Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mefix

[DD2] Borsuk Miodowy

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): meFiX
3. Nick oskarżanego (z gry): Borsuk Miodowy
4. Dokładna data (dzień+godzina): 30 lipca, 11:25
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego: 83.31.66.58:27351
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:75614615
8. Dowód przewinienia: http://www.speedyshare.com/8pTfs/Borsuk-Miodowy-Zachowanie-godne-administratora.rar
9. Dodatkowy opis: Sytuacja powtarza się dosyć często, póki co wybaczałem Borsukowi, bo myślałem, że jest to spowodowane wysoką temperaturą. :D Jednak dalej jest to samo, kompletnie nie daje przykładu innym. Nie jest to zachowanie godne administratora, takie "obwinianie wszystkich" za to, że się przegrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam się już nudzi czy co?? Skargi o takie pierdoły piszecie? Banuje on kogoś z tego powodu albo kickuje? Jak nie to za tą skarge warn się jeszcze należy. Jak tak dalej pójdzie to za to że admin przeklnie 1 raz to będzie skarga leciała? Ehhh Skarga do kosza bo bezsensu to jest. Skargi się pisze z poważnych przewinień a nie takich duperel. To ja i połowa adminów już dawno powinniśmy uprawnienia stracić bo z każdym adminem co grałem słyszałem takiego słowa od niego.

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prosiłem żeby goście coś ogarniali to po nich spływało to jak po kaczce, nic innego prócz raszu i narzekania czego TT kampi i wyczekuje, jak CT biegło i od razu było na repsie TT i wszystkie BS'y były czyste...Mimo, że to serwer FFa to w końcu jakieś zasady TP panują bo chyba o to chodzi w cs'ie. Niektórzy nawet powychodzili dziękując za taką grę...

 

@EDIT

Bez powodu nie klnę, ale jak ktoś takie coś gra to mam ochotę złożyć wymowę, bo naprawdę rano nikt nie umie grać w tą grę.

Takie coś mnie wkurza i wkurzać będzie...

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to za to że admin przeklnie 1 raz to będzie skarga leciała?

No Ty jesteś pierwszy do odstrzału. Borsuk opanuj się trochę, Admin powinien dawać przykład a z tego co wiem, nie jeden Gracz za te teksty by wyleciał. Można pisać innymi słowami takie coś :) Z drugiej strony coś relacje między adminami Kopytka widzę są słabe :-/

 

6. Adminowi zabrania się używania wulgaryzmów oraz obrażać innych graczy

Jak komuś raz na kiedy coś się wymknie to można odpuścić jak było pisane, lecz jeśli w kółko to raczej kiepsko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No Ty jesteś pierwszy do odstrzału. Borsuk opanuj się trochę, Admin powinien dawać przykład a z tego co wiem, nie jeden Gracz za te teksty by wyleciał. Można pisać innymi słowami takie coś :) Z drugiej strony coś relacje między adminami Kopytka widzę są słabe :-/

 

Jak komuś raz na kiedy coś się wymknie to można odpuścić jak było pisane, lecz jeśli w kółko to raczej kiepsko :(

E tam ja to wiem Daro:Dale gracze też nie wylatują za przeklinanie tylko nadmierne używanie wylgaryzmów i wyzwiska.

No i potwierdzam sam jak gram to potem  jest tylko płacz na serwerze że ktoś z TT kampi na respie a jest jeszcze ponad 1:00 do końca rundy i potem admini dostają pełno żalu od graczy że na takie coś pozwalają a gracze ze steam często uciekają z tego powodu że nikt BS nie pilnuje i się wkurzają bo 1 nie ugra 6 czy tam więcej graczy to ciężkie jest. Każdemu troszkę nerwy puszczają np. Mi też ale ważne by potem nie nadużywać praw admina.

Ps. Można zauważyć że coraz mniej graczy bywa na DD2 a więcej na TP przynajmniej na moje oko.

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, nie trzeba od razu pisać skargi. Jeśli u nas jeden z adminów na admina Cod'a by napisał taką skargę, to popsulibyśmy bardzo dobre relację pomiędzy adminami. Powinieneś mu przypomnieć, że jest adminem, a nie od razu pisać skargę na niego meFIX.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk, Achmed - Wasz tok rozumowania mnie dobija. :P Zatem wytłumaczę to wam jak małemu dziecku.

Złamał regulamin? Złamał, nie ma tutaj żadnego "ale". :)

A i jeszcze jedno, jeśli nie banujecie kogoś za teksty typu "gram z idiotami, cały team ct to idioci" to najzwyklej w świecie jesteś słabymi adminami. ;p (Tak bynajmniej zrozumiałem wypowiedź achmeda).

 

Wysłane z telefonu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meFIX Ty raczej nie rozumiesz podstaw że Admin to też gracz i nie musi się zachowywać jak szlachta i od razu za to że łamie regulamin skargi pisać czy tam banować. Ty za bardzo swoją rolą się przejmujesz i nie powiem Ci że już mi podpadłeś za 1 rzecz i wiem że przy Tobie lepiej o niczym nie rozmawiać i w ten sposób sam sobie psujesz reputację między Adminami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

meFIX Ty raczej nie rozumiesz podstaw że Admin to też gracz i nie musi się zachowywać jak szlachta i od razu za to że łamie regulamin skargi pisać czy tam banować

Jednak odrobinę kultury powinien zachowywać. :)

Ty za bardzo swoją rolą się przejmujesz i nie powiem Ci że już mi podpadłeś za 1 rzecz i wiem że przy Tobie lepiej o niczym nie rozmawiać i w ten sposób sam sobie psujesz reputację między Adminami

Sugerujesz, że mam przymykać oko, gdy admin łamie regulamin po to, aby mieć respect u innych adminów? :-/ (W dodatku nie jeden raz, a kilka razy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przymykać oko na niektóre sprawy bo w wojsku nie jesteś by tego tak pilnować. Admini mają sobie pomagać a nie że wbija jeden admin i każdy nagle wychodzi bo z tym adminem grać nie chcą lub nagle czekają aż wyjdzie bo tak jest jak Ty wbijesz ;) Kulture zachować każdy musi ale bez przesady że po takim czymś skarge piszesz. Ehh nie wiem czy Ty próbujesz tytaj się pokazać czy też komuś pupcie liżesz ale wiesz mi nie warte. ;) Lepiej mieć przyjaciół koło siebie niż samych wrogów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 w wojsku nie jesteś by tego tak pilnować.

Po to właśnie jest ktoś taki jak admin. ;)

 

Tak przymykać oko na niektóre sprawy

Przymykałem, wiele razy, ale to nic nie dało. (Przeczytaj uważnie 1 post) Więc jaki sens w tym przymykaniu oka, skoro każdego dnia jest to samo? :)

Masz rację, admin to też gracz i go też dotyczy regulamin. Każdy gracz dostałby bana za takie teksty i mi nawet nie mów, że nie, bo jeśli teksty typu "cały team ct to jakieś tępaki" "Gram z idiotami" nie zasługują na potępienie to jesteś bardzo wyrozumiały...

 

5. Obowiązkiem każdego Admina jest zachowanie kultury oraz opanowania niezależnie od okoliczności.

6. Adminowi zabrania się używania wulgaryzmów oraz obrażać innych graczy (na serwerze, jak i w powodach banów np.spierdal*j stąd itd.) nawet cziterów jak i graczy łamiących w inny sposób zasady panujące na serwerze.

7. Admin swoim zachowaniem ma dawać przykład graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meFIX nie będę Ci tego tłumaczył bądź dłużej adminem a sam się przekonasz jesli będziesz za takie teksty każdego banował to graczy na tym serwerze szybko braknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nadgorliwość. Przesada. Próba zrobienia szumu oraz zdobycia jakiegoś respektu wobec swojej osoby. Tak skomentuję skargę. 

Starasz się, ale przesadzasz mefix. Podejrzewałem, że tak będzie.

Skarga słuszna, ale gybyś napisał to na PW/U@ czy gdziekolwiek indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Czarna owca na dd2.... 

O byle gówno skarga krótko mówiąc jeżeli mielibyśmy banować każdego za "Kurwa" albo powiedzenie prawdy co myśli i teamie to graczy by nam brakło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

hehehehe...

Chłopie, każdy admin admin na pewno coś klnie i to nie raz. 

Normalny odruch w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem po prostu dość tych ludzi, a jakby było mało padł mi laptop (tak się zagrzał, że się zaczęło coś dymić).

Na szczęście jutro przychodzi nowy komp (już poskładany, sam ustalałem części). 

Każdy coś ma na sumieniu, nie ukrywam, ale żeby aż tak nie ogarniać mapy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Jak według Was taka gra ma prawo i ma rządzić na dd2 to proszę o odebrania mi rangi.

Nie każdy jest nie wiadomo jakim skillem. To serwer publiczny, każdy gra jak potrafi. Poza tym nie przeginaj, nikomu łaski nie robisz. Cenimy chęć pomocy, ale takie teksty mnie dobijają.

 

 

Gracze i tak nie nauczą się przestrzegać regulaminy, jak ja mam być dla nich przykładem to niech pokażą, że potrafią i zasługują.

Pomyliłeś chyba strony. Ty masz obowiązek dawać przykład i dbać, aby na serwerze była dobra atmosfera.

 

Podsumowując nie są to jakieś wyszukane przekleństwa, ale nie można używać ich co chwilę. Jak raz się wymknie coś to jest ok, ale panuj nad sobą.

 

Myślę, że będzie ok już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×