Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
plepsdudek

Możliwosc widzenia

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponuje dodanie dla widoku admina jak ktos wciska Fy , widzialem to na paru serverach i działalo to z dobry skutkiem , widać kiedy ktos odpala czity i odrazu można go lookać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co chcesz widzieć? że ktoś włączył latarke? Jakoś dziwnie to opisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wiedział oco chodzi to bylo dobrze, ale chodzi oto jak admin siedzi na sepkcie i obserwuje gracza tylko kliknie F to coś wyskakuje ale nie wiem tak to zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za propozycja.... matko.

Pewnie chodzi ci o "wcisnąłem F11 mogę czitować" czy coś w tym stylu.

Przejdę do sedna. Popierdolony pomysł i do niczego nie potrzebny. Kto wie czy nawet istnieje plugin na to. 

Kolejny dowód na to, że jesteś co najmniej lekko nierozgarnięty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na F11 można mieć bindy na różne rzeczy, kto powiedział że tylko to do wh jest. Może nawet mieć na przykładowym F11 nakładke steama :) Jeśli o to chodzi to propozycja bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plugin ze widac jak gracze wciskaja F1 - F12 moga byc bindy ale to widac czy gracz gra odpalony , poprostu widzisz kiedy wciska wtedy mozna go lookac :)o to mi chodzilo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co chodzi, z pewnością ułatwi sprawdzanie gracza, bo jeśli wchodzimy na speca i go oglądamy, a on nacisnąl F2 i ma skilla 2 razy słabszego niż rundę temu to wiadomo, że to cheater, niemniej jednak uważam, że to zbędne. ;p

Kiedyś miałem na swoim serwerze zablokowane klawisze F1-F12, po wcisnięciu wyrzucało gracza z serwera. ;p

 

@Up

Plugin nazywa się showkeys, klasyczny pokazuje tylko WASD duck/jump, ale można łatwo to przerobić. ;)

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sporo graczy pod tymi specjalnymi klawiszami ma zrobione bindy pewnie. Nie utrudniajmy gry przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna propozycja. Po 1 opisana tak chaotycznie, że chyba bardziej się już nie da. @@plepsdudek, jeżeli coś piszesz to później to czytaj i sprawdzaj czy wszystko jest ok.

 

Jakaś tam to wskazówka może być, ale dużo osób może tam mieć po prostu zbindowane bronie. Ja np. jak dawniej grywałem wszystkie klawisze F miałem zajęte, a z tego co pamiętam pod dwoma ostatnimi miałem granaty ;)

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×