Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CsSite

nowe mapy

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam gram na ty serwie już trzy tygodnie a już zdążyłem zauważyć ze cały czasz są te same mapki : rata_1337 rat westood westwood_big de dust long de dust  i te mapy są proszę zęby takie mapy jak te wybierać raz na 3 rundy i dodać inne mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, wręcz przeciwnie trwa temat dotyczący usunięcia map http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36642-ograniczenie-ilo%C5%9Bci-map/. To jaka jest następna mapa zależy od Graczy bo zwycięża ta, która uzyska najwięcej głosów. Zawsze możesz nominować mapę, aby była w vote pod ''1'' wpisując po prostu jej nazwę na say.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są grane takie, bo gracze sami je najczęściej wybierają. Czasami admin może zrobić vote na mniejszą mapę, ale to w przypadku jak są 3 osoby na np.rats_1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest na te czasy dodać same małe mapki ze względu na to że jest mała grywalność . I te mapki typu de_dust2_long , cs_max są tylko dostępne na codzi'e .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to jestem na nie ! ponieważ mamy wystarczająco dużo mapek i sądze ze tyle wystarczy i nie trzeba nic usuwać ani dodawać :) i to że gra mało ludzi to nie znaczy że juz trzeba mapki dodawac albo usuwać to tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×