Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Reset? Serwer DM+BF2

Reset odznak BF2  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za resetem odznak na serwerze DM+BF2?

    • TAK
      34
    • NIE
      3


32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Coraz częściej dostaje zgłoszenia odnośnie spadku grywalności na serwerze, co może być spowodowane brakiem chęci do gry przez nowych graczy oraz obecnych z powodu braku wyzwań.

Reset serwera był już dość dawno, jak myślicie, pora na kolejny? Proszę, aby wypowiedziała się jak największa ilość graczy oraz adminów, w szczególności osoby posiadające wszystkie odznaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK. Reset proponuje wykonać w dniu zakończenia roku szkolnego [chyba wiadomo dlaczego wtedy]. Może i nie dojdę do 150000, ale trudno. Trzeba to zrobić bo coraz gorzej z grywalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu reset <3

Fajnie by było ponabijać odznaki od początku.

@Up

dokładnie na zakończenie. 

Po szkole od razu na kompa i odizolować się od świata na 2 miesiące haha ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a myślałem że do gonie Darka w liczbie fragów i znów będę miał najwięcej fragów ale cóż jak reset to reset :D (A po za tym gdyby nie miał bana przez jakieś  2 miesiące to Darek byś mnie nie dogonił :D :D :D ) JESTEM ZA RESETEM A dzień w którym zrobicie to zróbcie jak Darek powiedział na zakończenie roku szkolnego

Edytowane przez maslo916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - Zrobisz jak zawsze. Kupisz krowę, przykampisz w rogu i staty same pójdą.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bd reset to zacznę grac ! , bo teraz jak wbiję i widzę, ze caly przeciwny team na kosie prawie nie widzialny, to daruję sobię : D 

Na tak !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem na TAK!. Troche szkoda mi moich odznak ale mi sie troche nudzi ciagle to samo i zadko grałem przez to. W wakacje bedzie dobry termin do nepcenia że tak powiem^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A Ci co kupili odznaki? Co z nimi? Kasa w błoto?

Kupiłeś odznaki już dobre kilka miesięcy temu. Chyba nie myślałeś, że nigdy nie będzie resetu. Ja z chęcią bym nie robił tego, gdyż nie mam w tym  żadnego interesu, ale jak widzisz serwer traci grywalność, a ostatni reset był dobry rok temu.

 

 

Dla mnie tacy ludzie to nieudacznicy, którzy sami nie umieją czegoś osiągnąć. (czekam na hejty :v)

Powinieneś zachęcać do zakupu odznak, a nie odradzać tego. Kasa z tego idzie przeważnie na reklamę oraz opłacanie serwera, także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Petrus
rozumiem Twoje argumenty, pieniądze są potrzebne wszędzie, jednakże wyraziłem tylko swoje zdanie o kupowaniu odznak a nikomu tego nie odradziłem. Co to zachęcania to ciężko mi kogoś nakłaniać do czegoś wbrew swoim przekonaniom. W każdym razie nie wydaje mi się, żeby moje zdanie miało jakoś zmienić nastawienie graczy do kupowania odznak; kto chce wydać pieniądze, ten je wyda. ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To kiedy ten reset ?

Jeżeli zostanie ustalony reset, to zostaniecie o tym poinformowani z czasowym wyprzedzeniem. Póki co temat jest otwarty do dalszych wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK... nowe wyzwanie napewno zwiekszy atrakcyjnosc serwera i moze sciagnie nowych graczy:D Plus proponuje zrobic cos w stylu "konkursu"

Przykladowo caly lipiec i sierpien nabijamy statystyki a na koniec wakacji przykladowo top15 zgarnia jakies skromnie upominki ( vip, slot itd )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×