Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

AIM + only HS

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ;) Jak wiadomo na serwerze nie jest zbyt ciekawie. Jest to spowodowane tym, że gracze nie wejdą na serwer TP na CS:GO, ponieważ wolą grać na serwerach valve.

 

Moim pomysłem jest zmiana na serwer, który żadko można spotkać. Grałem kiedyś na takim i był full prawie cały czas, lecz z niewiadomych mi przyczyn został zamknięty :( Mowa tu o serwerze cs:go z modem aim + only headshot :) Nowi gracze cs:go mogą na nim ćwiczyć strzelanie w głowę, mapki są ciekawe (inne niż podstawowe).

 

To napewno przyciąga graczy i polecam zmianę na taki rodzaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nie gram w CS:GO z przyczyn technicznych, ale bardzo dobrze się w tej grze orientuję i wiem, iż gracze lubią serwery pistol + only HS, a takowych jest mało. Jestem pewien, iż bardziej przyciągnie to graczy niż aim + HS only, których jest mnóstwo nawet od samych znanych teamów z sekcją CS:GO.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mało graczy jest na serwerze TP, gdyz jest to serwer 64 tick, wiec po co się trudzić i szukać takiego serwera ? Równie dobrze można zagrać standardowy MM ;) Jestem tego samego zdania co kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

gdyz jest to serwer 64 tick, wiec po co się trudzić i szukać takiego serwera ?

TR128 na Pukawce kosztuje 7,50 za slot. Grając u Nas nie zauważyłem jakiś szczególnych lagów itd., więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o lagi, bo lagów na serwerze faktycznie nie ma ;D Chodzi o jakość serwera. Niech każdy z Was zagra sobie na serwerze TR128 i 64 i porówna jak się strzela. Serwery na większych sieciach CS:GO ( nie będę reklamował) są to serwery TR128, gdyż coraz więcej graczy na nich gra mając dość TR64, gdzie zwyczajnie nie można grać skilowo.

 

Choć gdyby powstał by dobry serwer AIM+HS TR64 i pewnie to by się przyjęło, bo nie każdy patrzy na ilość TR. A teraz jest dużo graczy, którzy chcą ćwiczyć swoje umiejętności.

 

+ Sposób na najskuteczniejszą reklamę moim zdaniem ( bez wydawania pieniędzy) to reklamowanie serwera na FB na grupach związanych z CS:GO ! Do szukania mixów, ludzi do rankedów itp ;) Tego jest mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadanie nattowe, każdy serwer da się rozkręcić tylko trzeba tego chcieć a na chwile obecną nikt się za to nie bierze no bo po co nie :/ , Z chęcią przyłączył bym się do sieci cs-kopytko.pl z swoim serwerem, ale niestety serwer jest publiczny a ugadać się z Petrusem raczej szansy nie ma.

 

Wtedy można zrobić mixowy go i przykładowo TP.

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z chęcią przyłączył bym się do sieci cs-kopytko.pl z swoim serwerem

A co tu przyłączać? Już na Naszym serwerze gra więcej osób. Jakby rozkręcenie było takie łatwe to byś sam już rozkręcił swój, a nie stał pusty. Wszyscy potrafią tylko dużo gadać i nic więcej. Nasz serwer jest praktycznie gotowy i nie wymaga dodatkowych modyfikacji, więc nie wiem w czym widzisz problem, że niby 'nie gotowy'. Poza tym z tego co widzę jesteś H@ na innej 'sieci serwerów'.

 

ps. Nie pisz posta pod postem (łącze je).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie, ja proponuje zostawić taki mod jaki jest gdyż nie lubie serwerów AIM + only HS a właśnie ja jestem nowym graczem i znalazłem się tutaj dzięki temu serwerowi bo chce na nim zacząć grać.

Lecz można zmienić mod na [only dd2] i dać z 10 slotów albo zostawić te 12 bo wtedy nie ma zamieszania i bardzo przyjemna gra jest.

Albo poprostu zrobić taki Team Play który będzie miał tylko mapy jak : dd2 , de_mirage , de_inferno , de_nuke i chyba wystarczy ;D

 

@Edit: A takie pytanko. Czy na serwerze tym znajdują się boty gdy nie ma graczy na serwerze? Jeżeli nie to można dodać gdyż na wielu serwerach widziałem po 3 boty w CT i TT i wtedy zawsze można grać nawet 24/7 jak nawet nikogo nie ma. Pozatym to graczy przyciąga bo zawsze ktoś gra. Sorry że tak pytam lecz jeszcze nie grałem na serwerze gdyż dopiero teraz go znalazłem a teraz dosyć późna pora i nie wiem czy mam siły jeszcze aby dzisiaj zagrać, może dopiero jutro zaczne gre.

 

@EDIT : Pozatym widze że nie ma takiej tragedi na serwerze i coś tam ludzi gra np teraz jest 6 osób a jest godzina 23:09 a więc nie jest źle ;)

Edytowane przez Kasspa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać moda bo jak bym sobie zakupił cs go to NIE chciał bym grać na jakiś only hs tylko zwyczajnie pograć TP. Może niedługo kupię cs go to mogę pomóc go rozkręcić.

 

Tu kolega wyżej ma rację że jeszcze takiej tragedii nie ma z graczami, lepie zacząć coś myśleć nad serwem AWP bo tam jest katastrofa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostajemy. Gra coraz więcej osób, może się rozkręci.

 

@@Kasspa, najpierw proponuje wejść na serwer, a później proponować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×