Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

GoRniaczkoWy idiota czy udaje? + UB

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): (ex)mySFpl    FECU`1337   *BenQ
3. Nick oskarżanego (z gry): GoRniaczkoWy
4. Dokładna data (dzień+godzina): 13.07.14r. 
5. Mapa: tuscan
6. IP oskarżonego: - 
7. Steam ID oskarżonego: -
8. Dowód przewinienia: Logi
9. Dodatkowy opis: Kolesiowi się najwidoczniej pojebało w główce, lekko mówiąc. Kickuje "zmień nick", ja się pytam czemu, on że reklama xD . Myślę okej, jakiś nowy, może nie znać, tłumaczę że to od tagu byłej drużyny przez co przed tagiem "(ex)", a on mi wlepuje bana na tydzień za reklamę xD . NIKT, NIKT się na tym serwie nie czepiał mnie o ten nick, nawet madara, który też ma admina .. A on kur.. co?! Pierwszy raz typa na serwerze widzę i zero ogaru, może Wy go ogarniecie, oczywiście liczę na SZYBKIE ub :)

 

2014-07-13-00001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odpowiedniego działu

 

Poza tym czemu piszesz po takim czasie skargę. Bana dostałeś o 14:30 a piszesz o 1:43 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Blackhill Nie każdy siedzi przy komputerze 24/7.

W sumie ten "przedrostek" o ile tak to w ogóle można nazwać, to nie jest reklama sieci, a tylko za takie banujemy. To tak jakbym sobie napisał "psbpl" bo taką nazwe nosi team (mój i kolegów) w CS:GO. Troszkę Górniaczek przesadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na telefonie wiec nie będę się narazie rozpisywał. Powiem tylko tyle mySF.pl strona poświęcona CSowi. Jak wrócę do domu to rozpisze cala sytuacje. Logi z czatu, screeny otd. Wiec prosiłbym żeby zaczekać z decyzja max do godz 13.

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Gorniaczkowy ma racje bo to jest naprawde nazwa strony .. tak jak inni gracze maja Csseti.pl/Adv.pl itp to powwinno za to bana sie dostac :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ja bym sobie dopisał przed nickiem "psbpl" to dostałbym bana za reklamę?

To nie jest jakaś serwerownia ani nic, tylko strona cs'owego teamu. Czyli jak ktoś np. ma przed nickiem ""eslcom" to też banujecie bo strona też ma podteksty z cs'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
z tego co mi wiadomo nie można reklamować innych sieci, o innych stronach nie było mowy. Dobrze, że na DM za nick "tyloo xf" nikt mnie nie banował, bo tyloo to chińska drużyna. :v

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczynamy :D

W regulaminie nie ma dokładnie opisane co znaczy "reklamowanie" a dla mnie strona poświęcona zakładom sportowym lub stronie teamu cs to też reklama.
Zacznijmy od wypowiedzi gracza FECU :) Po pierwsze wnoszę o WARNA za słowa użyte w pkt 9 jego podania " Dodatkowy opis". Jednocześnie przypominam, że nie możesz składać skargi i prośby o UB w jednym temacie. Teraz powiem trochę o samym graczu jak i jego zachowaniu ( z góry powiem, że przyjmuje WARNA na moje konto za to co za chwilę napiszę ) : 
Jeżeli chcesz komuś ubliżać to rób to Swoim kolegom w realu a nie spinasz się przez kabel. Takie zachowanie jakie sobą reprezentujesz to permanentny brak jakiejkolwiek kultury z Twojej strony oraz brak szacunku do innych ludzi. Zbyt cienki jesteś w uszach synku, żeby rzucać takimi epitetami w moją stronę! Zgrywać kozaka przed monitorem potrafisz doskonale a w rzeczywistości jesteś zapewne nic nie znaczącym zawodnikiem co w dupie był i gówno widział wiec nie życzę sobie małolat żebyś się w stosunku do mnie tak wypowiadał. Jeżeli nie zrozumiałeś któregoś ze słów pisanego kolorem niebieskim to nie przejmuj się :) uczą ich dopiero w 3 klasie gimnazjum i wyżej! 
Wracając do tematu to nie ładnie jest tak kłamać w podaniu :)  mówisz, że tłumaczyłeś mi co to jest za skrót tak? a to bardzo ciekawe bo nic takiego nie miało miejsca :) ( dowody wstawię na sam koniec postu wraz z opisami ). Po tym jak dostałeś kicka nr 1 po powrocie do gry jedyne co robiłeś to skupianie się na tym jak by mi tu naubliżać. Wtedy zignorowałem to i po raz drugi kazałem Ci zmienić NICK. Oczywiście reakcji zero więc mamy kicka nr 2. To jeszcze bardziej Cię rozzłościło i sprawiło, że zacząłeś ubliżać jeszcze bardziej. Pomijając ten fakt nick dalej nie został zmieniony. Dlatego dostałeś najniższą z kar za reklamowanie czyli ban na 1 tydz ( regulamin ).  Pomijając Twoje zachowanie na serwerze w stosunku do innych graczy ( ubliżanie, wulgaryzmy itd ) moim zdaniem Ban jak najbardziej zasłużony!!!
A teraz przejdźmy do kilku dowodów:
1. Screeny
http://speedy.sh/jGMbd/2014-07-13-00004.jpg
 
Reakcja FECU na kick nr 1. ( czyli opisane w jego poście "tłumaczenie", że jest to TAG ^^ )
 
http://speedy.sh/UjdgK/2014-07-13-00003.jpg
 
Pytanie a zarazem przeczenie samemu sobie ze strony FECU ( dla jasności wyniki z google po wpisaniu
www.mySF.pl - strona poświęcona zakładom bukmacherskim oraz wynikom sportowym
mySF counter strike - wyświetla strone esl.eu oraz kilka forów zeskargami właśnie na gracza FECU ( przypadek? nie sądzę )
 
tutaj mamy kolejne ostrzeżenie z mojej strony w stosunku do gracza i jaka rekacja? straszenie :) no powiedzmy, że się tym bardzo przejąłem xd
http://speedy.sh/KdwVh/2014-07-13-00001.jpg
i kolejny screen z serii "zastraszanie"
http://speedy.sh/HgVUA/2014-07-13-00002.jpg
2. teraz może kilka wycinków z logów chatu ponieważ nie na wszystko robiłem screeny na steam
 
2014-07-13 - 14:23:33 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 na razie nic nie gram, zajmuje sie wkurwianiem bambuly :DW
2014-07-13 - 14:21:50 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 pojebany jestes
2014-07-13 - 14:18:11 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 ssij

2014-07-13 - 14:17:05 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 pizdo 2014-07-13 - 14:17:05 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 pizdo 2014-07-13 - 13:56:21 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 jebane buraki cukrowe

i perełeczka

2014-07-13 - 13:53:18 (ex)mySFpl FECU`1337 *BenQ STEAM_0:0:64740764 178.56.225.92 czolg ty jebana lewacka kurwo . zmasakruje cie pizdo, tylko badz w ct smieciu jebany.

 

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ciężko stwierdzić czy jego nick był reklamą. 

Reklama ma na celu skłonić nas, do zakupu danego oznaczonego towaru lub skorzystania z jakiejś usługi. 

W tym przypadku, osobiście reklamowania się nie dopatrzyłem.

Aczkolwiek za nazwę tematu powinieneś dostać warna.

Wulgarnego języka tez nie skomentuje. Za reklame bana nie powinnes dostać, ale za rynsztokowy jezyk- jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona z nicku ogólnie nie jest konkurencyjna dla Nas, jednak raczej nie umieszcza się linków w nicku. Nazwa może budzić kontrowersję, dlatego w takim przypadku najlepiej zmienić nick.

 

@@fecu, używanie takiego słownictwa jest niedopuszczalne. Piszesz na publicznym forum oraz serwerach, gdzie nie każdy lubi czytać takie wiadomości.

 

Edytuję bana na 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×