Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

CupSell

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłoby to wypalić. Sam nie skorzystam, ale dużo osób pewnie będzie zainteresowanych. No i super reklama dla CSK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, realizacja prosta no i najważniejsze - darmowa . Jak najbardziej na tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak ! Epick pomysł! Koszulki, kubki, smycze, wlepki to bardzo dobra reklama ;).

 

Oczywiście ze tak! Epic pomysł! Koszulki, kubki, smycze, oraz wlepki, to dobra reklama. Moze nawet i ja bym kupił taka koszulkę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze trochę jestem opóźniona, ale to nic ;p No więc od czego tu zacząć, może trochę z humorem i "jajem ", przecież od razu nie będe nikogo obrażać :D Jednak najpierw z góry przepraszam Panów za powierzchowne myślenie o Was jako prymitywach, choć to jedne z wielu prawd tego świata (wybaczcie jeszcze raz). Przejdźmy jednak do tematu. Choć nad tym bardzo ubolewam nasza kopytkowa populacja to niestety bądź stety w znacznej większości Panowie (jakoś to przeżyje) i myślę, że niestety bądź stety się to nie zmieni (póki nie wyginiecie jak dinozaury) :) Widzę same pozytywne wypowiedzi na temat pomysłu i też jestem jak najbardziej za :) Chętnie kupię takową koszulkę/naklejkę. Wracając jednak do statystyki, skoro jest więcej Panów to przemówię choć raz Waszym językiem albo raczej pokażę jak  moźe wyglądać efektowne i efektywne reklamowanie kopytka :D

Zdjęcia są robione w kilka sekund, prymityw total. Zależy mi bardziej na idei i reszte zostawię dla wyobraźni xD

Nie wiem, może się nie znam, myślę jednak, że przybyloby nam Panów o ile są tu jakies dziewczyny (nie licząc mnie ) które taką koszulkę/naklejkę by kupiły/użyły. ;p

1. http://wrzucaj.net/52W

2. http://wrzucaj.net/52i

Takie koszulki z napisami są w modzie, wszystko mi jedno co tam za napis będzie widniał, panowie i tak sie paczo (wybaczcie znów) xD

Z góry uprzedzę pytania : 1. Nie, to nie moje częsci ciala xD  2. Nie nie umawiam się (chybaże na dm+bf2)  3.Nie, nie leczę się i nie zaczne oraz  4. Nie, nie jestem normalna (wiecej pomysłów na chwilę obecną nie mam ) xD

P.S. myslę, że żaden z Panów nie pogniewa sie widząc taką koszulkę , post napisałam poł-żartem , nikogo nie miał obrazić ani nic z tych rzeczy :)

P.S 2 - Jeśli posiadasz merola bądź fajna audice to nie obowiązuje Cię pkt. 2 :D

Powodzenia z czytaniem XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

trochę jestem opóźniona

eee tam troszeczkę tylko ;) 

 

i i reszte zostawię dla wyobraźni xD

  i od tego momentu nie wiem o czym czytałem dalej... :)

Wiem, że  ten mój post nic nie wnosi do tematu, ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Witam

@@--<<daro>>--, Darek temat dotyczy założenia sklepiku , a nie powitanie nowego forumowicza :) 

Mała rada: Piłeś, nie graj, masz kaca nie pisz na forum  hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobry pomysł ; )) Jeszcze lepiej by było jak by były koszulki z nickiem i nazwą sieci ; )) Na tak ; PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat się trochę rozwleka. Oczywiście jestem za, jednakże z uwagi na brak czasu wszystko się ciągnie w nieskończoność.

 

Jeżeli są chętni do wykonania profesjonalnych projektów koszulek i innych rzeczy z logotypami itd. które można udostępnić w takim sklepiku i podać dalej do "druku" to zapraszam na PW. Oczywiście osoby wykonujące grafiki na potrzeby takiej formy sklepiku zostaną nagrodzone.

 

Temat był otwarty wystarczająco długo, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×