Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Doon

New !

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Proponowałbym dodanie na forum dodatkowy hmmn. jak by to nazać, przy każdym serwerze są Logi,Chat itp, moja propozycja dotyczy dodania obok tego opcjr RANK i Np.każdy z graczy moze zobaczyć na jakim jest ranku, na jakim ranku jest jego kolega oraz kto jest przed nim i za nim.

 

2. Lub zamiast propozycji 1 można dodać na serwer komendę /top30, /top45 itd. działało by to w sposób taki ze Np. /top30 pokazuje graczy z rankiem od 15-30.

 

3. Proponowałbym przywrócenie komendy /wyzwania, ponieważ bylo to bardzo fajne ;), a dodatkowo każdy exp sie przyda ;).

 

 

To z mojej strony tyle!

 

Pozdrawiam ! Quan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Raczej 2 ;) 

 

No własnie "WYZWANIA" Gdzie one ? ;D Niech wrócą :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wrócą, po co HLTV. Było już mówione na forum, że wyzwania obciążają HLTV..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2. Lub zamiast propozycji 1 można dodać na serwer komendę /top30, /top45 itd. działało by to w sposób taki ze Np. /top30 pokazuje graczy z rankiem od 15-30.

 

Jak top 30 to od 1-30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak top 30 to od 1-30 :)

Jest takie coś jak /top15 (1- 15)

Dla mnie bez sensu jest /top30 itp. Jeśli chcesz zobaczyć na jakiej pozycji jesteś w ranku wpisz /rank.

Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA TAKK ZIOMKI :D TEN TOP 30 I , I TOP 50 TO ZAJEFAJNA SPRAWA I RABK NIECH WYZWANIA WRÓCĄ ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum można by było dodać tabelę z aktualnym rankingiem wszystkich graczy, ale dodawanie w grze opcji top30, top50 itp. to według mnie głupi pomysł. Jeżeli na forum zostałby wprowadzony ranking to więcej osób wchodziłoby na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze jak by wróciło to co było kiedyś czyli psychostats tam było wszystko dokładnie podane ile godzin było się na serwerze, ile było fragów z danej broni ile z hs, był cały ranking wszystko było do wglądu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ja się pytam HLTV nie działa przez wyzwania?! Przecież te 2 sprawy nie są wgl. powiązane ze sobą. Grałem już na kilku CoDach (na 1 byłem technikiem) i nigdy nie miałem z tym problemu.

@topic

Moim zdaniem bardziej sprawdziłaby się przewijana lista po wpisaniu /top100. Widziałem już to gdzieś i działało całkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł powrotu wyzwań uznaję za bardzo dobry pomysł po pierwsze każdy dodatkowy exp się przyda, a po drugie jak sama nazwa mówi będzie to dla nas jakieś wyzwanie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwania zostały przywrócone w formie takiej jaka była wcześniej. W przyszłości trzeba będzie to nieco zmodernizować.

 

W razie jakiś błędów proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×