Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ReaLLy ?!

Skarga na HaNka

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): ShaTTer
3. Nick oskarżanego (z gry): HaNka
4. Dokładna data (dzień+godzina): 2014.07.27 19.37
5. Mapa: de_dust2_snow
6. IP oskarżonego188.121.11.8
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:1:19633900
8. Dowód przewinienia: Świadkowie i demo
9. Dodatkowy opis: Gram sobie i wchodzi admin HaNka i spamuje na y@@ . Prosze o odebranie praw pisania na y@@

Edytowane przez ShaTTer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm od kiedy Hanka ma admina na dm+bf2?: D

Świadkowie mogą być nie wiarygodni ;P a demo pokazuje tylko czat nieżywych 

Edytowane przez Madara./W0w/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejdzie sie bez swiadkow, mam screena. Spam wygladal nastepujaco - Po tym jak weszlam na serwer i zbanowalam czitera, niewiarygodny shatter glupio zapytal czy tez jestem adminem, odpisalam tak samo glupio na y@ iz "NIE". Po tym tekscie uslyszalam ze On tez jest adminem i idzie pisac skarge ze spamuje :D Przepraszam ale smiac mi sie chce :D Poza tym, co z shattera za admin skoro wchodze na serwer i na momencie widze dwoch haxow ktorzy graja sobie z nim w najlepsze :) Rozumiem ze kazdy chce pograc ale od czasu do czasu warto zerknac na specta :) Zacznij cos robic bo ta ranga jak narazie nie jest Ci potrzebna :) Wszystkich chetnych zapraszam do ogladania dema jak to strasznie spamowalam :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 9

Jesteś Adminem i nie wiesz kto z Tobą w ekipie? :o Odnośnie czatu na DM można odczytać wszystko poza u@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Juz wszystko jasne, masz 12 lat i chciales byc fajny :) Oczywiscie nie ublizam pozostalym adminom w podobnym wieku gdyz nie jeden sprawowal stanowisko lepiej niz duzo starsi koledzy :) Wg mnie jednen wyraz nie czynie mnie spamerka tak jak twoja ranga nie czyni Cie dobrym adminem :) eot.

 

 

Ps. Cos slabo zainteresowany jestes swoja skarga :)

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Następna bezpodstawna skarga bez dowodów. Za takie nieprzemyślane i bezsensowne skargii powinna być jakaś kara np. ostrzeżenie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym, co z shattera za admin skoro wchodze na serwer i na momencie widze dwoch haxow ktorzy graja sobie z nim w najlepsze

 

 

Szczerze ? Nie mam pojęcia po co ta skarga powstała skoro "poszkodowany" wyszedł na tym gorzej niż oskarżony, + nie widzę demka jedyne co mogę zauważyć to, to że twój post został edytowany i za pewne demko usunąłeś bo nic na nim nie było widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Darek jak mam wiedzieć ? Jak nie ma jej podania .

 

@@Haneczka1985 gra tu jak by nie patrzeć 4 lata, a Ty 5 miesięcy, więc się nie dziw ;) Swoją drogą gdybyś był aktywniejszy na forum zobaczył byś, jak się udziela czasem w różnych tematach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShaTTer szczerze ?

HanKa ma racje, sam widziałem ciebie wiele razy jak ty sobie grałeś a same haxy latały, powtarzało się to wiele razy, a ja musiałem zajrzeć na /spec, bo ty właśnie chciałeś nabić sobie odznaki. Nie ukryję, że także lubiłeś sobie "spamować" na y@@.

Więc wina leży po twojej stronie ziomuś.

 

Ps.

W podaniu miałeś 23 lata :))           http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36064-podanie-shattera/

A z profilu wynika 2002r.==== 12 lat ^.^

Napisałem, co miałem napisać.

Dziś wyjeżdżam z powrotem do Polski i wrócę do gry, sam się tobie będę przyglądał :)

Pozdrawiam i powodzenia :DD

Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ForeverMore dobrze gada.W podaniu masz 23 lata a w profilu 12 . Wiec oklamales połowę ludzi którzy Ci zaufali i dali rangę Admina.Ojj Kiepsko zobaczymy co na to Petrus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że z wiekiem skłamał wiadomo od ponad miesiąca [lekko], jednak zapewne Petrus ze względu na pozytywne głosy w podaniu chciał dać szansę. Dostał ją, zobaczymy jak wykorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ShaTTer, przecież HaNka ma od dłuższego czasu admina na DM+BF2, a ty nie zdążyłeś się jeszcze zorientować.. o.O trochę dziwne.

A sama skarga, moim zdaniem była niepotrzebna. Napisała parę zdań/słów a Ty od razu chcesz jej odebrać możliwość pisania na y@@. Następnym razem przemyśl 2 razy, zanim napiszesz na kogoś skargę, w dodatku nie mając konkretnych dowodów. 

Pozdro yo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×