Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

TURNIEJ Turniej 3 vs 3 SIERPIEŃ 2014 CS 1.6 - offtopic-

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

To jest mój rezerwowy gracz i prawdopodobnie będzie grał jutro za Czite.

Jeżeli wprowadzacie rezerwowego, to zgodnie z regulaminem musi on grać do końca i to on odbierze nagrody. Radzę zapoznać się z zasadami, bo z postu wyżej wywnioskowałem, że chcesz zmienić go jednorazowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie nagrody, Pietrek? Wystarczy, że ja z nimi raz zagram to enemies mają zwycięstwo w kieszeni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składy można zmieniać do dziś 2h przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

 

Przypominam, żeby zapoznać się z regulaminem tym tematem, jest w nim informacja np. o:

W trakcie trwania turnieju dopuszcza się jedną zmianę w składzie (poza kapitanem). Informacja ta musi zostać dodana w temacie offtopic co najmniej 2h przed rozpoczęciem meczu oraz zostać zaakceptowana przez koordynatorów turnieju. W przypadku dokonania zmian nagrody otrzyma skład kończący zawody.

 

3. Drużyny mają czas ustalony przez sędziego, aby rozegrać mecz - jest to konkretna data i godzina. Kapitanowie drużyn w porozumieniu ze sobą mogą rozegrać mecz wcześniej. Ostateczne wyniki należy podać w dziale z wynikami spotkań do końca ustalonego dnia spotkania (0:00)
W przypadku zdarzeń losowych jednorazowo podczas trwania turnieju drużyna może poprosić o ustalenie innej daty spotkania. W takim przypadku zostanie ustalona nieodwołalna i ostateczna data spotkania w porozumieniu z kapitanami obu teamów. Informacja o nieobecności musi zostać napisana w temacie turnieju minimalnie 2h przed planowanym rozpoczęciem spotkania.

 

Nie będę tego powtarzał za każdym razem jak ktoś będzie pytał w offtopic.

 

 

Jakie nagrody, Pietrek?

No chyba jaja sobie robisz, że sam nie znajdziesz, gdzie to jest napisane..

 

@topic

 

Przypominam, że bezsensowne spamowanie w nieodpowiednich tematach zakończy się warnami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez nerwów, szefie. Miałem na myśli to, że jak ja będę w ich składzie to nie odbierzemy żadnej nagrody, bo jestem mierny w tą giere ;) Broń Boże, żebym gardził i nie doceniał nagród :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze troszke poźniej ale za Revo zamieniam M@laga jego steam id: STEAM_0:0:30876669
Gościu bez bana :D

 

// Ze względu na długie oczekiwanie poprzedniej chęci zmiany, akceptuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można przełozyc mecz 3 druzyny z 12 na niedziele lub jutro rano? W późniejszych godzinach wypada mi jeden zawodnik (18-stka) ;)

 

// Macie taką możliwość raz na cały turniej. Drużynie przeciwnej odpowiada w niedziele o godzinie 16:00. Odpowiedz mi na steam / pw to przedyskutujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie odbędzie sie mecz planowany na godzine 18:00. Jeśli jakaś drużyna chce rozegrać mecz w tym czasie zapraszam do kontaktu na Steam / PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o zmianę terminu meczu UL vs CT, ponieważ 2 zawodników nie jest w stanie dzisiaj zagrać (23.08.2014), prosiłbym o datę 26.08.2014 godz. 12-20.

 

// Zatwierdzam. Ze względu na brak porozumienia między drużynami termin rozgrywki zostaje wyznaczony na 26.08.14 o godz. 20:00. (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rozpisane mecze proszę rozegrać do końca najbliższego wtorku tj. 26.08.14. Faza grupowa powinna się zakończyć dziś, warunkowo zostaje przedłużona o 2 dni dla maruderów.

Albo ktoś się piszę na grę, albo nie ma czasu na takie rzeczy... nie przesadzajmy. Jest dużo czasu i bardzo elastyczne terminy.

 

Wszystkie ewentualne zmiany proszę obgadać z Darkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już bywa. Zapisywać się to jest komu, ale z graniem to już problematycznie. Widzicie teraz sami jakby to było jakby był turniej 5vs5. Jeden mecz na miesiąc rozegrany. Teraz już 3vs3 jest problemem nawet. 

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrian GóRniak tak, ArTuReK uzgodnił to z Kapitanem drużyny przeciwnej oraz ze mną i zagrali mecz. Wynik jest już dawno podany w odpowiednim temacie.

 

PS: Dziś Twój team gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak. Mam dziś mecz a nie mam dziś dostępu do kompa bo mam coś z pingiem. a widziałem że można raz przełożyć spotkanie. proszę o kapitana przeciwnej drużyny o zgłoszenie e do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drużynie 6 tj. Aggressive Beess następuje zmiana zawodników za zgodą drużyny Przeciwnej. Zmiany dokonuje ze względu, że tym meczem rozpoczynają turniej i drużyna przeciwna nie ma nic przeciwko temu.

 

Seba + STEAM_0:1:20538815 -> Reken 0:0:20092977

Pioter + STEAM_0:1:34881177 -> Rasti 0:1:41079617

 

Drużyny, które nie rozegrały swojego pierwszego meczu, mają też taką możliwość jeśli rywal nie będzie miał nic przeciwko.

 

 

Drużyna 6 wykorzystała przywilej zmiany zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę demo tego cwaniaczka bez głowy Rastiego. Zresztą nie do końca po "regulaminowemu" dopuszczonego do gry. Nie ma to jak kombinować zmianę na dosłownie 5 min przed meczem i błagać o zgodę. Pierwszy i ostatni raz się na to zgodziłem. Nie wnoszę tu żadnych roszczeń, bo itak moj team nic nie grał, ale to nie zmienia faktu, że demo obejrzę. Od razu zaznaczam co byś się typie nie spinał bo Ci jeszcze żyłka pęknie i dopiero się narobi.

 

Miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwszy i ostatni raz się na to zgodziłem.

Rozumiem, że wolelibyście wygrać ten mecz w/o niż przegrać w równej i uczciwej walce. Nie ma co, najważniejszy jest honor :)

Mimo wszystko należą się wam ogromne podziękowania bo jakby nie było rozegraliśmy mecz.

 

Demko oczywiście dostaniesz, tutaj masz link:

http://speedy.sh/HR76A/cstrike.rar

 

A, żeby było równo ja również chcę Twoje demko. Nie ma co też trochę czasu na wysyłanie poświęć :)

 

PS. Rasti przesyła pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak porozumienia drużyn terminy musimy narzucić. Proszę drużyny o zapoznanie się z rozpiską. Jeśli Kapitanowie drużyn dojdą do porozumienia mogą rozegrać mecz wcześniej rzecz jasna.

 

@ add

 

Za porozumieniem Kapitanów obu drużyn następują zmiany w składach:

Drużyna 4 tj. Cebula Team zmienia P O L I C J A --- NA GLEBE JUZ! na ManieK STEAM_0:1:47253263

 

Drużyna 5 tj. Uliczne cieniasy zmienia Gracza Hawk na HeadZot STEAM_0:0:37871499 oraz ForeverMore na Rakiri STEAM_0:1:50022461
Nowym Kapitanem zostaje ~ ScheedOvsky !

 

Drużyny te wykorzystały przywilej zmiany Zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybliżę Wam kolejne dni turnieju!

 

Jako iż dobrze było by wyrobić się do końca wakacji, a już mamy spore opóźnienie teraz będzie mały ścisk.

 

Dziś w nocy zostanie podana rozpiska na kolejne dwa dni turnieju. Jutro regulaminowo powinna zagrać jedna drużyna, a pojutrze dwie. Niestety nie ma możliwości przenieść meczy na kolejne dni, więc jeżeli komuś nie pasuje termin może przenieść go na inne godziny środy lub czwartku.

W piątek i sobotę odbędą się podobnym systemem półfinały, a w niedzielę przewidziany jest finał.

 

Proszę osoby zainteresowane o sprawdzenie w nocy lub rano tematu z rozpiską i przemyśleć ewentualne terminy oraz nie odwlekać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×