Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

145 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

teraz czas na beke z tego całego "evenciku", bo z tego co pamiętam boss aka petrus nie wyrażał na nic zgody, a przynajmniej nic nie wspominał o udostępnieniu serwera :>

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus wyraził zgodę, jest ''dymek'' w pierwszym poście. Tylko ktoś nie dopytał o hasło chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam problemy z prądem 

 
1.Mecz Zabójcze Westy  - Schowani Za Sałatą  15:00   
2.Mecz Schowani Za Sałatą - HeadHunter'S 16:00  
3.Mecz Implanty GaminG - Schowani Za Sałatą 17:00  
4.Mecz Zabójcze Westy -  HeadHunter'S 18:00
5.Mecz HeadHunter'S - Implanty GaminG 19:00
6.Mecz Implanty GaminG - Zabójcze Westy 20:00
 
Jeszcze raz przepraszam SnopX masz na pw all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijcie na czas all o 18:00, może coś ubijemy... a jak nie to dupa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@WerLL
nie ma co przepraszać, ale pw mogłeś ogarnąć wczoraj, wieczorkiem je rozesłać dla kapitanów drużyn pierwszego meczu i mecz odbyłby się nawet pomimo Twojej nieobecności.
Teraz mogę zagrać tylko jeden mecz, ten o 17, później nie mam czasu, tak więc teraz gramy normalnym składem. O 19 i o 20 zagra ktoś za mnie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie. Przepraszam chłopaki, ale mój net oszalał. Dowiedziałem się, że o 20:00 będzie lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Drużyny (1): HeadHunter'S

Kapitan : WerLL^^

Gracze : Niko ! | asshole, | doc |-Delta_Forst_[JP100]__________|

TEAM PEŁNY

 

 

Serio? ch*j nie turniej ^^ ogranizacja to komedia :D NAWET "organizator" miał jednego członka z tej ekipy..... śmiechłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam,
tak w słowach podsumowania:
- Organizujecie turniej, więc wypadało się z góry za to porządnie zabrać, a nie zostawiać wszystko na ostatnią chwilę. PW mogliście wysłać wczoraj wieczorem dla kapitanów drużyn i wszystkie mecze odbyłyby się planowo, pomimo Waszych problemów.
- "Implanty GaminG zostają zdyskwalifikowani 

Powód : Gracze z innej sieci."
Czekam na cytat z tego tematu, w którym jest wspomniane coś o tym, że wszyscy gracze muszą być z serwerowni cs-kopytko.pl.
A co do innej serwerowni to poker, Fury i nie wiem kto tam miał za mnie grać, bo po kolejnym przesunięciu godziny olałem ten turniej, nie są z innej serwerowni, tylko to moi koledzy z którymi kiedyś sporo mixowałem w 1.6 a którzy teraz przerzucili się na CS:GO. To źle, że przyciągam tu nowe osoby?
- Nie zagralibyśmy i tak, bo jak nie umiecie trzymać się danych godzin to Wasz problem. Najpierw mieliśmy grać o 14, wszyscy gotowi, pytają mnie co z meczem, a ja nie mam bladego pojęcia co im odpowiedzieć. Dobra, gramy o 17. Odświeżam serw a tu kolejna mapa i komentarz "będzie przesunięcie". Wasz początkowy pomysł na DD2 Only i do 10 wygranych rund można było przeboleć, ale ustawianie wszystkich pod to kiedy Wam pasuje to już żenada.
- Ponad to, wchodzę na serwer o 17, a tam gra 4 vs 3.

Następnym razem proponuję Wam, aby jak się za coś zabieracie to róbcie to porządnie, wszystko przemyślane, a nie na od*ierdol. Najpierw wyjechany w kosmos termin, Petrus wtrąca swoje zdanie to już wszystko zmienione, później jedna osoba nie może grać to znów zmiany.

Rozumiem, że ten turniej miał ukazać serwerownię w lepszym świetle? Gorszej reklamy i opinii zrobić już nie mogliście..

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Turniej... Ja wiedziałem, że jeżeli sam się za to nie zabiorę to będzie wesoło. Nie mam obecnie internetu, a raczej transferu w pracy, więc przez dzień nie mogę wchodzić na forum. Dlatego też 'pozwoliłem' działać 'organizatorom'. Tematem było spore zainteresowanie, więc nie chciałem przerywać, jednakże od początku pewne wątki były archaiczne.

 

Odnośnie hasła na serwer to wszystko opisałem wczoraj autorowi tematu na PW. Dostał jasne instrukcje jak obsługiwać serwer oraz hasło i rcon do serwera. Miał je rozesłać do kapitanów drużyn. Nic nie wspominał, że nie zna się na obsłudze itd. serwera (co wydało mi się oczywiste, że zna). Dziś mi oznajmił, że nie ma admina i nie wie jak zmienić mapę. Sorki, ale jest to poniżej krytyki.

 

Widzę duże zainteresowanie tematem, więc może umówimy się na kolejny turniej? Tym razem byłby to turniej 2 vs 2 (chyba, że wolicie inny), nagrody, terminy, regulaminy ustalone odpowiednio wcześniej.

 

Jedynie co to nie dopatrzyłem TS, który Pukawka nie przedłużyła, a ja jej nie napisałem przypomnienia. Na szybko z własnej kasy Wam go przedłużyłem w pracy, abyście mogli jako tako kontynuować grę. Serwer oraz hasła do niego zostały przygotowane dzień wcześniej.

 

Proszę o komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję turniej 3 vs 3, nie będzie problemów z terminem, a jak komuś nie pasuje termin to niech nie gra.

Organizator powinnien chociaż trochę znać komendy Rcon. Właściwie wystaczy komenda na zalogowanie się, zmianę mapy, restart rundy... -_-

 

 

rcon status - pokazuje liste graczy

rcon users - to co wyzej

rcon sv_restartround 1 - restart rundy

rcon changelevel de_nuke - zmiana mapy na de_nuke

rcon mp_timelimit 20 - czas rozgrywania mapy

rcon mp_winlimit 12 - zmiana mapy po 12 wygranych rundach

rcon mp_buytime 0.25 - limit czasu ile gracz moze kupowac ekwipunek 0.25 to 15sek.

rcon mp_friendlyfire 1 - ff wlaczone; 0 -wylaczone

rcon mp_roundtime 2 - czas rundy 2 minuty

rcon hostname "Moj serwer" - zmiana nazy serwera

rcon kick Player - wykopanie gracza o nicku Player

rcon addip 0 82.56.1234 - ban pernamentny dla gracza o takim ip

rcon sv_password "haslo_na_cw" - zmiana hasla dostepu na serwer

rcon say text - napisanie jakiegos textu

rcon exec serwer.cfg - wczytanie configu serwer.cfg

Zródło: cscenter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w tym temacie: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24043-przydatne-komendy-rcon/

Podałem go autorowi, żeby się zapoznał.

 

Odnośnie turnieju zasugerowałem 2 vs 2, gdyż więcej osób ciężko zgrać i jest duże prawdopodobieństwo, że będą problemy ze składem.

 

Taki turniej musi mieć jasne zasady, regulamin, wyznaczone nagrody oraz wcześniejszą zapowiedź m.in. na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślałem o zbudowaniu strony na której byłyby składy, wyniki, terminarz.

Bo wszystko w jednym temacie jest strasznie amatorskie...

Co wy na to?

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Organizator powinnien chociaż trochę znać komendy Rcon. Właściwie wystaczy komenda na zalogowanie się, zmianę mapy, restart rundy... rcon status - pokazuje liste graczy rcon users - to co wyzej rcon sv_restartround 1 - restart rundy rcon changelevel de_nuke - zmiana mapy na de_nuke rcon mp_timelimit 20 - czas rozgrywania mapy rcon mp_winlimit 12 - zmiana mapy po 12 wygranych rundach rcon mp_buytime 0.25 - limit czasu ile gracz moze kupowac ekwipunek 0.25 to 15sek. rcon mp_friendlyfire 1 - ff wlaczone; 0 -wylaczone rcon mp_roundtime 2 - czas rundy 2 minuty rcon hostname "Moj serwer" - zmiana nazy serwera rcon kick Player - wykopanie gracza o nicku Player rcon addip 0 82.56.1234 - ban pernamentny dla gracza o takim ip rcon sv_password "haslo_na_cw" - zmiana hasla dostepu na serwer rcon say text - napisanie jakiegos textu rcon exec serwer.cfg - wczytanie configu serwer.cfg

Wtf? Gdzie to się wpisuje? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

W konsolę.

Pewnie chodziło mu o to, że 80% tych komend na mixowym serwerze nie będzie działać, bo są pod serwery z metamodem ;) U Nas ograniczmy się do tych podanych w temacie (link wyżej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×