Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Rozpierdalacz 2

WITAM WAŻNE

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z ten strony gracz ktory ma bardzo podobny nick Do RoZpIeRdAlAcZ [t]

 

jego nick: RoZpIeRdAlAcZ [t]

                                                   Ruznia sie ostatnie literki [t]=[T]

moj nick: RoZpIeRdAlAcZ [T]                                                     ^ 

                                                                                                  ^ to jest moja wiedz oto tu chodzi ze dostalem bana bo podszywka

                                                                                                    najpierw sie upewnijcie ! DZIEKUJE 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co dokładnie tobie chodzi, o jakieś literki, wybacz ale to nie jest dział żeby prosić o UB. Poza tym nie ma nic w logach że chociaż 1 raz łączyłeś z serverm.  

Jak widać bana dostałeś na 5 więc możesz już grać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość liter nie ma znaczenia. Na serwerze tym odznaki są zapisywane na nick, przy czym system nie zwraca uwagi na wielkość liter, więc musisz zmienić nick bo będziesz traktowany jako podszywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a podszywanie się pod M@$_O [ostatnio: 2014-08-11 - 17:21:21], Larao [ostatnio: 2014-08-11 - 22:56:37] to przypadek też? Poczekaj, aż ban minie i zmień na własny nick, a nie rżnij głupa...

 

Zerknij czasem też w słownik ortograficzny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Dawajcie Mu UB To Jest Ten Sam Ziomek Co Podszywał Się Pod Masło Poznałem Po Steam ( Jego Nick Steam To Zuzia Coś )

Sorki Za Post W Tym Temacie Ale To Podszywka I Proszę Mu Dać Perma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×