Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

Problem z przeglądarką w steam

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem od 2 dni z przeglądarka w steam. Gdy próbuję odpalić stronę np Kopytko od razy wyskakuje błąd który jest na obrazku

Blad.bmp

Przeszukałem wujka google i pisali żeby przeskanować komputer pod względem wirusów lecz nic nie wykryło. Mam nadzieję że ktoś pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wcześniej działała to musiałeś coś doinstalować lub odinstalować. Sprawdź czy działa Ci ona w innych grach steamowych [wybierz coś innego niż CS]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces GameOverlayUI.exe znajduje się bezpośrednio w katalogu Steam i jest odpowiedzialny za menu dodane podczas ostatniego updateu. Uruchamia się je kombinacją klawiszy ale nie pamiętam jaka jest domyślna, chyba Shift+TAB czy jakoś tak, ja mam Ctrl+F9, bo menu otwierało mi się niechcący podczas gry. Znam sposób na wyłączenie tego ale na różnych systemach robi się to inaczej, napiszę jak jest na Windows XP Pro.

1. Start > Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Zasady zabezpieczeń lokalnych
2. Wybierz Zasady ograniczeń oprogramowania.
3. W menu u góry daj Akcja i wybierz Nowe zasady.
4. Utworzą się dodatkowe podfoldery, wejdź w Reguły dodatkowe.
5. Akcja > Nowa reguła ścieżki.
6. Użyj Przeglądaj obok pola Ścieżka i znajdź plik GameOverlayUI.exe.
7. Upewnij się, że w polu Poziom zabezpieczeń ustawione jest Niedozwolone.
8. OK

Teraz programy nie będą mogły uruchomić GameOverlayUI.exe. Wypróbowałem u siebie i CS odpala się, brakuje komunikatu "Dostęp do społeczności Steam podczas gry" i nie da się uruchomić dodatkowego menu, ale gra działa normalnie. W Menedżerze zadań nie ma procesu GameOverlayUI.exe. Jeżeli chcesz go przywrócić usuń dodaną regułę ścieżki. W Xp Home i Vista też da się to zrobić ale inaczej. W 7 pewnie też ale nie wiem jak :P . Napisz czy podziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, nic nie instalowałem ani nic nie dodawałem

@@cakkas, sory ale to nic nie daje 

Poza tym chcę napisać że mam XP. Porozmawiałem ze znajomym i powiedział że może pomóc przywracanie systemu, ale nie wiem czy to coś da. Mam jeszcze 1 myśl żeby zrobić format systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
masz jakieś inne gry na steamie, w których podczas grania można wejść w steamcloud? Jeśli tak to sprawdź, czy w nich jest wszystko w porządku. Jeśli tak, to wejdź w bibliotekę gier, prawym na cs, usuń całą zawartość lokalną i reinstall. Jeśli nie, to do tego proponowałbym usunąć całą zawartość steama i zainstalować go od nowa (nie wiem, może już to robiłeś, ale zawsze warto zacząć od podstaw).
Jeśli to nie podziała lub brak Ci już pomysłów to możesz zrobić format kompa. Na pewno wyjdzie Ci to tylko na dobre. :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a próbowałeś odpalić lżejsze strony? Przykładowo jako stronę główną daj to i napisz czy błąd też wywala: http://bany.cs-kopytko.pl/search.php Może to poprostu zbyt duże obciążenie taką stronę załadować - w końcu to nie chrome czy firefox [no okey, jest podajże na silniiku chrome, ale i tak słabsze].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
[nie chcę reklamować, ale wypada napisać źródło] na cs-serwer.pl znalazłem odpowiedź:
Znajdź plik clientregistry.blob (powinien być w Dysk:\Steam) i usuń go.
Daj znać, czy pomogło.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×