije ;)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co wam daje ten steam? ogar? Jakoś po tobie mazowiecki tego nie widać hahaha..

 

Wszystko zależy od gracza a nie od tego na czym gra steam czy ns..

 

Problem tkwi w tym że admini sobie nie radzą i nie mogą ogarnąć serva aby leciał TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co wam daje ten steam? ogar? Jakoś po tobie mazowiecki tego nie widać hahaha..

 

Wszystko zależy od gracza a nie od tego na czym gra steam czy ns..

 

Problem tkwi w tym że admini sobie nie radzą i nie mogą ogarnąć serva aby leciał TP

Ogarnij człowieku już .. Chyba widać, że większość ludzi na STEAM jest ogarniętych .. I wiesz mi, że serwer TP z graczami NS to nie będzie serwer TP ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąć to ja chcę server..

A Ciebie już jakiś czas temu wykluczyłem z dyskusji więc nie wiem czego tu ciągle szukasz nie wnosząc nic do tego tematu.. Plus po tobie nie widać tego ogaru..

Czy jakiś moderator może zająć się tym natrętem i wybrykiem natury?

Edytowane przez mOri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąć to ja chcę server..

A Ciebie już jakiś czas temu wykluczyłem z dyskusji więc nie wiem czego tu ciągle szukasz nie wnosząc nic do tego tematu.. Plus po tobie nie widać tego ogaru..

Czy jakiś moderator może zająć się tym natrętem i wybrykiem natury?

Właśnie pokazałeś swoją postawę życiową człowieku ... Nie pisz już nic do mnie i o mnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rzadko kiedy się znajdzie serwer TP z NS..



Tyle, że większość jest S/NS : ) 


Co do tego Only Steam, to może być nie taki zły pomysł gdy jest tak mało adminów . Wydaje mi się, ze ktoś kto gra na steam to raczej się nie odpali, a jak juz to dużo takich za przeproszeniem debili nie ma . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o odpalanie się...

 

Chodzi o brak gry TP który prezentują też w większości Ci niby super ogarnięci gracze na steam na tym serverze.. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oki, to co proponowałbyś jako ''lekarstwo''? Bo do czegoś chyba zmierzasz bo nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najwięcej mogą tu zrobić admini, to oni powini ukierunkować grę w stronę gry TP. Innaczej nic się nie zmieni. Powini nawet prowadzić grę jakiś baran jeden z drugim się nie słucha no to wypad może zmądrzeje.. Tyle że potrzeba adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem najwięcej mogą tu zrobić admini, to oni powini ukierunkować grę w stronę gry TP



No to na co czekasz, jak się tak dobrze znasz na grze TP, to rekrutacja jest 24/7 otwarta ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×