Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Deszczu THC^

Kolejna propozycja by Deszczu

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema moją kolejną propozycją żeby coś zmienić jest odznaka za walkę bronią szturmową Dlaczego??OtóżNa Experta potrzeba zabić 4k oraz 7 w tym 5 po głowie a na 007 6k 5 w tym 2 po głowie. TO JEST CHOREEEE!!! Macie linka:http://cs-kopytko.pl/bf2webdocs/odznakibf2.html

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to te fragi w rundzie zamienić wzajemnie experta z 007, choć mi to różnicy specjalnej nie robi, ale tak czy siak przeciętny Gracz będzie musiał się natrudzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nidy mi to solą w oku nigdy nie było. Jeżeli jednak komuś to przeszkadza, to można zmienić.

Z mojej strony NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kitu, odpada. Ciężko aż tak nie jest wbić. A jak się nie potrafi, to się chociaż ktoś pomęczy. Też się z tym trochę trudziłem ale teraz zabijam se nawet od 3-12 osób.

Edytowane przez Mangekyou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten pomysł odpada dlaczego ? to jest 007 a to jest expert :) na 007 trzeba więcej zabić wiec jest trudniej je zdobyć dlatego 5 killi i 3 hs :) . Na experta jest mnie zabić ogólnie wiec jest troszkę trudniej z   :)

Edytowane przez Spr!Nt^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak ze nalezy je zmienic ze soba bo oczywiscie ze 007 powinien byc trudniejszy niz expert :P

Pzdr: Cr!$

Edytowane przez Cr!S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że na experta jest więcej zabójstw w rundzie niż na 007 nabijesz experta a potem będziesz miał łatwo już póżniej nabić 007 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×