Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AmputatoR

Pomysł na konkurs

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł np: szczęśliwy los

 

Konkurs miałby polegać na tym że jest np: 150 numerków, do jakiegoś numerka np: co piaty jest przypisana jakaś nagroda np: vip, zdjęcie warna i rożne takie tam. Żeby wytypować jakiś numerek potrzeba jeden los ( 1 los = 1 numerek )

Dziennie można wykorzystać np: 2 losy. Sposobami na zdobycie losu mogą być np: screeny ze zdobycia jakiejs ilości fragów podczas jednej mapy, bądź ich kupno albo zrobić reklamy.

 

Co o tym myślicie :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO mojemu VIP ? za Los  , To czyli VIP na : COD DD2 DM AWP na Tp ? i Forum ? :)  + 2 Losy na dzień ... 

Na NIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO mojemu VIP ? za Los  , To czyli VIP na : COD DD2 DM AWP na Tp ? i Forum ? :)  + 2 Losy na dzień ... 

Na NIE 

 

Jeśli ja Cie dobrze zrozumiałem.

To chodziło mi o VIP np: dd2, nie że na wszystko.

Oczywiście muszą być jacyś sponsorzy konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To chodziło mi o VIP np: dd2, nie że na wszystko.


Dokładnie, jak wylosujesz vipa na dd2, to nie mozesz go zamienic na premke na cod . Chyba, że ktoś się zamieni . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Dokładnie, jak wylosujesz vipa na dd2, to nie mozesz go zamienic na premke na cod . Chyba, że ktoś się zamieni . 

 

Dokładnie tak, o to mi chodziło :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka piszę już wszystko.



Ktoś pisał, żebym przedstawił szczegóły, więc coś pomyślałem:

 

Tytuł konkursu: "Szczęśliwy numerek"

Na czym polega konkurs: Konkurs polega na typowaniu numerków od 1 do 150. Każdy kto będzie chciał typować musi posiąść los (1 los=1 numerek). 

Ilość typowanych numerków to 2 losy (dwa numerki) na dzień. Jeśli ktoś będzie miał więcej losów w jeden dzień, to one nie przepadają tylko przechodzą na następny dzień. Proponowałbym np: 30 nagród, co by dawało że co 5 numerek wygrywa. Do numerków nagrody zostały by przypisane losowo, przez stronę Losowo.pl. Oczywiście ktoś by musiał je za sponsorować (mam na myśli administracje).

Jak zdobyć los: Tutaj proponowałbym kilka sposobów, SMS (czyli poprzez kupienie go), Reklamy (czyli poprzez zrobienie danej ilości reklam), Fragi (czyli poprzez zdobycie danej ilości fragów na jednej mapie i zrobienie ss wraz z data), Czas na serwerze (czyli poprzez przegranie danej ilości minut na serwerze w ciągu jednego dnia)

Nagrody: Tutaj ustalić by musiała administracja

FAQ(info): Tutaj ogólnie -Czy można wymienić nagrodę -Czy można ja komuś przekazać -Ile trwa konkurs -Jak odebrać nagrodę

 

Z mojej strony na tyle.

Pomysł wymaga jeszcze głębszego dopracowania i dostosowania pod fundusze.

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że z mojej strony to na tyle, jak ktoś by chciał się dalej tym zająć, to by było bardzo fajnie. Nie mam pojęcia jakie nagrody, to Wy administratorzy sami musi zmodernizować pomysł, doprowadzić go do końca, ja jak w temacie podałem tylko pomysł a nie gotowy konkurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super. Jestem za żeby był ten konkurs organizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pomysł całkiem fajny, myślę, że do zaakceptowania.

 

Rozpiszę go w najbliższym czasie.

 

Proszę ewentualne osoby, które chcą sponsorować jakieś nagrody o zgłaszanie się do mnie. Pomoc mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×