Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

Skarga na <<P ( L ) EPS>>DUDEK.

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowieczku z gownem nie mam zamiaru pisać bo to nie przyniesie skutku. Twoje glupawe posty mnie nie ruszaja więc prosił bym zamilcz tam. No nie wiem czy ty wogóle masz te jak napisałeś 25 lat??

 

 

Z gównem nie masz zamiaru pisać? Czy ktoś mi może powiedzieć czemu ten admin nie dostaje WARNA za obrażanie ? Przecież to się w głowie nie mieści, zachowanie poniżej wszelkiej krytyki.

Głupawe posty? Ty poprostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem, dziecko,idz poczytaj książki, naucz się składnie pisać dopiero bierz się za pisanie.

Widziałeś temat tego postu? Jest to skarga na Dudka, więc jeżeli nie masz w tym temacie nic do powiedzenia to po cholere tu piszesz cokolwiek? NIE KOMPROMITUJ SIĘ JUŻ , JUŻ WYSTARCZY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Blackhill, nie przesadzaj. Nie masz prawa nikomu powiedzieć, żeby odszedł z serwerowni. Zachowaj umiar w swoich wypowiedziach, inaczej będziemy się gniewać. Twoje wypowiedzi w tym temacie zasługują na co najmniej 2 warny.

@@popapraniec^^, po co podsycasz kłótnie? Zachowuj się.

 

@@plepsdudek, bany permanentne za obrazę są niedopuszczalne. Jeszcze raz nie dostosujesz się do taryfikatora i się pożegnasz z rangą.

Staraj się reagować na wszystkie zgłoszenia, a jeżeli uważasz, że jest zbyt mało podstaw do nadania bana to poinformuj o tym gracza. Swoją drogą powinieneś znać rodzaje wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×