Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

odbanowany Prośba o UB - popapraniec.

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: popapraniec^^
Serwer: Only dd2
Twój SteamID:STEAM_0 : 1 : 1280579
Twoje IP:77.242.225.130
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-07-14 , 16:30.
Powód bana:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina <<P ( L ) EPS>>DUDEK. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : popapraniec^^ 
[AMXBans] Powod : ' oBRAZA ' 

Nick Admina który zbanował:<<P ( L ) EPS>>DUDEK
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji i bana jeśli chodzi o obraze był jak najbardziej na mniejscu bo jednak Popapraniec przesadził ale nie pernamętnie bo to jest przesada max 3h mogłeś bać. Zajście poszło o gościa który grał odpalony i Popapraniec pisał mi na steam że ktoś taki gra ale wbić w tamtym momencie nie mogłem gdy już znalazłem chwilkę czasu postanowiłem wbić i oglądać gracza było widać jak najbardziej że gracz oszukiwał nawet na większości polskich serwerach miał bana za oszustwa ale nie o to chodzi. Ja bym jak coś skrócił bana i To jest ostrzeżenie dla Obu Zawodników

1 Popapraniec

Jeśli jest taka sytuacja wolaj innego admina nie warto wyzywać gdyż to nie przyniesie oczekiwanych skutków Admin po prostu może czegoś nie zauważyć i dlatego nie banuje.

Albo zgłoś Skargę na admina w takiej sytuacji

Ale błagam nie wyzywaj bo sam tego nie lubie

2. <<P ( L ) EPS>>DUDEK.

Jeśli nie jesteś w stanie określić czy widzisz wspomagacze u gracza to poproś o pomoc to nie jest wstyd jesteśmy żeby sobie pomagać.

Jeśli jakiś gracz wyzywał ale ta sytuacja się nie powtarza za każdym razem co jesteś na serwerze to daj kicka a potem bana na 5 min żeby ochłonął a jak to nie działa 30 min lub 3h.

 

Mają moim zdaniem obydwaj nauczkę na przyszłość. Skróć Cię mu tego bana do 3h dla nauczki a adminowi ostrzeżenie takie jest moje Zdanie a co zrobi Petrus to jego sprawa. ( Król ma zawsze rację i nie można kwestionować jego wyboru :D Petrusik :P )

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy ban , kick , i wgl , Wyzywaleś mnie poraz 2 , graczy tez wyzywales nie mowie ze teraz a wiec przykro mi jestem na wielkie NIE.

 

 

Zbanowalem mialem takie prawo skoro uwazalem ze gral , pisali mi inni gracze na chat , zrobilem to co do mnie na lezalo nie uwazam ze cos zle zrobilem

Edytowane przez plepsdudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chryste drogi adminie, naucz sie pisać po POLSKU, bo to co napisałeś jest dla mnie bełkotem.

Po drugie nie znasz regulaminu wewnetrznego serwera-ale przypomnę:

5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min

 

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 PoinT Dobrze napisał: Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min  

 

na Następny raz uważaj jak  wklepujesz bany :) 

 

 

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem długośc bana do 1h czyli już wygasł .

 

dudek tylko bez takich , mamy traktować  gracza , który obraża tak jak czitera ?  

 

Zamykam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×