Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

achmed

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):bambosze zaglady
3. Nick oskarżanego (z gry): achmed
4. Dokładna data (dzień+godzina): nie wiem
5. Mapa: dd2
6. IP oskarżonego: nie wiem
7. Steam ID oskarżonego: nie wiem
8. Dowód przewinienia: brak
9. Dodatkowy opis: Dostał admina i nic napisać już nie można? Nie interesuje mnie, że jest to ban na 5 minut, ale jest kurwa bezpodstawny. "Uspokoj się" napisalem do ciebie pajacu, że masz admina i od razu kozaczysz, zacząłeś coś odpyskiwać to pisałem dalej to samo. Wkurwia mnie taki typek co dostaje władzę i od razu myśli, że jest pępkiem świata. W realnym życiu nie masz nic poza csem? Wydaje mi się, że tak, bo jak widać musi się dowartościować kolejnymi bezpodstawnymi kickami i banami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, logi z DD2 ostatnie są z 29 czerwca, wstawić musisz jakieś dowody inaczej nici...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek po 3 tygodniach chce sobie pograć, a taki typek "admin" od siedmiu boleści uprzykrza grę, gdzie powinien robić wszystko żeby grało się jak najlepiej. Nie będzie dowodu, bo od razu zamknąłem CS'a ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegał Cie 1 raz żebyś się uspokoił i nie pisał że kozacze bo Ci kazałem iść do PAKI a Ty w każdej rundzie nawet nie myślałeś o tym to od razu do mnie że kozacze i kazałem Ci się uspokoić i dostałeś 1 kicka po tym wchodzisz i dalej Admin kozak  i tak dalej no i potem ostrzegałem Cię znów uspokój się i skończ to Ty nie i zapytałem się czy jeszcze coś bo wylecisz a Ty znów swoje więc dostałeś na 5 min bana żebyś się uspokoił  http://zapodaj.net/60a955d34257a.jpg.html

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rundę powiadasz? Już zaczynasz koloryzować... była to druga runda raptem i chciałem zachować AK (a w pierwszej padłem przed podłożeniem bomby),  po czym napisałeś "Zaczniesz chodzic do paki" czy coś w tym stylu więc Ci napisałem, że już admin kozaczek? Sam pewnie byś nie pobiegł. Tak bardzo poczułeś się urażony, że pisałem do Ciebie, że jesteś kozaczek? Pokaż mi, który punkt regulaminu naruszyłem, że wlepiłeś mi kicka następnie bana hmm...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
byłem obecny przy tym zajściu i w moich oczach achmed zachowywał się trochę zbyt nerwowo a steez to wykorzystywał i jeszcze dorzucał żaru do ognia. Moim zdaniem racja leży po środku.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny urazony gracz ktory jest jak zwykle niewinny. Oczywiscie wyrwales bana za nic, nic nie robiles, byles bardzo kulturalny i ogolnie wspanialy. Admin dal Ci za darmo bana bo przeszkadzal mu zapewne Twoj nick lub sposob w jaki trzymales bron? Blagaaaam! Z tej skargi wnioskuje ze to Ty drogi graczu jestes cwaniaczkiem. Byles ostrzegany i niestety nie przystales na to. Zarobiles wiec bana i zamiast tu spamowac przyglupimi skargami, odczekaj grzecznie to 5 minut i graj dalej. Moze to Cie czegos nauczy. Milej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Tak pewnie, mam siedzieć pod pantoflem jakiegoś admina, który prawdopodobnie również zachował by broń, ale z tego względu, że ma "władzę" woli rzucać cwaniackimi tekstami... Widzę, że na tej sieci się nic nie zmieni, tak jak było to prawie miesiąc temu tak jest i teraz pod wieloma względami :D Można zamknąć w sumie wylane mam już na tego bota. Niech idzie dalej pisać kozackie teksty, bo ma admina :* :* :* :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uspokoj się" napisalem do ciebie pajacu

.......

Wkurwia mnie taki typek co dostaje władzę i od razu myśli, że jest pępkiem świata

  - Mozna sobie wyobrazic jak bardzo kulturalny jestes na serwerze skoro na forum uzywasz takich zwrotow. Zamknijcie ten temat bo nie wiem czy smiac sie czy tez plakac.

 

Ps. Admin zwrocil Ci tylko uwage abys jednak biegal do tej paki skoro zostala podlozona. Ty od razu musiales uniesc sie duma i sypac teksty o kozaczkach i cwaniaczkach. Mimo wszystko admin jest po to by pouczac na serwerze. Korona po tym banie chyba Ci z glowy nie spadla.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Haneczka, w dupie byłaś, gówno widziałaś więc się nie udzielaj. Szkoda mi już klawiatury na was, bo czasami do was pisać to jak grochem o ścianę... See you. Żegnam



▄▄░░░░▄░░░░▄░░░ ░░░░░░█▄░░░█░░█▀░░░░ ░░░░░░░▀█▄░▀░░░░░░░░ ░░░░▄░░░▄▄███▄░░░▄▄░ ░░░▀▀░░▄█░░█░█▄░░░▀█ ░░░░░░░█░░░░░░█░░░░░ ░░░░░░░████████░░░░░ ░░░░░░░█▄▄░░░░█░░░░░ ░░░░░░░█░░░░▀▀█░░░░░ ░░░░░░░█▀▀▀░▄▄█░░░░░ ░░░░░░░█░░░░░░█▄░░░░ ▄▄▄▄██▀▀░░░░░░░▀██░░ ░▄█▀░▀░░░░▄░░░░░░█▄▄ ▀▀█▄▄▄░░░▄██░░░░▄█░░ ░█▀█▄▄▄▄█▀░██▄▄██▄▄░ ░░░░▀░░░▀░░░▀░░░░░░░



  1. ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
  2. ░░░░▄▀▀▀▀▀█▀▄▄▄▄░░░░
  3. ░░▄▀▒▓▒▓▓▒▓▒▒▓▒▓▀▄░░
  4. ▄▀▒▒▓▒▓▒▒▓▒▓▒▓▓▒▒▓█░
  5. █▓▒▓▒▓▒▓▓▓░░░░░░▓▓█░
  6. █▓▓▓▓▓▒▓▒░░░░░░░░▓█░
  7. ▓▓▓▓▓▒░░░░░░░░░░░░█░
  8. ▓▓▓▓░░░░▄▄▄▄░░░▄█▄▀░
  9. ░▀▄▓░░▒▀▓▓▒▒░░█▓▒▒░░
  10. ▀▄░░░░░░░░░░░░▀▄▒▒█░
  11. ░▀░▀░░░░░▒▒▀▄▄▒▀▒▒█░
  12. ░░▀░░░░░░▒▄▄▒▄▄▄▒▒█░
  13.  ░░░▀▄▄▒▒░░░░▀▀▒▒▄▀░░
  14. ░░░░░▀█▄▒▒░░░░▒▄▀░░░
  15. ░░░░░░░░▀▀█▄▄▄▄▀
  16.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pisząc skargę musisz mieć jakieś argumenty. Tylko Twoje słowa bez żadnych dowodów czy świadków nic nie wniosą.

Nie musisz się obrażać od razu. Tym bardziej, że 

napisalem do ciebie pajacu, że masz admina i od razu kozaczysz, zacząłeś coś odpyskiwać to pisałem dalej to samo.

 "pisałem dalej to samo". Teraz już wiesz za co dostałeś.

 

Admin też człowiek i ma prawo odpowiedzieć mniej lub bardziej wulgarnie(chociaż tej drugiej opcji nie powinien używać), ale jest też osobą funkcyjną, która może zakończyć niepotrzebne spiny.

 

Tak więc napisałeś skargę bardziej na siebie niż admina.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Korona po tym banie chyba Ci z glowy nie spadla.

  Jak widać korona spada już od dawna i to nie tylko dla  niego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@steez,  Powiem szczerze nie wiem co ty tutaj jeszcze robisz. Co do cb to widzę że naprawdę jesteś 10 letnim dzieckiem 

Tylko po jakiego uja jest owa skarga?? Widać że nie masz co robić tylko płakać przez kabelek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Steez tak po niej jeździ bo ma "ból dupki".

Ban minął to skończ płakać, 5 minut...

Widzę, że jednak Ty nie masz nic, poza cs'em.

Achmed banów bez powodu nie daje, no chyba, że ktoś jest: "typowym spinaczem internetowym" albo "wku*wiaczem" xD"

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Niski poziom skargi.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×