Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nevertrust

Jakieś pomysły???

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem jak inni, ale ja odczuwam brak Redakcji na naszym Kopytku.

Trzeba by się zastanowić w jaki sposób nakłonić młodych, ambitnych ludzi, aby złożyli podania na to stanowisko.

Miło i przyjemnie się czytało newsy, wywiady itp informacje, pozwalało to w telegraficznym skrócie zapoznać się z życiem CSK.

Może to zapachnie przekupstwem, ale jakby coś "obiecać" kandydatom na Redaktora np jakieś udogodnienie w grze - VIP na wybranym serwerze (czasowy oczywiście z możliwością kontynuacji w przypadku skrupulatnego wykonywania obowiązków redaktora). 

Dziękuje za uwagę i liczę na jakieś sugestie. 

No chyba, że nikomu nie potrzeby ten dział, w takim razie przepraszam za zmarnowany czas potrzebny na przeczytanie tego postu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nevertrust Ty masz zawsze fajnie gadane, masz duże szanse :D Fakt, trochę ''inaczej'' odkąd nie ma nic do poczytania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@,tutaj trzeba młodego, pomysłowego umysłu, a nie ... :)

To ma być miłe czytanie, a nie gazetka parafialna. 

 

nie ma chętnych na to stanowisko :/

 i tu jest właśnie cały szkopuł. Dlatego poruszyłem ten temat, aby wspólnie się zastanowić jak zachęcić ludzi do składania podań.

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy aktualnie jest na forum taka osoba która mogłaby podjąć się tego zadania. :P

Pomysł z vipem fajny, w końcu takie pisanie to nie 5-10 minut, więc jakaś nagroda powinna być. =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×