Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

Skarga na <<P ( L ) EPS>>DUDEK.

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: <<P ( L ) EPS>>DUDEK.
2. Nick oskarżyciela (z gry): popapranie^^
3. Nick oskarżanego (z gry):<<P ( L ) EPS>>DUDEK.
4. Dokładna data (dzień+godzina): 2014 - 07 - 14
5. Mapa: de_dust 2
6. IP oskarżonego: -----
7. Steam ID oskarżonego: ----
8. Dowód przewinienia: Niestety brak.
9. Dodatkowy opis

Skarga jest z wiązana z niekompetencją wyżej wymienionego admina. Dziś mimo podania mu dokładnego opisu czitu, czy też wspomagacza ,którego używał gracz na serwerze ONLY DD2, admin nie zrobił nic, nawet nie przyjżał się graczowi, który grał na no recoilu. Najpierw wszedł na serwer i grał , później po napisaniu dwóch zgłoszeń przezemnie wreszcie raczył łaskawie przejść na specta i zamiast obserwować gracza, którego mu wsakazałem zajął się banowaniem gracza Lexi, który z tego co nawet ja jako gracz wiem ( bo przeglądam prośby o UB ) wstawiał dziś SS'Y. Sytułacja taka nie jest nowością jeżeli chodzi o tego admina, nie pierwszy raz nie ma on pojęcia kto ma aktywnego bana ,a kto go nie ma. Dochodzi do sytułacji, w których stali gracze serwera wskazują mu palcem i ogłaszają przez mikrofony,że dany gracz jest wśród aktywnych cziterów, a on dalej zastanawia się nad rozwiązaniem tego problemu - tak było np. w przypadku gracza Bezlitosny , który przez całą mape dręczył graczy na serwerze,a gdy wreszcie wszedł Dudek to dał mu jeszcze połowe drugiej zanim wreszcie podją kroki. Trudno dziwić się komu kolwiek,że w takich sytułacjach puszczają nerwy. Dziś usłyszałem ,że moje zgłoszenia nie będą brane pod uwagę bo jestem idiotą czy kimś takim. Gram u was naprawdę długo i jestem jednym z niewielu graczy, który gdy widzi czitera to szuka admina na steam,a później na alarmowym,a nawet ostatnio na TS3 gdzie nikogo nie znalazłem, więc jeśli już wchodzi admin to niech będzie to osoba kompetętna,a nie nadużywający władzy młokos,który nawet nie wie jak wygląda no recoil. Jeżeli Dudek nie ma zamiaru się denerwować, nie umie ocenić czy ktoś ma czity czy nie to niech się zrzeknie ADMINA , to proste. I ostatnia rzecz - od kiedy są PERMY za obraze? Czy Dudek nie ma dystansu do siebie? Czy poprostu brak prawidłowej oceny sytułacji nie pozwala mu działać jak należy? Ktoś powinien to przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I cały czas ta sama spiewka twoja. Twe wypocone głupoty zrobiły się nudne. Człowieku jak jesteś tak wiele uzdolniony to czemu ty nie pokażesz jakim jesteś KOZAK ADMIN. Znów skarga bez sensu i dowodów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że ty długo tutaj nie zawitasz. Poza tym nie mam zamiaru zniżać się do twego zerowego poziomu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jak admin nie jest pewien czitera to nie powinno się wymuszać na Nim decyzji. Admin też człowiek. Jedyny problem to pernamentny ban za wyzwiska oraz co do bana Bezlitosnego, aczkolwiek tutaj mogło się różnić IP - nie wiem tego bo nie podałeś dokładnie kiedy to było itp.

Co do posta wyżej, to nie obrażaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że jesteś tylko kozakiem przez kabelek, za który mamusia płaci. Boże mam ale mi dojechałęś, będę mieć koszmary. 

Zastanawiam się tylko nad tym czemu dla takiego bota jeszcze odp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Już nie przesadzaj. Nie prowokuj i nie wdawaj się w zbędne kłótnie.

A ja widzę że ty długo tutaj nie zawitasz. Poza tym nie mam zamiaru zniżać się do twego zerowego poziomu. 

 

 

To chyba jest obraza.

 

 

Widać że jesteś tylko kozakiem przez kabelek, za który mamusia płaci. Boże mam ale mi dojechałęś, będę mieć koszmary. 

Zastanawiam się tylko nad tym czemu dla takiego bota jeszcze odp. 

 

To jest rozmowa z Adminem? To jest śmiech na sali. Dziecko idz polataj z krówką na DM tam możesz wariować sobie, a przyjde i tak cie zjem. Pozdrawiam, bo widze,że teamt, który poruszyłem w ogóle nie jest 

tu tematem głownym. Są nim za to głupkowate wypowiedzi psełdo admina Forfitera. 

Jeżeli takie wypowidzei jak ta wyżej mają reprezentować poziom całej ekipy adminów to radze się nad tym poważnie zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skarga jest słuszna, admin powinien reagować na zgłoszenia graczy nawet, gdy nie jest pewien czy dany delikwent posiada czit (o którym nie ma zbyt dużej wiedzy) powinien chociaż coś z tym zrobić, nagrać demko i zgłosić cheatera, admin jest od pilnowania porządku.

Blackhill, powinieneś wykaż choć troszkę kultury, jesteś tutaj wysoko postawiony, więc kultura od ciebie jest wymagana, a za te posty powinieneś otrzymać warna.

 

Jak nie podoba się nikt cb tutaj nie trzyma. Nie będę już marnował klawiatury na jakieś odpisywanie

A ten post to chyba troszkę nie na miejscu, jest graczem cs-kopytko, więc powinniśmy zrobić wszystko, aby dobrze mu się tutaj grało. ;)

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila Black- to Ty pierwszy go obraziłeś, i wcale nie pokazałeś klasy tylko w ostatnim poście dalej nazywasz go ,, szmata". Troszke ochłoń, bo to Ty powinieneś jako admin zachować zimną krew, i być wzorem. Ogarnij sie!

A co do skargi- bez dowodów jest nic nie warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

y. Dziś usłyszałem ,że moje zgłoszenia nie będą brane pod uwagę bo jestem idiotą czy kimś takim.

 

A gdzie to usłyszałeś, bo jak na chacie, to pewnie będzie można sprawdzić w logach... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałeś ,

. Ale jak ciska jak szmata to wybacz,ale to dla mnie jest nikim.

a podam jeszcze wcześniejsze zerowe skargi  Skarga na forfitera - DD2 Skargi - cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Skarga na Forfitera! - DD2 Skargi - cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Więc nie wiem kto tu jak się zachowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoinT male pytanko grales kiedys z nim na dd2 bo jezeli tak to widziales jak sie zachowuje dla mnie to brak kultury zeby na publicznym serwie przez mikro obrazac kazda osobe bez powodu wiadomo emocje itp. ale dzien w dzien nie ma wiadomosci od kogos na steamie zeby go zbanowac za obraze innych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie grałem z w.w graczem.

Black wiem stary, ale jak wiesz że ktoś jest niekulturalny to nie znizaj się do jegp poziomu- bo jeszcze ktoś Was pomyli.

3maj klasę stary;), a nie...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opanujcie się. Po co w ogóle to ubliżanie sobie, było to kompletnie nie potrzebne, nie zachowujcie się jak dzieci, tylko jak dorośli (bez ubliżania ).

Wiele komentarzy było tu zupełnie nie potrzebnych, z jednej, jak i z drugiej strony. Pogódźcie się - po browarku i juuuu :)

 

A jeśli chodzi o skargę, to wydaje mi się , że w pewnym stopniu była ona uzasadniona. Mimo, że gracz czasami powie "trochę za dużo", to nie powinno się dawać mu od razu PERMA, tylko bana 5min, jak nie pomoże 30min, w ostateczności 3h.

Perm to była lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, chciałbym dorzucić kilka słów od siebie.

Wiem że popapraniec to trochę nadpobudliwy gość, ale jest jednym z nielicznych (tak, tak), z którym na tym serwerze można pograć drużynowo. Daje info, organizuje grę drużyny i ja się wcale nie dziwię, że traci nerwy kiedy wszystko psują gracze, którzy w ten sposób grać nie chcą. Tłumaczenia, że to FFA itd mam osobiście gdzieś. Nie włażę na serwer po to, żeby obrywać od przeciwników. On też nie. 

 

Nie wiem co napisał adminowi albo od kogo go wyzwał, mało mnie to obchodzi zresztą bo umiem czytać regulamin i widzę jak wół;

5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min

 

A on daje mu perma?  :-)

Założę się o co chcecie, że za jakiś czas przyjdzie tu ten admin i napisze, że pomyliły mu się guziki. Jasne...

 

Cała sprawa rozpoczęła się i dotyczy ignorowania jego zgłoszeń gracza grającego wedle niego nieprawidłowo.. To zawsze jest drażliwy temat. Gość ma prawo olewać jego zgłoszenia, nie ma prawa mu pisać że jego prośby na przyszłość będą ignorowane. Zwraca uwagę, że ogląda/oglądał danego gracza, jemu wydaje się czysty, koniec tematu. Obie strony są winne, ale jedna ma to w dupie i się nie wypowiada wcale, a druga siedzi z permanentnym banem... :D Ta pierwsza strona nie obchodzi mnie wcale, bo to nie moje kompetencje, ale popapraniec wraca na serwer w trybie natychmiastowym. Maksymalna kara za jego przewinienie, już dawno się skończyła.

Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

-PLEPS nie powinien dostać admina już na starcie, bo jest dokładnie tak jak zostało to powiedziane przez popraprańca.

-popraprany nadpobudliwy i strasznie wkuriwający momentami to fakt. Tyczy się to też jego zachowania. Nie można mu jednak odmówić prawidłowej oceny graczy, bo zawsze celnie trafiał w cziterów.

-wasze sprzeczki w tym temacie są naprawdę śmieszne, bo nie po to został stworzony temat. Popapraniec jest jaki jest, Forfiter tak samo. To nie temat na wyjaśnianie takich sporów

 

- NAJBARDZIEJ dziwi mnie brak reakcji admina zgłoszonego w skardze?! Tym bardziej, że człowiek pojawia się raz na tydzień. Tym bardziej, że nie zgłasza nieobecności. Tym bardziej, że jest niekompetentny. O tym mówiłem na początku. Tym bardziej, że nie ma na pewno tyle lat ile było w podaniu(wskazuje na to zachowanie i głos przez mikro). Tym bardziej, że mógł napisać do kogokolwiek z adminów, aby pomógł w wyżej wymienionej ocenie sytuacji.

 

 

W związku z tym. ADMIN zasługuje w tym momencie na SKARGĘ, ale popapraniec na temat wreszcie z jakimś konkretnym powodem.

 

Dorzucam też swoją prośbę o usunięcie tego admina z grona lub stosowną reprymendę za notoryczny brak udzielania się w życiu działu forum DD2 jak też serwera.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

A ja, popieram popaprańca. Gość lubi się czasem wkurwić, ale to On kieruje całym teamem, w którym się znajduje. Blackhill chyna ciut źle zaczęliście znajomość bo naprawdę on nie jest taki jak sobie wyobrażasz.

Co do Plepsa, gość naprawdę nie zasługuje na tego admina, bo nawet nie interesuje się zgłoszeniami a zgłoszona sytuacja nie jest pierwszą zaobserwowaną przeze mnie.

Raz jakiś gracz zgłosił jakiegoś czita (chciałem zobaczyć reakcję plepsa więc siedziałem cicho) i on odpisał: "nie przyjmuje zgloszen od noobo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,że gdy dochodzi do poważnej rozmowy i próby rozwiązania problemów to pan admin Blackhill się wyłącza i nie ma już nic do powiedzenia, ani do dodania. Bardzo dziwne gdyż wydawało mi się, że to tak wybitny autorytet w dziedzinie błyskotliwych i jakże trafnych odpowiedzi na forum.

Dziękuje reszcie adminów za wypowiedzi i zrozumienie zaistniałej tu sytułacji. Macie fajną ekipe ( z pewnymi wyjątkami ) i myśle, że jakoś wspólnie rozwiążecie problem.

Ps. A ja ograniczę bluzgi.Troche,odrobinkę...xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@popapraniec^^,Człowieku nie mam zamiaru dalej prowadzić rozmowy. Powiem tyle będę trochę mądrzejszy i ustąpię dla ciebie, bo w końcu masz czym się popisać pisząc o mnie. Widać jakim jesteś dzieckiem.

Co do ciebie to i tak jesteś zerem, który wiecznie szuka zaczepki. Może w końcu znajdzie się ktoś inny i pokaże jaki jesteś mocny tylko w gębie lub tylko w tym

I jeszcze 1 radzę udać się do lekarza bo masz coś nie tak z głowa.

Jak pisałem nie podoba się nikt ciebie tu nie trzyma na siłę, Nie będę opisywał bo szkoda mi czasu na cb, będę chodź odrobinę mądrzejszy i ustąpię dla cb.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zaraz zaraz , ja nie reagowałem , jak wchodzę na server dostaje spama 15 cziterów to sprawdzam..  to myślałeś ze ty jestes bogiem i odrazu twoje sprawdze sprawdziłem 1 , potem 2 nie da rady 15 naraz sprawdzać tyle mam do powiedzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@popapraniec^^,Człowieku nie mam zamiaru dalej prowadzić rozmowy. Powiem tyle będę trochę mądrzejszy i ustąpię dla ciebie, bo w końcu masz czym się popisać pisząc o mnie. Widać jakim jesteś dzieckiem.

Co do ciebie to i tak jesteś zerem, który wiecznie szuka zaczepki. Może w końcu znajdzie się ktoś inny i pokaże jaki jesteś mocny tylko w gębie lub tylko w tym

I jeszcze 1 radzę udać się do lekarza bo masz coś nie tak z głowa.

Jak pisałem nie podoba się nikt ciebie tu nie trzyma na siłę, Nie będę opisywał bo szkoda mi czasu na cb, będę chodź odrobinę mądrzejszy i ustąpię dla cb.  

 

Hahahahahhaahah.... Czy ktoś to ogarnia?! Powtarzasz się i jesteś prześmiesznym dzieciaczkiem, bo ja to synku mam 25 lat i prowadze tu rozmowę z osobami na poziomie, co zresztą widać po ich odpowiedziach. Tylko nie wiem co takie dno intelektualne jak ty tu robi, bo twoja składnia i to jak prowadzisz wypowiedz świadczy niezbicie o poziomie twojego wykrztałcenia jak i zresztą intelektu i wychowania.

To,że ja jestem cham, nie przecze JESTEM. Ale jak chce to mogę prowadzić rozmowe na poziomie, z tobą prowadziłem taką wymiane , na którą jak widze zasługiwałeś czego niezbite dowody mamy tu powyżej.

Jeżeli nie masz niczego konstruktywnego do dodania to nie udzialaj się w tym temacie bo, aż wstyd mi za twoją głupote. Napisze skargę również i na ciebie , na to w jaki sposób  wypowiadasz się gdy próbuje prowadzić normalną prowadzącą do czegoś konwersację. Czy ktoś może wykluczyć tego niedorozwoja z tej rozmowy? Bardzo bym prosił.

 

 

Zaraz zaraz , ja nie reagowałem , jak wchodzę na server dostaje spama 15 cziterów to sprawdzam..  to myślałeś ze ty jestes bogiem i odrazu twoje sprawdze sprawdziłem 1 , potem 2 nie da rady 15 naraz sprawdzać tyle mam do powiedzenia...

 

1. Jeżeli dostałeś spam w co nie wierze, to powinieneś być na spekcie i go sprawdzać, a nie grać. 

2. Grałeś i dopiero gdy JA cie zespamowałem to raczyłeś wyjść na specta.

3. Napisałeś,że moje zgłoszenia nie będą brane pod uwagę bo jestem plebsem o ile się nie myle.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieczku z gownem nie mam zamiaru pisać bo to nie przyniesie skutku. Twoje glupawe posty mnie nie ruszaja więc prosił bym zamilcz tam. No nie wiem czy ty wogóle masz te jak napisałeś 25 lat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×