Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gość papudru

GG+DM / dwie propozycje

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość papudru

1. Jak wiadomo (Ci którzy grają na GG) wiedzą że na ostatniej rundzie (trzeba zabić z HE) włącza się wtedy Friendly fire, może jest to ciekawa alternatywa na ostatnią rundę lecz nie zawsze a głównie z takiego powodu że niektórzy gracze celowo zabijają swoich ... (także ja proponuje to zmienić tzn. Friendly fire nie włącza się na ostatnią rundę).

 

2. Nawiązuję do zabicia z HE chodzi mi mianowicie o to że mamy (kevlar + hełm) i ciężko jest zabić kogoś z HE choć jest to wykonalne także proponuję usunięcie lub pozostawienie jedynie hełmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Ale dałem ciała ... proszę o przeniesienie tego tematu tam gdzie powinien być, wszystko przez moją nieuwagę.

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

 na ostatniej trzeba zabić z kosy, ale to taka mała poprawka ;)

Chodzi mi o to że ostatnia jakby się nie liczy :) tzn. jesteś z nożem dlatego napisałem ze ostatnia z HE wszyscy chyba wiedzą co mam na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Twój pierwszy server GG na którym grasz? 
Od kiedy pamiętam FF włącza się gdy gracz wbije odpowiedni "lvl". Grałem na nie jednym serwerze i zawsze tak było. To jest specjalne utrudnienie, że tak powiem "dodaje to smaczka" całej rozgrywce. Ile razy to wygrywało się, bo jakaś parówa zabiła swojego z granata czy tam z innej broni i wyprzedałem z lvl'em. 

Jak dla mnie, to zostaje tak jak jest !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde zabicie swojego zabiera osiągnięcia zabijającemu. Jeżeli ktoś specjalnie zabija to łamie regulamin i należy zgłosić to adminowi serwera.

Raczej opisana sytuacja jest wszędzie i nie będziemy wprowadzać niepotrzebnego chaosu, tym bardziej, że FF jest włączony tylko na końcu mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×