Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Trefl

RANGA ODEBRANA Kryspin na admina ?

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera - KrySpiN# WLKP
2. Steam ID -STEAM_0:0:43187387

3. Wiek -15 lat
4. Czas spędzony na Serwerze -http://www.gametracker.com/player/KrySpiN%23%20WLKP/193.33.177.21:27266/

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS -Doświadczenie w adminowaniu mam duże na codach miałem 3 razy admina i z tego 1 raz opiekuna serwera .
6. Znajomość AMXX - 8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Bywam dużo na codzie , jestem praktycznie cały czas dostępny na steamie,skypie,GG.
8. Mikro - TAK
9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał) -Tak

10. Reklamy [5x] lub sms - Osoba starająca się o admina na serwerze ma obowiązek wkleić pod podaniem 5 linków do reklam -SMS

11. Linki do poprzednich podań -Brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Jestem na nie. Czemu? Po pierwsze, brak tagu na steam. Po drugie, w profilu masz inne SID od tego, co dałeś w podaniu. Po trzecie, jak sam mówiłeś, wróciłeś niedawno i grasz na serwerze od tygodnia. Posty nabite na szybko. Popraw to zamieszanie ze stemem i dodaj tag. Wtedy dam Neutral, teraz jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.]

Trefl od ciebie wymagam o wiele więcej. Dodasz tag na steam, poprawisz zamieszanie z Sid'em. Jeśli zrobisz, to wszystko, to neutral, ale jeśli będzie poprawny kod z sms, to będę na tak. Pogadamy nie długo na steamie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

3. Wiek - Minimum 16 lat - Napisał to Petrus........................................

Albo coś tu jest nie tak hmm , albo jestem głupi i tego nie rozumiem że piszecie na "tak" jak nie spełnia od wymagań.

Oczywiście jestem na NIE z tego POWODU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie na nie gralem dzisiaj z toba i nie zachowywales kultury wiec na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram jak bot - przy rozpatrywaniu podan czesto przymyka sie oko na takie aspekty, gdyz jezeli mielibysmy trzymac sie kurczowo wymagan to 3/4 podan byloby nie do przyjecia. Tak naprawde zadko kto spelnia wszystkie wymogi. Poza tym z doswiadczenia wiemy, ze nie jest zasada iz starszy admin bedzie lepszy od mlodszego. Co do samego podania to osobiscie nie znam i z tego co widze, zdania sa mocno podzielone. Jestem Neutralna w tym podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na TAK ale masz 15 lat a wymagane jest 16. Mikro masz więc jak byś używał to lamiesz regulamin. Można spróbować.

 

Ale też mnie ciekawi czy na prawdę twoja znajomość to 8/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się sprawdzisz.

 

Podanie zaakceptowane.

 

@edit 2.09.14

 

Admin usunięty:

- reklama innej sieci

- brak gry na serwerze

- ubieganie się o admina na innej sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×