Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
K@zIu#.

Pjona!

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Paweł, mam 18 lat i mieszkam  w Gryficach. W kilku zdaniach postaram się przybliżyć Wam moją osobę, no.

Gdy jest mi źle lub potrzebuje wyciszenia, uciekam w świat muzyki, bo tam czuję się najlepiej. Słucham jej, w każdej wolnej chwili, co poprawia mi humor i odzwierciedla to, co czuję. Czasem lubię pożartować, pośmiać się, a czasem jestem strasznie poważny. Zadziwiająco często i dużo rozmyślam o różnych rzeczach, sytuacjach, ludziach, o świecie i ciekawych miejscach, czy podróżach o których marzę. Lubię, gdy wokół mnie coś się dzieje.

 
Ogólnie rzecz biorąc, jestem inny niż moi rówieśnicy. Nieraz mi z tym trochę ciężko, np. gdy chce czasem zostać sam na sam z moimi myślami, inni nie pozwalają mi żyć, uważają od razu, że mam doła, że coś sie stało, bo na co dzień jestem raczej pieprzonym wariatem, który żyje z przypałów, tryskam humorem, a takie rozmyślanie nie jest u mnie normalne. Każdy człowiek potrzebuje trochę wyciszenia, zastanowienia się, czy nawet uspokojenia.
 
Słuchając muzyki przywiązuję bardzo dużą uwagę do tekstów, dlatego też nie mam ulubionego rodzaju muzyki, bo w każdej znajdę coś, co mi sie spodoba - chociaż, większość nut, które słucham, to rap. Teksty muszą mieć głęboki sens, przesłanie, a muzyka w której nie ma słów, musi mieć dobry klimat, żeby mi sie spodobała.
 
Kocham też być blisko natury, bo mnie uspokaja i daje natchnienie do sensownych rozmyśleń i chęci poznania tajemniczego świata, który kryje dla nas tyle niespodzianek. Przez to właśnie lubię podróże i marze o odwiedzeniu na świecie kilku specyficznych miejsc, które mają swoją kulturę, np. Barcelona, Madryt, czy Londyn.

______________________________________

 

Chętnie zostanę u Was grafikiem smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×