Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gość papudru

Problem - gametracker.com

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość papudru

GameTracker.com (serwer GG+DM) chyba nie został zrestartowany a chodzi mi mianowicie o to że np. mi się nie nabijają minuty przegrane na tym serwerze + rank starych graczy (top10), nie wiem jak to dokładnie napisać dlatego musi to sprawdzić ktoś kto ma o tym pojęcie.

 

Chyba że mi się coś wydaje, lecz chciałbym aby ktoś to sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chcesz aby zresetować cały dotychczasowy zapis czasu gry tego serwera wszystkich graczy w tymże serwisie?

 

Dla przypomnienia, GT tego serwera to też czas gry nabity za czasów serwera AWP INDIA, stąd niektórzy mają co nieco nabite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Chodzi mi np. o TOP10 Player następnie dam viev all players & stats i to ma być rank serwera (top15) czy jak? Tak samo jak wpisuję swój nick: doc jestem na 128 pozycji od długiego czasu ...

 

Screeny:

http://s3.ifotos.pl/img/1jpg_esaaxrs.jpg

http://s6.ifotos.pl/img/2jpg_esaaxrq.jpg

 

Ps. Na serwie przegrałem chwilkę (od powstania) a nic nie idzie w górę ... nie rozumiem tego, ogólnie to nie jestem "profesorkiem" w takich sprawach i ogarniania tego wszystkiego także może być że tylko ja widzę problem a tak naprawdę jest wszystko ok.  :)

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi np. o TOP10 Player następnie dam viev all players & stats i to ma być rank serwera (top15) czy jak? Tak samo jak wpisuję swój nick: doc jestem na 128 pozycji od długiego czasu ...

To nie jest /top15 z serwera tylko statystyki najlepszych graczy względem ilości przegranych godzin i punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×