Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PanTadeusz<TT>

ELO

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka
 
Mam taki dość wkur***jacy problem,a mianowicie.Gdy włączam Cs-a od razu pakuje mnie na jakiś ruski server ale to nic oczywiście podczas ładowania daje (Cancel) i wchodzę na  server Cs-Kopytko na DD2 bo przeważnie tam gram.Podczas gry nie patrzymy się na klawisze które wciskamy tylko gramy na pamięć,Ja mam kucanie(Duck) pod V  a gdy nacisnę C to od razu przenosi mnie na Ten Jeb**y ruski server i jak nie trudno się domyślić czasem zdarzy się że przypadkowo wcisnę C zamiast V
 
I teraz tak postanowiłem zająć sie tym uciążliwym problemem  więc 1-wsze co przyszło mi do głowy to REinstall Cs-a
ku mojemu zdziwieniu po REInstall-ce Cs-a nie pozbyłem się tego problemu
 
potem postanowiłem poczytać o tym na Internecie i coś tam pisali że trzeba wejść w folder_z_Cs/cstrike/recources/GameMenu.res i że trzeba go usunąć ale to nic nie dało,oczywiście usunąłem wszystkie wszystkie config.cfg ale to również nic nie dało
 
wchodzę w cs-a próbuje usunąć tego binda Pod C który przenosi mnie na ten ruski server daj unbind "c"
usuwa mi go ale,po ponownym włączeniu cs-a bind znów się instaluje.
 
Wiem że problem nie dotyczy servera DD2 ale proszę o rozpatrzenie tej sprawy.

 

Proszę o NORMALNE wypowiedzi, a nie w stylu:To przestań grać w Cs-a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na ns bo pewnie na Steam nigdy czegoś takiego by nie było... nie instaluj ponownie bo pewnie pobrałeś ruskiego cs i tyle. 

ściągnij z jakiegoś polskiego serwera... błędy nie powinno być.

ps. zły dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam usun wszystkie pliki zwiazane z cs jakie masz na kompie i pobierz inna wercje cs jak pomoglem to prosze o like

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub za każdym razem, jak wchodzisz na kopytko, to przed graniem wpisuj unbindall i następnie tam w ustawieniach wybierasz początkowe, aply i ok. Po zmianie mapy nic się nie zmieni. Pamiętaj rób, to tylko gdy wchodzisz na cs'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×